Erkek Çocuk Hırka

165 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş Tipi

   Desen

   Kalıp Tipi

   Mevsim

   Kalınlık

   Kapama Türü

   Yaka Tipi

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Erkek Çocuk Hırka
      Varsayılan
       Toplam 20 / 165 ürün

       Erkek Çocuk Hırka Fiyatları

       Hırka Nedir?

       Değişken hava koşulları ile özellikle bahar aylarında kurtarıcı kıyafetimiz olan hırkalar; kış aylarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Vücudumuzu soğuk havadan korumamıza yardımcı olan hırka çeşitleri genellikle yün ve pamuk iplikler kullanılarak üretilmektedir. Ön kısmı kapalı, yarı kapalı, açık ya da yarı açık modelleri bulunan hırkalarda birçok örgü şekli mevcuttur. Pazarama.com adresinde; farklı tasarımlara sahip erkek çocuk hırka çeşitlerini bulabilir, ihtiyacınız doğrultusunda güvenle satın alabilirsiniz.

       Erkek Çocuk Hırkalarının Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir?

       Erkek çocuklarının; rahat hareket etmelerine engel olması nedeni ile kalın kazak ya da ceket giymekten pek hoşlandıkları söylenemez. Bu nedenle bahar ve kış aylarında annelerin imdadına yetişen erkek çocuk hırkalarının kullanımı; hırkanın içine giydirilebilen ince ve hafif yapıdaki kıyafetler ile daha kolay olmaktadır. Bu sebeple erkek çocuklar tarafından daha çok beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Çocukların hareketlerini sınırlandırmadığı gibi, üşümelerini de engellemektedir. Birçok kıyafet ile uyum sağlaması da hırkaların daha sık tercih edilme sebeplerinden biri olarak gösterilebilir. Kaban ve montlara nazaran daha yumuşak ve esneyen bir yapıda olması da rahat imkânı sağlar.

       Erkek Çocuk Hırka Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

       Erkek çocuk hırka modelleri; çocuklarınızın narin cildine uyum sağlayacak bir yapıya sahiptir. Birçok kumaş türünden üretilen çocuk hırkalarına; kaşmir, ipek, pamuk, yün, havlu, likra ya da penye kumaşlar örnek verilebilir. Dünya genelinde çocuklarında severek kullandığı bir giysi olmayı başaran hırkalar; çocuklara şık bir görünüm kazandırırken, rahat etmelerine de imkân sağlar.

       Erkek çocuk hırkaları; üretim aşamasında kullanılan dokuma yöntemleri ile tüm ihtiyaçlarını karşılarken, kullananları memnun etmektedir.

       Çocuk hırkalarında kullanılan düğme ve fermuar detaylarında kaliteli ürünler tercih edilmektedir.

       Alerjik ve hassas bir cilde sahip olan çocuklarda da rahatlıkla kullanılabilen çocuk hırkaları yumuşak kumaşlardan üretilmektedir. Nefes alabilen kumaşların tercih edildiği çocuk hırkaları; ciltte tahrişlere yol açmaz ve terleme yapmaz. Nefes alan yapısı sayesinde sürekli bir hava dolaşımı olacağından, vücuda sürekli temiz hava girişi olacak ve bakteri oluşumu engellenecektir.

       Uzun süreli kullanım imkânı sağlayan ve dayanıklı bir yapısı olan çocuk hırkalarında; sürekli kullanımda dahi, tüylenme sorunu yaşanmayacağı gibi renklerde de solma olmaz.

       Çocuğunuzun rahat hissetmesini sağlayan çocuk hırkaları aynı zamanda üşümesine de engel olacaktır.

       Görsel olarak birçok modele sahip olan çocuk hırkalarında; dar ve büyük bedene sahip olan modeller fermuar ya da düğme ile kapatma özelliğine sahiptir.

       Geniş bir ürün skalasına sahip olan erkek çocuk hırkalarında bazı modellerde bulunan ve karar aşamasında en çok dikkat edilen detaylardan biri olan kapşonlar, özellikle rüzgârlı havalarda çocukların başını soğuktan koruyarak sıcak tutacaktır. Aynı zamanda hırkaya ayrı bir havada katan kapşonlu; seven çocuklar için ayrı bir şıklık yaratacaktır. Özellikle küçük yaştaki çocuklarda ya bebeklerde koruyucu özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Kapşon; spor yapan çocuklar içinde büyük kolaylık sağlamakta, spor esnasında saç diplerinde oluşan terlemeden dolayı çocukların üşümesine engel olmaktadır. Kapşon seven çocukların günlük kıyafet seçimlerinde de sıklıkla görülmektedir.

       Kapşon seven çocuklar kadar, kapşondan rahatsız olan ve bu tarz modelleri tercih etmeyen çocuklar da çoğunluktadır. Kapüşonu olmayan hırkalar da; birçok kıyafet ile uyum sağlamaktadır.

       Kalın ve ince seçenekleri bulunan erkek çocuk hırkaları; gömlek, kot ya da klasik pantolon ve ceketler ile hoş bir kombin oluşturabilmektedir. Çok soğuk olan kış aylarında mont ya da kaban içine de rahatlıkla giyilebilir.

       Farklı yaş gruplarına hitap edecek özelliklerde üretimi gerçekleştirilen erkek çocuk hırkaları; modelleri, renkleri ve desenleri ile birçok seçeneğe sahiptir.

       Her yaşta farklı zevklere ve tercihlere sahip olan çocuklarınızın tarzına uygun yapıda olan çocuk hırka modelleri beden yapısına göre de farklılık gösterebilmektedir.

       Erkek çocuk hırkaları; üretim aşamasında kullanılan kumaşın cinsi göre de değişik seçeneklere sahip olabilmektedir. Kullanılan tasarım ve kumaş modellerde yer alan detayları da etkileyebilmektedir. Bazı modellerde düğme detayı kullanılırken bazı modellerde ise fermuara yer verilmektedir.

       Örgü hırkalarda sık veya rahat stiller bulunmaktadır. Bu da hırkanın kalınlığını ve inceliğini anlamayı kolaylaştırırken, karar verme aşamasında da size yardımcı olacaktır.

       Kabartma modelinde yer alan; kabartmalı desenleri tercih ederek değişik stillerde kombin oluşturmanız mümkündür.

       Polar hırkalar soğuk kış günlerinde; yumuşak yapısı sayesinde hem çocuğunuzun rahat etmesine yardımcı olacak hem de sıcacık hissetmesini sağlayacaktır. Yumuşaklığı ve sıcak tutması nedeni ile özellikle bebekler için tercih edilse de; tüm yaşlara hitap eden polar çocuk hırkaları spor giyim için iyi ve doğru bir seçenek olmaktadır. Polar hırkalar; sadece spor bir tarz yaratmak için değil, ev içerisinde de rahatlıkla kullanım imkânına sahiptir.

       Avantaj sağlayan hırka modellerine örnek olarak; çift taraflı çocuk hırkaları ve ceket hırkalar verilebilir. İki tarafı ile farklı kullanım imkânı sunan modeller hem kullanım açısından, hem de maliyet açısından avantaj sağlamaktadır.

       Yakalı ve yakasız seçenekleri de bulunan erkek çocuk hırkalarında; düz renk alternatiflerinin yanı sıra birçok rengi ile canlı bir görünüm yaratan modellere de rastlamak mümkündür. Kullanılan aksesuarlar ya da çocuğunuzun sevdiği kahramanlar ve çizgi film karakterleri ile daha cazip bir hale gelen erkek çocuk hırkalarından sizde ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz. 

       Erkek Çocuk Hırkası Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

       Her çocuk kıyafetinde olduğu gibi, erkek çocuk hırka modellerinde de ürünü incelerken çocuğunuzun rahatını ve sağlığını ön planda tutmalısınız.

       Hırkanın üretiminde kullanılan kumaşın yapısı ve özellikleri sağlığa uygun olmalıdır. Bazı kumaş türleri kullanım esnasında hareket özgürlüğünü kısıtlar ve bu durum çocuklar tarafından kabul edilebilir değildir. Çocuğunuzun rahat hareket edebileceği bir hırka almanız memnuniyetinizi arttıracaktır.

       Çocuğunuzun konforunu sağlayacak bir diğer nokta ise alacağınız hırkanın çocuğunuzun bedeni ile uyumlu olmasıdır. Küçük ya da büyük gelen kıyafetler çocukları pek memnun etmeyecektir.

       Alacağınız ürünü çocuğunuzun severek ve şikâyet etmeden giymesini istiyorsanız; sevdiği renklerde ya da sevdiği karakterleri ve aksesuarları içermesine dikkat edebilirsiniz.

       Çocuğunuz kapüşonlu kıyafetler giymekten hoşlanmıyorsa, hırka tercihinizi yaparken bu durumu da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

       Erkek Çocuk Hırka Fiyatları Nelerdir?

       Son dönemlerin en popüler ve gelişen giyim dallarından birini çocuk giyimi oluşturmaktadır. Birçok çocuk giyim modelinde olduğu gibi erkek çocuk hırkalarında da farklı tasarımlara ve değişik modellere rastlamak mümkündür. Geniş ürün skalası beraberinde geniş bir fiyat aralığını da oluşturmaktadır. Beklentilere ve değişik zevklere hitap eden erkek çocuk hırkalarında her bütçeye uygun ürünü bulmak olasıdır. Fiyatların belirlenmesine etki eden bazı kriterler bulunmaktadır. Üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi, kumaşın cinsi ve tasarım aşamasında oluşan detaylar ürünün fiyatını belirleyen ana etmenler olarak düşünülebilir. Her yeni sezonda yaratılan ürünler bir önceki sezona oranla daha yüksek bir fiyat aralığına sahip olabilir. İsteklerinize uygun yapıdaki bir model, farklı fiyat politikaları nedeni ile satış yapan firmaya göre de farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle ürünü satın almadan önce erkek çocuk hırka fiyatlarını incelemek için Pazarama.com adresini ziyaret edebilirsiniz.