Havlu, Bornoz

918 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Materyal

   Ürün Tipi

   Desen

   Havlu Ölçüsü

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Havlu, Bornoz
      Varsayılan
       Toplam 20 / 918 ürün


       Banyoların Vazgeçilmezi Havlu, Bornoz Modelleri

       Bornoz seti, kişisel bakım ve hijyenin vazgeçilmez unsurları arasında yer alır. Bu setler, banyo sonrası vücut kurulanmasında ve rahatlamada kullanılır. Pratiklik sunan şık havlu bornozlar, çeşitli malzemelerden üretilir ve farklı kullanım alanlarına göre tasarlanır. Üretiminde en yaygın kullanılan malzeme pamuktur. Pamuk, yüksek emici özelliği ve yumuşak dokusu ile bilinir. Bunun yanı sıra bambu ya da mikrofiber gibi alternatif malzemeler de kullanılır. Kaliteli bir set, uzun ömürlü hatta yıpranmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Bu bağlamda, dokuma sıklığı ve gramajı önemli kriterlerdir. Yüksek dokuma değerine sahip nesneler daha kalın ve emici olur. Ayrıca bu ürünler erken kuruma özelliğine de sahiptir. Farklı renk ya da desen seçenekleri ile de üretilir. Klasik beyaz ürünlerin yanı sıra modern, şık tasarımlar da modeller arasında mevcuttur. Çizgili, geometrik desenli ya da nakışlı modeller, banyo dekorasyonuna göre bulunabilir. Renk seçimi, kullanıcının kişisel zevklerine ve banyonun genel atmosferine bağlı olarak değiştirilebilir. Farklı boyutlarda da bulunan bornoz modelleri küçük yapılarıyla daha pratik ve hafif bir kullanım amaçlar. Dilerseniz avantajlı fiyatlarla ürünlere sahip olabilirsiniz.

       Hassas Ciltli Bebekler İçin Tasarlanan Bebek Havluları 

       Bebek havluları, bebeklerin hassas cildini nazikçe temizlemek veya kurulamak için özel olarak tasarlanır. Bebeklerin cildi, yetişkinlere göre daha hassas ve narin olduğundan doğru malzeme seçimi, uygun tasarımda olmaları bebekler için son derece önemlidir. Genellikle organik pamuklu kumaşlardan yapılır. Pamuk yumuşaklığı, emiciliği ile bilinirken bebeklerin hassas cildine zarar vermez. Organik pamuk, kimyasal işlemlere maruz kalmadığı için tercih edilen bir seçenektir. Bebeklerin cildi alerjik reaksiyonlara karşı yetişkinlere göre daha duyarlıdır. Aynı zamanda bir diğer özelliği olan emiciliği, bebeklerin banyo sonrası hızlıca kurulanmasını sağlamak için kritik öneme sahiptir. Emici bir malzeme, bebeğin cildindeki nemin hızla emilmesini sağlar. İşlem esnasında ise yumuşak dokusuyla ciltte tahriş veya kuruluk riskini azaltır. Genel olarak standart bir parçadan daha küçüktür ve bebeğin vücudunu kolayca sarmak için uygun boyutta tasarlanır. Ayrıca bebek bornoz modelleri farklı kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterebilir. Bebek banyosu için büyük boyutlarda bir havlu tercih edilirken bez değişimi için daha küçük boyutlarda bir havlu kullanılabilir. Siz de dilerseniz Pazarama üzerinden bebeklerinizi yıkarken işinizi kolaylaştıracak olan bebek banyo aksesuarı ürünlerine göz atabilirsiniz. 

       Dayanıklı Uzun Ömürlü Yapılarıyla Mikrofiber Havlu Ürünleri

       Mikrofiber havlu çeşitleri, son yıllarda popülerlik kazanarak birçok farklı kullanım alanında tercih edilen bir ürün haline gelir. Geleneksel pamuklu havluların yerine alternatif olarak kullanılan mikrofiber havlular, özel olarak tasarlanan sentetik liflerden üretilir.Genellikle polyester ya da naylon gibi sentetik liflerin özel bir kombinasyonundan tasarlanır. Bu lifler, ince çapları sayesinde çok sayıda küçük gözenek oluşturarak yüksek emicilik sağlar. Mikrofiber, ince ve hafif olması ile öne çıkar. Materyaller kullanan müşteriler tarafından yüksek emicilik özellikleri ile bilinir. Küçük gözenekleri sayesinde suyu hızla emerek ciltteki nemi etkili bir şekilde alır. Ayrıca, mikrofiberin hızlı kuruma özelliği de bulunur. Hızlı kuruma sayesinde havlunun daha hızlı kurumasını hatta nemli kalmaktan kaynaklanan kötü koku oluşumunu da engeller. Hafif, kompakt yapılarıyla seyahatlerde ve spor etkinliklerinde taşımak için idealdir. Mikrofiber havlular çok az yer kaplar. Böylece seyahat çantanızda veya spor çantanızda kolayca ürünleri saklayabilirsiniz. Dilerseniz havlu modelleri arasından kurulama avantajına sahip uygun fiyatlı mikrofiber ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

       Baş Koruma Özellikleri Bulunan Kapüşonlu Bornoz Çeşitleri

       Kapüşonlu bornoz ürünleri, şıklık ve pratiklik arayanların tercihi olan bir banyo malzemesi çeşididir. Genellikle banyo sonrası veya plajda kullanılan bu modeller hem sıcak tutma hem de başı koruma amacıyla tasarlanan kapüşonlarıyla ortamda bulunan kişiler tarafından dikkat çeker. Genel olarak pamuklu veya mikrofiber malzemelerden üretilir. Pamuklu kapüşonlu olan tasarımlar, yumuşaklık ya da nefes alabilirlik açısından müşterilere avantaj sağlar. Evde kullanım için tercih edilir. Mikrofiber kapüşonlu ürünler ise hafifliklerinin yanı sıra hızlı kuruma özellikleri ile öne çıkar. Plaj veya spor salonu gibi aktiviteler için idealdir. En belirgin özelliği, başı saran kapüşonlarıdır. Bu kapüşonlar, giyen kullanıcının başını koruyarak ekstra sıcaklık sağlar. Genellikle ayarlanabilir bağcıklarla donatılan kapüşonlar, müşteriler tarafından başa daha sıkı veya gevşek oturtulabilir. Uzun süre kullanım için bakım ve temizlik, modeller için oldukça önemlidir. Modeller, genellikle makinede yıkanabilse de üretici talimatlarına göre doğru yıkama yöntemine dikkat edilmelidir. Yüksek sıcaklıkta yıkama veya ağır deterjanlar kullanmaktan mümkün olduğunca kaçınılmalıdır. Setler, yetişkinler ve çocuklar için farklı ürünleri içerir. Bu sayede ailenin her üyesi için bir ürün bulunabilir. Avantajlı bornoz fiyatları ile sizin zevkinize göre tasarlanan ürünleri satın alabilirsiniz. 

       Bakım ve Temizlik Avantajı Bulunan Bambu Havlu Modelleri

       Bambu havlu modelleri son yıllarda popülerlik kazanan ve birçok kullanıcının tercihi haline gelen bir havlu çeşididir. Bunlar, bambu ağacının liflerinden üretilir. Çok hızlı büyüyen bambu, sürdürülebilir bir materyaldir. Bambu lifleri, doğal olarak yumuşak ve pürüzsüzdür, bu nedenle bambu havlular da cilde nazik bir dokunuş sunar. Özelliklerinden bir diğeri ise yüksek emicilik kapasitesidir. Bambu lifleri, suyu hızla emerek cildi kuru tutar. Ayrıca bambu havluların hızlı kuruma özelliği de vardır. Hızlı kuruma özelliği sayesinde ürünler daha uzun süre taze ve kuru kalır. Bambu liflerinden olan tasarımlar, doğal olarak antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Bu özellikler, bambu materyallerin bakteri, mantar oluşumunu önlemesine yardımcı olur. Bu nedenle bambu ürünler, alerjiye eğilimli olanlar tarafından kullanılabilir. Küvet setleri için de bambu materyallerden yararlanılabilir. Ürünlerin bakımı da oldukça kolaydır. Makinede yıkanabilir ve düşük sıcaklıkta kurutulabilir. Ancak üretici talimatlarına uygun olarak doğru bakımın yapılması önemlidir. Dilerseniz avantajlı havlu fiyatları ile ürünleri inceleyebilir ya da gerekli olacağını düşündüğünüz modellere göz atabilirsiniz. 

       Eş İşçiliği ile Dikkat Çeken Nakışlı Havlu Tasarımları

       Nakışlı havlu, estetik ve zarafetin bir ifadesi olarak banyo ve mutfaklarınızda sıkça kullanılan bir ev tekstili ürünüdür. El işçiliği veya makine nakışı ile süslenir. El işçiliğiyle yapılan nakışlar, daha detaylı ve özgün bir görünüm sunarken makine nakışları ise daha hızlı ve maliyet açısından ekonomiktir. Nakışlar, havlunun kenarlarına veya ortasına yerleştirilir ve çeşitli motifler, desenler veya yazılar içerebilir. Pamuklu veya pamuklu karışımlı kumaşlar müşteriler tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda banyo, mutfak, misafir odası gibi çeşitli kullanım koşullarında da yapıları gereği tercih edilir. Banyoda kullanılan nakışlı modeller, dekoratif bir dokunuş sağlarken işlevselliği de korur. Mutfak nesneleri ise yemek masalarını süslemek, mutfak tezgahlarında kullanılmak üzere tasarlanır. Ayrıca misafir odalarında veya özel davetlerde misafirlerin kullanımı için özel olarak hazırlanan nakışlı tekstil ürünleri de bulunur. Müşteriler tarafından özel günlerde veya özel insanlara hediye olarak da tercih edildiği görülür. Özellikle düğünlerde, doğum günlerinde veya ev taşıma gibi önemli günlerde nakışlı havlu çeşitleri, hediye olarak oldukça değerlidir. Siz de dilerseniz hediye vermek için avantajlı kampanyalardan faydalanıp nakış içeren tekstil ürünlerine Pazarama üzerinden sahip olabilirsiniz.