Erkek Çocuk Tişört

7.573 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

    Yaka Tipi

     Kol Tipi

     Stil

     Kumaş Tipi

      Kalıp Tipi

       Parça Sayısı

        Fiyat

          Satıcı

           Kategori Erkek Çocuk Tişört
           Varsayılan
            Toplam 20 / 7573 ürün

            Erkek Çocuk Tişört

            Erkek Çocuk tişörtleri 5-13 yaş aralığındaki çocuklara uygun olarak tasarlanıyor. Bu ürünler erkek çocuklarının yaş gruplarına uygun farklı modellerde sizlere sunuluyor. Erkek çocuk kıyafetleri ile çocuğunuzun şık ve temiz görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Farklı renk ve modellerle hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisini toplayan tişört modelleri mevcuttur. İsteğe göre ve uygun fiyat aralıklarıyla siz de erkek çocuklarınıza tişört beğenebilir ve Pazarama.com ile kolayca alışveriş yapabiliyorsunuz. Çocuğunuzun yaşınıza ve bedenine uygun filtreleme sistemiyle tişörtleri kolayca bulabiliyorsunuz. Farklı renk ve baskılarla kendi ihtiyacınıza uygun erkek tişört modellerini görebilir ve keyifli bir alışveriş yapabiliyorsunuz.

             

            Erkek Çocuk Tişört Çeşitleri

            Erkek çocuk tişörtleri çeşitleri birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Yaş ve boy ölçülerine göre değişebilen tişörtler sizlere sunuluyor. Çocuklar gelişim çağında oldukları için çok hızlı büyüyorlar. Bu sebeple aradaki bir yaş dahi onların boylarının uzamasına ve kıyafetlerininin kısa gelmesine neden oluyor. 5-6 yaş erkek çocuk tişörtleri ile 7-8 yaş erkek çocuklarının giydikleri bedenler oldukça farklılık gösteriyor. Çocuğunuzun yaşına ve boy uzunluğuna uygun modelleri tercih etmeniz öneriliyor. Farklı modellerle birden fazla kombin tasarlayabileceğiniz ve çocuklarınızın şık ve temiz görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Erkek çocuklarının da tişörtlerinde yetişkinlerinki kadar çeşit ve model bulunuyor. slim fit ya da oversize tişört modelleri erkek çocuklar için de tasarlanıyor. Ebeveynlerin sıklıkla aldıkları baskılı tişörtler arasında erkek çocuk Atatürk baskılı tişört olduğu görülüyor. Farklı baskı tişört tercihlerinizi de siz kendinize göre alabiliyorsunuz. Çocuklarınızın küçük yaşlarda tarz sahibi olmalarını ve giyimlerini kişiselleştirmelerini istiyorsanız farklı model ve baskılı tişörtlerle bunu sağlayabiliyorsunuz. Erkek çocuk tişörtleri farklı kumaş modelleri ile size sunuluyor. Bunlar;

                  Suya dayanıklı erkek çocuk tişörtleri oldukça kullanışlı oluyor. Kumaş özellikleri sayesinde suya dayanıklılık gösteriyor. Bu tişörtlerin üzerinde sıvı dökülmesi esnasında suyu emmeden dışarı veriyor. Böylece çocuklar ıslanmıyor ve kıyafetlerini değiştirmek zorunda kalmıyor.

                  Rüzgara dayanıklı erkek çocuk tişörtler özel tasarlanmış kumaşlarıyla kullanıcısına sunuluyor. Rüzgara dayanıklı olması içine rüzgarı geçirmemesi demektir. Böylece herhangi bir rüzgardan etkilenme durumu olmadan çocuğunuzun bu tişört modellerini rahatlıkla giyebiliyor.

                  Ter tutmayan erkek çocuk tişörtleri özellikle sporcu çocuklarınız için tasarlanıyor. Sokakta oyun oynamayı ve ya koşmayı seven çocuğunuz için tasarlanıyor. Özel tasarım yapısıyla teri tişörtün içerisinde bırakmıyor ve dışarı veriyor. Böylece tişörtteki ter vücudunuzda kurumuyor. Daha sağlıklı ve olabilecek olumsuz durumları en aza indiren bu tişörtü siz de tercih edebilirsiniz.

                  Hızlı kuruyan erkek tişört bu tarz tişörtlerde ter tutmayan tişörtler gibi spor esnasında kullanılan tişörtler arasındadır. Özel tasarım kumaşıyla hızlıca kuruyarak çocuğunuzu ter içinde kalmasını önlüyor. Terin vücutta kurumasını önleyerek daha sağlıklı ve güvenli hissetmesini sağlıyor.

                  Erkek çocuk tişörtleri pullu bu tarz tişörtler son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Değişen pulların renkleri çocukların ilgisini beğenisini çokca karşılıyor.

             

            Kumaş modelleri çeşitlerine göre erkek çocuk tişörtleri bu şekilde sıralanabilir. Bunların yanı sıra pamuk, polyester, süprem, comfort, cotonel ve pamuk polyester diğer kumaş çeşitleri arasında yer alıyor. Sizde ihtiyacınıza göre bu kumaş türlerini seçebilir ve çocuğunuz için tercih edebilirsiniz.

             

            Diğer modelleri ise baskılı erkek çocuk tişörtü veya düz tişört modelleri olarak belirleniyor. Baskılı tişörtler farklı ve eğlenceli renklerle güzel bir görünüm sağlıyor. Baskılı erkek çocuk tişört modellerinde en çok tercih edilen modeller arasında farklılıklar görülüyor. Daha renkli ve güzel görünüme sahip tişörtleri erkek çocukları kendi tarz ve isteğine göre alıyor. Daha çok izledikleri çizgi film karakterlerinin ya da oynadıkları bir oyunu kahramanının tişörtlerini beğeniyorlar. Bunlardan birisi de erkek çocuk tişörtleri Kral Şakir. Kral Şakir çocukların sevdiği bir çizgi film olduğu için sıklıkla tercih ediliyor.

             

            Erkek çocuk tişörtleri farklı kol tiplerine sahip. Uzun kol, kısa kol ve sıfır kol olarak farklı tercihlerle size sunuluyor. Siz de kendi ihtiyacınıza göre farklı mevsimlerde farklı tişört modellerine sahip olabiliyorsunuz. Tişört modellerinin yakalarının da farklı tarzları bulunuyor.  Erkek çocuk polo yaka tişört bunlardan bir tanesidir. Farklı kombin ve tarz oluşturabiliyorsunuz. Bu yaka modeli sıklıkla tercih edilenler arasına giriyor. Bisiklet yaka, sıfır yaka, yuvarlak yaka, v yaka diğer yaka modeller arasına giriyor. Sizde çocuğunuzun tarzını oluşturmak ve farklı bir stil yaratmak isterseniz birden fazla modellerle tercihinizi yapabiliyorsunuz. Erkek çocuk renk değiştiren tişört modelleri de sık sık tercih edilen ve dikkat edilen maddelerden oluyor. Bu tarz tişörtler hem kıyafet ihtiyacını karşılarken hem de çocukların eğlenmesini sağlayan ürünler oluyor. Renk değiştiren tişörtlerinin en iyi özelliği farklı iki tişört giyiyormuş hissi veriyor oluşudur. Güneşe çıktığınızda tişörtünün renginin değiştiğini görüyorsunuz. Normal kapalı bir alanda rengi turuncuyken güneşe çıktığınız zaman tişört sarı renge dönüşüyor. Günümüz teknolojik gelişmelerle beraber tişörtlerin modelleri de ona göre çeşitlilik gösteriyor. Farklı modelleri ve özellikleri ile siz de bu tarz tişörtleri tercih edebiliyorsunuz. Hem çocuklarınıza tişört alabilir hem de onların kıyafet ihtiyacını eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

             

            Erkek Çocuk Tişört Alırken Nelere Dikkat Edilir?

            Çocuklarınıza tişört tercihlerinde bulunurken onların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre alabiliyorsunuz. Uzmanlar tarafında çocukların kendi tercihlerini yapmaları gerektiğini söylüyor. Çocuklar farklı zevklere ve hayal gücüne sahip. Bu sebeple tişört seçimleri de farklı oluyor. Belirli bir yaş aralığında kendi kıyafetlerini seçemezken okul çağına başlayan çocukların böyle olmadığı görülüyor. Mesela çocuk 3D tişört modelleri son zamanlarda çocuklar tarafından ilgi duyuluyor. Erkek çocuk tişörtleri alırken kumaş yapılarına ve baskılarına dikkat ediliyor. Çocuklarınızın alerjik bünyesi varsa ona uygun kumaş ve baskılı model tercih edebiliyorsunuz. Daha çok çocuklar için yüzde yüz pamuk modeller tercih ediliyor. Uzmanlar tarafından pamuklu kumaşın cildi tahriş etmeyen ve sağlıklı olduğu biliniyor. Özellikle yaka modelleri çocukların en rahat edeceği şekilde alınıyor.  Çocuk tişörtlerinin yaş gruplarına göre ayrılmasının yanı sıra boy ölçülerinin de tişört alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri olduğu biliniyor. Boy ve beden ölçüleri dikkat edilerek alışverişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Çocuk tişört modelleri erkek kullanıcılar için farklı model ve çeşitler içeriyor. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza göre ve istekleriniz doğrultusuna tişört tercihi yapabiliyorsunuz.

             

             

            Erkek Çocuk Tişört Fiyatları

            Erkek çocuk tişörtleri farklı kumaş ve modelleriyle fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Baskılı modeller arasına en çok tercih edilen çivgi film karakterleri kullanıcısına sunuluyor. Ya da oynadıkları oyunlarının kahramanları ile ilgili bir baskılı tişört tercihleri olabiliyor. Bunlar haricinde gelişen teknoloji ile beraber farklı tişört modelleri çıkıyor. Renk değiştiren tişört modelleri buna örnek gösterilebiliyor. Bu tişört modelleri farklılık sağlayarak hem eğlenceli bir tasarım halini alırken hem de tişört ihtiyacınızı karşılıyor. Erkek çocuklarınıza ideal boyut ve beden ölçülerinde alabileceğiniz tişörtleri belirleyebilir ve ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Farkl renk ve çeşitlilik açısından oldukça zengin olan erkek çocuk tişört modellerini kolayca alabilirsiniz. Erkek çocuk tişört fiyatları için Pazarama.com ile hızlı ve pratik bir inceleme yapabilirsiniz. Bununla beraber siz de farklı marka tişörtleri ve fiyatlarını karşılaştırabiliyorsunuz. Karşılaştırırken kendi bütçenize uygun seçeneklerle alışverişinizi keyifli bir hale getirebiliyorsunuz.