Erkek El Çanta

624 ürün

Renk

  Cinsiyet

  Materyal

  Kullanım Alanı

  Boyut

  Kullanım

  Türü

  Özellik

  Beden/Yaş

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Erkek El Çanta
     Varsayılan
      Toplam 20 / 624 ürün

      Erkek El Çanta Çeşitleri ve Fiyatları

      El çantaları hayatımızı kolaylaştıran cinsiyet fark etmeksizin birçok kişinin günlük hayatında kullandığı aksesuarlardır. Erkeklerinde sıkça kullandıkları bu aksesuarlar telefon, cüzdan, anahtar, temizlik kiti, evraklar gibi şahsi eşyalarınızı yanınızda taşımak için kullanılan yardımcı ürünlerdir. Bu çantaların işlevsel olmalarının yanı sıra şıklığınızı tamamlayacak tarzda olması da ayrıca önem taşımaktadır. Farklı malzeme, renk ve modellere sahip olan erkek el çantası çeşitlerini Pazarama.com adresinden inceleyebilir ihtiyacınız olanı kolayca sipariş verebilirsiniz.

      Erkek El Çantası Çeşitleri

      Erkekler el çantalarında kadınların aksine görünüşünden daha çok işlevselliğine önem vermektedir. Erkek el çantası çeşitleri de daha çok bu yönde üretilmektedir. Erkek el çantaları son yıllarda çok sık tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle yazın cüzdan, anahtar, cep telefonu, peçete gibi kişisel eşyaları koyabileceğiniz bir mont giyilmediğinden dolayı yaz aylarında farklı çeşitleri ile karşınıza çıkmaktadır. Erkek el çantası çeşitleri kadın çanta çeşitlerine göre daha modele sahiptir. Bunun sebebinin işlevsellik olduğunu söylemiştik. Yoğun bir çeşitlilik olmamakla birlikte farklı boyutlarda ve modellerde üretilmektelerdir. Bu farklı modelleri sıralayacak olursak; Öncelikle elinizde taşıyabileceğiniz evrak çantalarına benzer çantalar, yine elde taşıyabileceğiniz küçük boy ama çok bölmeli çantalar, Omuzdan askılı olan modeller, küçük boy spor çantaları, bilgisayar çantaları, belinize takabileceğiniz bel çantaları gibi farklı boyut ve modellerde çantalar üretilmektedir. Bu ürünlerin neredeyse tamamı belli başlı birkaç renk ile üretilmekte olup tek bir çantanın tüm kıyafetlere uyumu sağlanır. Erkek el çantası modelleri için siyah, kahverengi, bej, lacivert, gri, hâkî gibi renkler hâkimiyetini gösterir. Görüldüğü gibi daha çok koyu ve tek renklerin tercih edildiği erkek el çantaları belli başlı desenler ile farklı tarz yaratmak istiyorsanız seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Malzemeleri açısından da farklılık gösteren erkek el çantası modelleri daha çok deri malzemeden üretilmektedirler. Bunun yanında süet, suni deri, paraşüt kumaş, gabardin gibi farklı kumaş yapıları ile de üretilebilmektedirler. Özellikle işe giderken çok sık kullanılan erkek el çantaları gün içerisinde ihtiyacınız olabilecek tüm şahsi eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz alan yaratmaktadır. Tarzınız açısından da hoş ve düzenli bir görünüm sağlayacak olan el çantaları ile tüm ceplerinizden bir şeyler çıkarmaya son. Farklı bölmeleri sayesinde eşyalarınızı kategorilere ayırarak düzgün bir şekilde düzenlemeniz size pratik ve düzenli bir kullanım sağlayacaktır. Aradığınıza anında bulabilmeniz için birden fazla bölmesinin bulunması size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

      Erkek El Çantası Boyutları

      Erkekler için el çantaları genellikle orta boy olmaktadır. Çok büyük çanta seçenekleri bazı gerekli durumlarda daha sık tercih edilmektedir. Genel olarak günlük kullanım için küçük ya da orta boy erkek el çantası seçeneklerinden daha sık tercih edilir. Erkek çanta modelleri arasında farklı tasarlanmış çanta modellerinden daha çok aynı çantaların farklı boylarını bulabilmeniz mümkündür. Buda ihtiyacınız olan boyu satın almanızı sağlar. İşlevselliği açısından size avantaj sağlayan ürünleri incelerden boyu da bu durumu etkilemektedir. Çok küçük çantanın size yetmeyeceği gibi büyük boy çantanın da sizi rahatsız edebileceği bir gerçektir. Bu sebeple ihtiyacınız olan çanta boyunu almanız size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.  Elinizde taşıyabileceğiniz çanta modellerinde el sapının kaliteli olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Satın almak istediğiniz el çantasının el sapının haricinde birde dilediğiniz zaman omzunuza asabileceğiniz ekstra bir kayışı olan modellerden tercih edebilirsiniz. Böylece bir çantayı iki farklı şekilde kullanabilirsiniz.

      Erkek el çantalarında genelde bir ana bölme bulunur. Ve bu ana bölmeye ek olarak birden fazla küçük bölmeler yer alır. Bölmelerin herhangi bir sayısı yoktur tamamen çantanın modeline göre değişkenlik gösterir. Küçük el çantalarında daha az bölmeye rastlanırken büyük erkek el çantalarında daha fazla sayıda bölmeye rastlamak mümkün. Bazı erkek el çantası modellerinde gizli bölmelere rastlamak mümkündür. Bu gizli bölmelere kıymetli ya da çalınmasından korktuğunuz eşyalarınızı koyabilirsiniz.

      Erkek El Çantası Tasarımları

      Erkeklere özel olarak üretilmiş el çantaları tamamen ihtiyaçları karşılamak doğrultusunda tasarlanmış ürünlerdir. Bunlardan biride bel çantalarıdır. Bel çantalarına Freebag te denilmektedir. Bu freebag leri daha çok yaşı genç ve aktif bir hayat süren erkekler tarafından tercih edilmektedir. Spor yaparken, bisiklet kullanırken, paten sürerken size hareket özgürlüğü tanıyan bu modeller ile hem çok rahat edeceksiniz hem de tüm kişisel eşyalarınız sizinle olacak. Ayarlanabilir kemeri sayesinde belinizde konumlandıracağınız bu çantalar ile tüm eşyalarınızı güvende tutacaksınız. Erkek el çantaları kategorisinde bulunan postacı çantası denilen modeli de oldukça kullanışlı ve tercih edilen modeller arasında yer alır. Üstten kapaklı olan bu boynunuzu rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanabilmektedirler. Erkekler için üretilen el çantaları tasarımları ve boyutları bakımından yatay ve dikey olacak şekilde üretilmişlerdir.  Erkek el çantalarında satın almak istediğiniz ürünün kumaşı ve bu ürünü hangi mevsimde kullandığınız oldukça önemli bir konudur. İçerisine özel eşyalarınızı koyduğunuz kumaş el çantasını yağmurlu havalarda takarsanız çantanız ıslanır ve içindekileri de ıslatmış olur. Bu yüzden kış aylarında deri malzemeden yapılmış çanta kullanmaya özen gösterin. Satın alacağınız çantanın derisinin gerçek olup olmamasından ziyade ürünün kaliteli olup olmaması önemlidir. Seçeceğiniz çanta modelinin gideceğiniz ortama uygun olup olmaması da prestij açısından önemlidir. Bir iş toplantısına bel çantası ile gidemezsiniz. Bunun yerine deri şık bir el çantası çok daha uygun olacaktır. Çantalarda ki kumaş seçimi çantaların görünümünü tamamıyla değiştirmektedir. Bu yüzden kullanım alanlarına uygun çantalar almanız daha doğru olacaktır

      Erkek El Çantaları Desenleri

      Erkek el çanta modelleri genelde sade ve koyu tonlarda bulmak mümkündür. Farklı materyaller ile üretilen erkek el çantası çeşitlerinden en sık karşılaştığınız renkler siyah ve kahverengi renklerdir. Özellikle bu renkler deri olan çanta modellerinde daha fazla kullanılır. Diğer materyallerden üretilen çanta modellerinde daha farklı tonlarda el çantası görmeniz mümkün. Deriden üretilen erkek el çantası modelleri daha çok klasik tarzda ki çantalarda kullanılmaktadır. Spor modellerde ise sıklıkla renkli kumaşlara rastlayabilirsiniz. Çok klasik tarzdan hoşlanan ve hem işlevselliğine hem de görünümüne önem gösteriyorsanız yılan derisinden yapılan ya da yılan derisi deseni bulunan küçük el çantası modelleri tam size göre. Takım elbiseniz ve ayakkabınıza uyum sağlayacak olan bu şık parça ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. El çantası seçerken öncelik olarak ihtiyacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Eğer çantasız dışarıya çıkamayanlardansanız o halde günlük kullanıma uygun, özel gece ve iş toplantılarına uygun olarak farklı tarzlarda çantalar seçmeniz gerekecektir. Bunun yanında yanınızda sürekli taşımak istediğiniz eşyalarınızı göz önünde bulundurarak büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Satın alacağınız çantanın ceplerinin büyüklüğü, kapatma aparatı, dikişlerinin ve malzemesinin kalitesine dikkat ederek almanız size kolay kullanım imkânı ile birlikte uzun süreli kullanım sağlayacaktır. Erkek el çantası fiyatları üretildiği malzemeye, özelliklerine ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Pazarama.com adresini ziyaret ederek birbirinden farklı model ve fiyatlarda erkek el çantası modellerini inceleyebilir ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.