Kız Çocuk İç Çamaşırı

902 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş Tipi

   Desen

   Ürün Çeşidi

   Ürün Tipi

   Parça Sayısı

   Askı Tipi

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Kız Çocuk İç Çamaşırı
      Varsayılan
       Toplam 20 / 902 ürün

       Kız Çocuk İç Çamaşırı

       İç çamaşırları, vücut ile temas halinde olması dolayısıyla seçimi özen isteyen parçalar arasında yer alır. Kaliteli ve hijyenik kumaşlardan üretilen çamaşırlar, vücudun nefes alarak sağlıklı olmalarına da katkıda bulunur. Özellikle gelişim çağındaki çocuklarda iç çamaşırı tercihlerinde daha seçici olmak gerekir. Doğal ve steril malzemelerden üretilen kız çocuk iç çamaşırı, tüm gün boyunca konfor sağlar. Cazip renkleri ve esnek tarzıyla çocukların rahatlığını destekleyen çamaşırlar, yaş ve kilo ile uygun olanlar arasından satın alınır. Geniş bir beden aralığında sunulan çamaşırlar, hava geçirgen özelliği ile terlemeye karşı da koruma sağlar. Üretim sırasında sağlığa zararlı boya ve ipliklerin tercih edilmediği çamaşırları, Pazarama.com farkıyla satın alabilirsiniz.

       3 Yaş Kız Çocuk İç Çamaşırı

       Kız çocuklarının canlı ve dinamik tarzına uyum sağlayan çamaşırlar, vücut hareketlerine uyumlu esnek kumaşlardan dokunur. Kullanım tercihlerine göre likralı ya da penye kumaşlardan yapılan 3 yaş kız çocuk iç çamaşırı, farklı bedenlere sahiptir. İçerisinde %95 pamuk ve %5 elastan bulunan çamaşırlar, desenli yapıya sahiptir

       Lider markaların özenli kumaş seçimlerini yansıtan çamaşırlar kalitesiyle de göz doldurur. Kız çocuklar için atlet ve külot olarak satılan modeller, canlı renk alternatifleri ile değişen ihtiyaçlara yön verir. Kullanıma göre dikişli ya da dikişsiz olarak tercih edilen ürünler, rahat ve kaliteli tarzıyla öne çıkar. Yüksek bel detayları kullanım sırasında konfor oluşmasını sağlar.

       Kız Çocuk İç Çamaşırı Çeşitleri

       3 yaş grubundan 14 yaşa kadar beden aralığına sahip model atletler, ince ve geniş askılı olarak satın alınır. 2'li ve 3'lü paketlerde sunulan atletler, bisiklet yaka olarak üretilir. Kare yakalı çıtçıtlı body olarak sunulan modeller, penye kumaşın yumuşak dokusunu yansıtır. Pamuklu esnek kumaşlar, eğlenceli ve renkli tasarımlarla birleşerek çocukların uzun süre giyebileceği ürünlere dönüşür. Kırmızı, pembe, ekru, beyaz, siyah, sarı ve turkuaz gibi farklı renkleriyle öne çıkan çamaşırlar, çocukların beğenisini kazanır. Kız çocuk iç çamaşırı çeşitleri, tercihe göre baskılı ya da baskısız olarak farklı alternatifler sunar. Nefes alabilen çevre dostu kumaşlardan üretilen iç çamaşırları ile gün içerisinde oluşan terlemeyi de önleyebilirsiniz. Küçük yaş grupları için çizgi film karakterli çamaşırlar daha dikkat çekici olur.

       Kız Çocuk İç Çamaşırı Büstiyer Modelleri

       Kız çocukların neşeli tarzlarına uygun modeller, her marka ve modelin özelliklerine göre fark gösterir. Zengin ürün skalasına sahip çamaşırlar, kalite ve estetik duruşu bir araya getirir. İç çamaşırları kategorisinde yer alan atlet ve külotların dışında büstiyer ve boxerlarda tercih edilir. Çocuğunuzun yaşına ve gelişimine uygun modeller, üstün pamuklu dokumalarda vücudu tam olarak sarar. Kız çocuk iç çamaşırı büstiyer modelleri, spor tarzıyla günlük kullanımlara uygun şekilde tasarlanıyor. Her mevsimde kullanım ayrıcalığı oluşturan ürünler dikişsiz yazıyla da rahatlık sağlar. Elastik ve esnek yapısı, vücuda oturarak çocuklarınızın gelişimini destekler. Geniş ve ince askılı olan modeller, spor faaliyetleri için de son derece uygundur.

       Dantelli Kız Çocuk İç Çamaşırı

       Sade dokumalarında dışında kendinden desenli yapıya sahip ribana atletler, %100 doğal kumaşlardan elde edilir. Enine doğru esneyebilen tarzı, farklı yaş ve gelişim evresindeki çocuklar için uygundur. Dört mevsim kullanım için üretilen aletler, nefes alabilen kumaşlar ile çocukların hassas ciltlerini korur. Beyazın dışında ekru ve siyah tonlardaki dantelli kız çocuk iç çamaşırı, şık bir görünümün de olmazsa olmazıdır. Dilerseniz ribana modelleri, boxerlarla kombinleyerek takım halinde tercih edebilirsiniz. %95 likralı pamuk kumaşların kullanıldığı modelleri beyaz, sarı, pembe ve orange tonlarda kombinlenir. Göğüs ve ön kısımları çizgi karakter baskılı olan takımlar, terletmeyen kumaşlarıyla konfor oluşmasına katkıda bulunur.

       Kız Çocuk İç Çamaşırı Külot Seçimleri

       Atlet boxer ve atlet külot olarak kombinlenen modeller kız çocuklarının günlük kullanımlarına konfor getirir. Çift örgü tekniği ile çocuklar için gereken hijyeni sağlayan külotlar, şık ve sade bir görünüm oluşturur. Kenar kısımları biyelerle zenginleşen kız çocuk iç çamaşırı külot seçimleri, steril olması bakımından hassasiyet ister. Dokuma ve baskılarında kullanılan malzemelerin, çevreye dost olanlardan olması önemlidir. Karışık baskıları ile farklı yaş aralığı için uygun olan külotları ister renkli isterseniz sade olarak seçebilirsiniz. Tekli ve çoklu olarak satılan ürünler farklı renk kombinasyonlarına bir arada satın alma ayrıcalığı sunar. Kumaş kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun süre kullanılan modeller, çocukların gündelik yaşamda rahat etmesi için üretilir.

       Çıtçıtlı Kız Çocuk İç Çamaşırı

       Bebeklik çağından itibaren kullanım konforu sağlayan çıtçıtlı bodyler, her yaş için farklı boyutlara sahiptir. Gelişim çağındaki bebeklerin kendi bedenlerine uygun seçimler, onların hassas ciltlerin koruma altına alır. Dar ve esnemeyen çamaşır seçimleri, çocukların gün içerisinde kendisini rahatsız hissetmesine sebep olur. Kış aylarında sırt kısmını koruyan çıtçıtlı kız çocuk iç çamaşırı ile bebekleriniz her zaman güvende olur. Her ay için farklı standartlara sahip olan modeller, zarif dokumaları ile bebeklerin narin cildine mükemmel uyum sağlar. Kolsuz ve bisiklet yaka olan çeşitler, modele göre unisex kullanım imkanı oluşturur. Küçük kızlar için boyun kısımları çıtçıtlı olan modeller giydirme açısından rahatlık sağlayan ayrıntılardır. Organik kumaşların kullanıldığı çıtçıtlı ürünler, rahat kol ve bacak kesimleriyle pişik ve tahriş oluşumunu engeller. Hem ev içerisinde hem de dışarıda kullanım için konfor sağlayan çeşitler, kız çocukların vücut anatomisine uyumlu özellikler barındırır. Çocuğunuz bedenine uygun çamaşırları, markaların özel olarak sunduğu tablo üzerinden seçebilirsiniz. Siz de çocuğunuzun bedenine, kişisel zevklerine ve konforuna uygun modeller arasından seçim yapabilir, gün boyu rahat hissetmelerine destek olabilirsiniz.

       Pamuklu Kız Çocuk İç Çamaşırı

       Gün içerisinde uzun süre vücutla temas eden çamaşır seçimleri, dikkat edilmesi gereken konular arasında bulunur. Yaz aylarında teri emme detayı ile öncelikli olan çamaşırlar, pamuklu kumaşlardan seçilir. Ter emme özelliği yüksek olan pamuklu kız çocuk iç çamaşırı, şık duruşuyla da vücudun şekillenmesine katkıda bulunur. Doğru beden seçimleri yaparak gün içerisindeki konforun devamını sağlayabilirsiniz. Naylon ve benzeri kumaşlar tahrişe sebebiyet verir. Sade ve tek renkli iç çamaşırı satın almak, hijyen açısından da gereklidir. Çocuğunuzun bedenine tam uyan çamaşırlar, idrar yolları enfeksiyonları gibi ürolojik sorunlara karşı koruma sağlar. Sıkmayan ve terlemeye karşı korumalı olan modeller, hareketli tarzını da uyumludur. Antialerjik özellikli kumaş seçimleri gelişme çağındaki çocukları, terleme ve tahrişlere karşı da korur. Narin tenlerini koruyan pamuklu çamaşırlar, kalite ve şıklığı bir araya getirir. Bele rahat oturması için elastik bantlı olarak sunulan modeller, farklı baskıları ile daha cazip hale gelir.

       Kız Çocuk İç Çamaşırı Fiyatları

       Çocukların sağlığı ve özgür hareket etmesi için satın alınan çamaşırlar, birebir tene temas eder. En sağlıklı seçimler arasında bulunan pamuklu çamaşırlar bakteri ve enfeksiyon riskini de ortadan kaldırır. Terlemeyi ve enfeksiyon oluşmasını önleyen kız çocuk iç çamaşırı fiyatları, markaya göre farklılık gösterir. Çocuğunuzun bedenine ve taşına uygun seçimlerinizi bütçenize göre yapabilirsiniz. Çeşitli renk ve desenlere sahip çamaşırlar, hassas ciltlerin ihtiyaç duyduğu hijyeni sağlar. Her yaş grubundaki kızlar için özel pamuklu dokumalardan yapılacak seçimler, onların hareket özgürlüğünü de destekler. Pazarama.com geniş ürün yelpazesi ve farklı markalarıyla, bu alanda oluşan ihtiyaçlara yön verir. Siz de çocuklarınızın gelişimine uygun seçimlerinizi bütçenize uygun aralıkta yapabilirsiniz.