Dilimleyici, Doğrayıcı

406 ürün

Ürün Tipi

  Renk

   Hazne

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Dilimleyici, Doğrayıcı
      Varsayılan
       Toplam 20 / 406 ürün


       Dilimleyici ve Doğrayıcı

       Mutfaklarda en çok kullanılan gereçlerden biri olan doğrayıcı dilimleyici modelleri yemek yaparken en büyük yardımcılardan biridir. Sebze ve meyveleri çok daha pratik bir şekilde doğramayı sağlayan bu ürünler, eklenen bazı özellikleri ile de daha işlevsel hale gelir. Dilimleyici çeşitleri farklı tasarımlarıyla oldukça ergonomik yapıdadır. Aynı zamanda kullanımı da son derece pratiktir. Birçok işe yarayarak kullanıcılara zahmetsiz bir şekilde dilimleme yapma olanağı tanıyan bu ürünler, mutfaklarınız için rahatlıkla tercih edebileceğiniz gereçlerden biri. Keskin kenarları ve bıçakları sayesinde kesilmesi zor sebzeleri bile kolayca dilimleyebilirsiniz. Yemek yaparken mutfakta daha az zaman geçirmek istiyorsanız bu süreyi dilimleyiciler sayesinde kısaltabilirsiniz. Ön hazırlık yaparken elinizin altında bu pratik doğrayıcı modelleri bulundurarak mutfakta yemek yapmayı sizin için daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Farklı tarzlardaki pek çok doğrayıcı arasından ihtiyaçlarınıza uygun yapıdaki modeli seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

       Dilimleyici ve Doğrayıcı Özellikleri

       Dilimleyici ve doğrayıcılar hızlı bir şekilde yemek yapmanız için önemli gereçlerden biridir. Farklı özellikleri ile de birbirinden ayrılarak ihtiyaçlarınıza hitap ederler. Sahip olduğu kesim teknikleri sayesinde dilerseniz salatalarınıza bambaşka bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde onlara eşsiz meyve tabakları ile farklı sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kesim şekilleri ile yemeklerinizi normalden farklı olarak dilimleyerek yapabilirsiniz. Sebze dilimleyiciler aynı zamanda meyve dilimlemek içinde tercih edilir. Sofralarda eşsiz yemekler hazırlamak istediğinizde domates, salatalık, patates dilimleyici olarak kullanabileceğiniz gibi, armut, muz, kivi, elma dilimleyici olarak da tercih edebilirsiniz. Dilimleyici doğrayıcı modelleri kendinizi mutfakta bir şef gibi hissedebilmenizi sağlar. Dilerseniz jülyen, kibrit çöpü, yaprak gibi ince dilimleme tekniklerini de kullanabilirsiniz. Bazı modeller dilimleyicinin yanında bir hazneye de sahiptir. Böylece kestiğiniz sebze ve meyveler haznenin içinde kalarak etrafın dağılmasını da engeller. Ürünleri yalnızca sebze ya da meyve dilimlemek için değil kahvaltılıkları da hazırlamak için tercih edebilirsiniz. Kaşar peynirleri ince dilimleyebilir, diğer sert peynirleri dilediğiniz şekilde servis edebilirsiniz. Kahvaltılarda ise ekmek dilimleyici olarak kullanabileceğiniz çeşitler de vardır. Lezzetli kahvaltılar için çizikler atılarak hazırlanarak uzun süre dayanabilen zeytinler hazırlamak istediğinizde kullanabileceğiniz dilimleyici çeşitleri vardır. Bunun yanında kendi aparatı çok daha etkili olmakla birlikte en kaliteli zeytin çizme aparatı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

       Dilimleyici ve Doğrayıcı Modelleri

       Sebze ve meyve dilimleyiciler pek çok farklı çeşide sahiptir. Aynı zamanda farklı sayılarda aparatlardan oluşurlar. Bu aparatlar yardımıyla pek çok işleri yerine getirerek dilediğiniz şekilde dilimleme ya da istediğiniz büyüklükte doğrama imkanı sunar. Dilerseniz yemeklerde dilerseniz salatalarda istediğiniz kalınlıkta sebzeler doğrayabilirsiniz. Dilimleyicilerle tatlılarınız için meyveler dilimleyebilir, arzuya göre şekil verebilirsiniz. Doğrayıcı modelleri elektrikli ve manuel gibi çeşitlere sahiptir. Manuel doğrayıcılar arasında el doğrayıcı modelleri yer alır. Kol gücüyle ipinden çekerek kullanabileceğiniz çeşitlere sahiptir. Böylece haznesine koyduğunuz yiyecekleri saniyeler içerisinde doğrayabilir. Mini doğrayıcı modelleri de aynı sistemle çalışır. Boyut olarak daha büyük olan doğrayıcılar daha fazla aparata sahip olan çok amaçlı doğrayıcı modelleri arasındadır. Bu aparatlarla sebze-meyvelerin kalınlığını, boyutlarını ve kesme şekillerini ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz şekilde, ebatlarda dilimleme ve doğrama yapma imkanına erişebilirsiniz. Elektrikli modelleri ise çok daha kolay bir şekilde güç kaynağı tarafından kol gücüne ihtiyaç duymadan sebzeleriniz dilimlemeye yarar. Elektrikli doğrayıcı çeşitlerinde haznesine yerleştirdiğiniz yiyecekleri anında çıkış kısmından doğranmış şekilde alabilirsiniz. Bazı modeller çift bıçaklı doğrayıcı şeklinde karşınıza çıkabilir. Daha hızlı işlem yapmak istediğinizde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek modellerden biridir. Elektrikli dilimleyici çeşitleriyle kesilmesi zor olan pek çok yiyeceği rahatlıkla kesebilirsiniz.

       Dayanıklı Yapısıyla Dilimleyici ve Doğrayıcılar

       Pek çok markanın kullanıcılara sunduğu çeşitli doğrayıcılar bulunur. Bu doğrayıcı çeşitleri farklı malzemelerden üretilirler. Sağlık açısından sorun oluşturmayacak malzemelerle üretilen modeller uzun yıllar boyu kullanım imkanı oluşturur. Pek çok model ABS plastik gövdeden oluşur ve paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. Aynı zamanda ABS plastikten oluşan bu ürünler dayanıklı yapısıyla darbelere karşı da dirençlidir. Bu sayede mutfakta oluşacak düşme gibi durumlarda hemen kırılmaz. Sebze kesici ve dilimleyici modelleri mutfakta zaman geçirmekten hoşlanmayanlar için de bir kurtarıcıdır. Sebze doğrayıcı çeşitlerinin takım halinde piyasaya sunulan çeşitleri vardır. İçerisinde bulunan aparatlar arasında patates doğrayıcı gibi çeşitleri olabilir. Bu setlerin yemek yaparken en çok ihtiyaç duyulan aparatlarından biri de soğan doğrayıcı çeşitleridir. Soğan doğramaktan her zaman kaçıyorsanız bu aparat oldukça işinize yarayacak bir üründür. Aynı zamanda sahip oldukları hazneler sayesinde de etrafı kirletmeden dilediğiniz incelikte doğramanıza imkan tanır.

       Dilimleyici ve Doğrayıcı Fiyatları

       Farklı tasarımlarının yanında özellikleri sayesinde de yemek yapma eyleminizi eğlenceli hale getiren doğrayıcılar kullanıcıların beğenisini kazanır. Ergonomik tasarımlı gövdelerini kolayca tutarken aparatları ile soyma dilimleme işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Manuel yada elektrikli olarak ayrılan modeller kullanım şekilleri, birden fazla kesim tekniği ile lezzetli yemekler hazırlamak için mutfağınızın vazgeçilmez parçalarıdır. Bu modellerin özellikleri fiyat noktasında belirleyici olabilir. Doğrayıcı fiyatları ürünlerin marka, model, malzeme kalitesi, aparat sayısı, teknik özellikleri ve tasarımları açısından değişiklik gösterebilir. Doğrayıcı markaları arasında güvenilirliğini kanıtlamış tanınmış global firmalar da yer alır. Malzeme kalitesinden ve ürün performansından emin olacağınız pek çok çeşide de ev sahipliği yapar. Bu ürünler arasında mini boylardan büyük boylara kadar pek çok tasarımda doğrayıcı modeli bulmak mümkündür. Doğrayıcı çeşitleri arasından bütçenize uygun yapıda olanları Pazarama güvencesiyle rahatlıkla satın alabilirsiniz. Mutfak ihtiyaçlarınıza hitap edecek diğer bir çeşit olan rende çeşitlerini de rende fiyatları arasından seçerek uygun modeli belirleyebilir ardından gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.