Bebek Tişört

2.955 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

   Yaka Tipi

    Kol Boyu

    Mevsim

    Kalıp

    Kumaş

     Özellik

      Fiyat

        Satıcı

         Kategori Bebek Tişört
         Varsayılan
          Toplam 20 / 2955 ürün

          Bebek Tişört

          Bebekler; anne ve babaların en çok kıymet verdikleri varlıkları oluyor. Bebekler korunmaya ihtiyaç duyduğu için onların her türlü sorumluluğu da ebeveynler tarafından alınıyor. Bu nedenle bebekleri için satın aldıkları bütün ürünlere büyük özen gösteriyorlar. Tıpkı yetişkinler gibi bebekler için de giyim, temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bebekler çok hareketli oldukları için çok fazla terliyor. Bu nedenle üstlerini sık sık değiştirmek gerekiyor. Bebeklerin giysi dolaplarında çok fazla kıyafete ihtiyaç duyuluyor. Bebekler için en çok tercih edilen giysilerin başında bebek tişört geliyor. Bebek tişörtler kolay giyilip çıkarabildikleri için pratik kullanım imkanı sunuyorlar. Özellikle havaların sıcak olduğu ilkbahar ve yaz aylarında vazgeçilmez parçalar olarak bebek tişörtler karşımıza çıkıyor. Birçok bebek giyim markası tarafından bebek tişört modelleri tasarlanıyor. 0 ile 6 yaş aralığındaki tişört modelleri bebek tişört kategorisinde yer alıyor. Anne babaların bebekleri için tişört seçmeden önce bebek tişört çeşitlerini iyice inceleyerek aralarından buna göre seçim yapmaları faydalı oluyor. Pazarama.com üzerinden bebek tişört modelleri için pek çok seçeneğe ulaşabilirsiniz.

           

          Bebek Tişört Çeşitleri

          Tişörtler tıpkı yetişkinler gibi bebekler için de özellikle yaz ve bahar aylarının kurtarıcı parçaları olarak ön plana çıkıyor. Tişörtler bebeklere her durumda kolayca giydirilip çıkarılabilen ürünler olmalarıyla da dikkat çekiyor. Bu nedenlerle bebek tişörtler çok fazla tercih ediliyor. Tüm zevklere hitap etmesi için de farklı farklı bebek tişört çeşitleri tasarlanıyor. Bebek tişört çeşitlerini üretildikleri kumaşın türü, bebeğin cinsiyeti, rengi, deseni ve kalıbı gibi unsurlar belirliyor.

           

                 Bebeğin Cinsiyetine Göre Tasarlanan Bebek Tişört Çeşitleri     

          Bebek tişört çeşitleri bebeğin cinsiyetine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Kız ve erkek bebeklerin kullanımına uygun olarak birbirinden farklı modeller tasarlanıyor. Günümüzde artık eskiden olduğu gibi erkek bebekler için mavi renk, kız bebekler için ise pembe renk standardı bulunmuyor. Ancak yinede renk ve desenlerde bazı farklılıklar bulunuyor. Erkek bebek tişörtler çok çeşitli renklerde üretiliyor. Bu tişörtlerde desen olarak ise erkek çocukların ağırlıklı olarak sevdiği araba ve robot gibi figürler yer alıyor. Erkek çocukların ilgisini çeken çizgi film ya da hikaye kahramanlarının baskısı da kullanılıyor. Kız bebek tişört çeşitleri için ise bebekler, kelebekler, çiçekler gibi desenler tercih ediliyor. Kız bebek tişörtlere fırfırlar, fiyonklar ve düğmeler ile hareket katılıyor.

           

                 Kumaşına Göre Bebek Tişört Çeşitleri    

          Bebek tişörtler genel olarak havaların sıcak olduğu ilkbahar ve yaz aylarında tercih ediliyor. Ancak çok kullanışlı ve kurtarıcı parçalar oldukları için daha soğuk havalar için üretilen modelleri de bulunuyor. İlkbahar ve yaz aylarında giymek üzere daha ince yapıdaki kumaşlardan üretilmiş olan ince bebek tişört çeşitleri uygun oluyor. Soğuk havalar için de daha kalın kumaşlar kullanılarak tasarlanan kalın bebek tişört çeşitleri tercih ediliyor. Bebeklerin tüm kıyafetlerinde olduğu gibi tişörtler içinde pamuk en çok kullanılan malzemeler arasında sayılıyor. Yüzde yüz pamuk bebek tişörtler sağlıklı yapıları ile dikkat çekiyor. Pamuk teri hızlı bir şekilde emebiliyor. Bebekler de çok fazla terlediği için  bu durum önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. Pamuklu bebek tişörtler teri emekerek pişik oluşumunun önüne geçiyor. Bebeklerin ciltleri oldukça hassas yapıya sahip oluyor. Bu nedenle güneşin zararlı etkilerinden korunmaları önem taşıyor. Uv korumalı bebek tişörtler bebeklerin cildini güneşin zararlı etkisinden koruyor. Ayrıca bebek tişörtlerin üretiminde kullanılan kumaşların alerjik etkiye sebep olmaması da isteniyor. Antialerjik bebek tişörtler ebeveynler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Birçok bebek markası tarafından kaliteli ve sağlıklı kumaşlar kullanılarak bebek tişörtleri tasarlanıyor.

           

                 Rengine Ve Desenine Göre Bebek Tişört Çeşitleri

          Bebeklerin kıyafetlerini değiştirmek hareketli yapıları sebebiyle çok da kolay olmuyor. Her ne kadar anne babalar için öncelik sağlıklı ürünler olsada satın alınan tişörtlerin bebeklerin ilgisini çekmesi de gerekiyor. Bu nedenle renk renk, desen desen bebek tişörtleri tasarlanıyor. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe, lila, mor, turuncu gibi renkli seçenekler çok fazla ilgi görüyor. Kırmızı bebek tişörtleri en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Aynı zamanda gri, beyaz ve siyah bebek tişörtlerine olan ilgi de her geçen gün artıyor. Düz renk bebek tişörtleri kadar desenli bebek tişörtleri de tercih ediliyor. Desenli bebek tişörtlerinde çiçek, hayvan, bebek, çizgi film karakterleri ve masal kahramanlarına yer veriliyor. Ayrıca doğum günleri gibi özel günlerde özel baskılar da tasarlanıyor. Bebek tişörtlerinde desenlerde kullanılan boyaların zararsız olması büyük önem taşıyor. Bebeklerin cildine zarar gelmemesi için organik ve zararsız içeriğe sahip boyalar kullanılıyor.

           

                 Tasarımına Göre Bebek Tişört Çeşitleri   

          Bebek tişörtler çok fazla tercih edilen ürünler olarak biliniyor. Bu yüzden çok farklı modeller tasarlanıyor. Böylece anne babalar bu modeller arasından hem bebeklerinin ilgisini çekecek hem de kendi kriterlerine uygun olan ürünleri kolayca buluyor. Mevsim şartlarına bağlı olarak bebek tişörtlerin giyilmesi için kısa ya da uzun kollu modeller üretiliyor. Kısa kollu bebek tişört çeşitleri yaz aylarında giydirmek için uygun oluyor. Uzun kollu bebek tişörtler ise soğuk havaların vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle erkek bebekler için üretilen polo yaka bebek tişörtler kotlarla kombin yapılıyor. Cepli, düğmeli ve kapüşonlu bebek tişörtler de en sık tercih edilen çeşitler arasında sayılıyor. 

           

          Bebeklere Tişört Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor?

          Anne babalar açısından bebekler için alışveriş yapmak çok keyifli oluyor. Bebekleri için en sağlıklı ve doğru ürünleri bulmaya çalışıyorlar. Bu nedenle bebek tişört satın alırken dikkat edilmesi gerekenler çok fazla merak ediliyor. Bebekler için satın alınan tüm ürünler de olduğu gibi tişörtler için de öncelik sağlıklı malzemelerden üretilmeleri oluyor. Bebek tişörtlerin üretiminde kullanılan kumaşların alerjik ve kanserojen olmaması isteniyor. Aynı şekilde desenli tişörtlerde kullanılan boyalarında zararsız ve organik olması önem taşıyor. Bebek tişört satın alınırken dikkat edilen bir diğer konu ise kolay giydirilip çıkarılması olarak biliniyor. Oversize kalıp bebek tişörtler pratik bir şekilde giydirilip çıkarılabiliyor. Bebekler çok kolay terliyor ya da üşüyor. Bu sebeple mevsimine uygun modeldeki tişörtler arasından seçim yapılması faydalı oluyor. Bebek tişört çeşitleri üzerinde yer alan düğme ya da çıt çıt gibi detaylara da dikkat edilmesi gerekiyor. Bebeklerin bu gibi aksesuarları yutma riski olabiliyor. Her ürünü satın alırken olduğu gibi bebek tişört satın alırken de fiyat çok önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor.

           

          Bebek Tişört Fiyatları

          Bebek tişörtler oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip oluyor. Bu nedenle fiyat aralığı da oldukça geniş tutuluyor. Böylece her bütçeye hitap edecek ekonomik seçenekleri de bulmak mümkün oluyor. Bebek tişört fiyatları, ürünün markası, kalitesi, üretildiği kumaş ve tasarımı gibi kriterlere bağlı olarak değişiyor. Sağlıklı seçenekler olarak ön plana çıkan pamuklu bebek tişört fiyatları çok merak ediliyor. Organik bebek tişört fiyatları standart ürünlere kıyasla biraz daha yüksek oluyor. Eğer siz de bebeğiniz için bir tişört arayışı içindeyseniz seçtiğiniz ürünleri fiyata göre filtreleyebilir, böylece hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.