Bebek Sweatshirt

801 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

   Kapüşon

   Kumaş

   Tema

   Fermuar

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Bebek Sweatshirt
      Varsayılan
       Toplam 20 / 801 ürün

       Bebek Sweatshirt

       Bebek giyim ürünleri arasında yer alan bebek sweatshirt, pek çok farklı modeli ile zevklere sunuluyor. Bebeklerin oldukça rahat etmesi ve sıcak kalmasını sağlayan bu giyim ürünleri kış aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Yumuşak kumaşlardan üretilen bebek sweatshirt modelleri hareket kısıtlamasının da önüne geçiyor. Bebeklerin rahat bir şekilde hareket etmesi, zıplaması ve koşabilmesi  oldukça önemli görülüyor. Bu nedenle de rahat giyim ürünleri tercih ediliyor. Genellikle  uzun kollu olarak tasarlanan bebek sweatshirtler kış aylarının yanı sıra kalınlıklarına göre farklı mevsimlerde de kullanılabiliyor. Bebeklere uygun şekilde canlı ve farklı tasarımlara sahip pek çok sweatshirt de bulunuyor. Pazarama.com ile bebek sweatshirt için sok sayıda seçeneğe hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

       Bebek Sweatshirt Modelleri

       Bebek sweatshirt çeşitleri oldukça farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Modeller yaka şekli, kumaş türü, kol modeli ve tasarım gibi konulara göre ayrılıyor. Bunun yanı sıra yaş gruplarına ve aylara göre de farklı beden gruplarına ait bebek sweatshirtleri bulunabiliyor. Cinsiyetlere göre de farklı modeller tasarlanabiliyor. Fakat unisex bebek sweatshirt modelleri de kolay ulaşılabilen modeller arasında yer alıyor.  Bebek sweatshirt modelleri şu başlıklar altında sınıflandırılabiliyor;

        

              Kumaş Türlerine Göre Bebek Sweatshirt Modelleri

       Giyim ürünlerinin sınıflandırılması için kumaş türleri oldukça önemli görülüyor. Bebek sweatshirt modelleri de genellikle pamuklu kumaşlardan üretilse de farklı türlerde modeller olabiliyor. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun şekilde tasarlanan pek çok model mevcut. Kumaş türleri sweatshirtlerin seçiminde ve kullanımında da etkili olan konular arasında yer alıyor.

       -        Pamuklu Bebek Sweatshirt

       Pamuklu bebek sweatshirt en çok tercih edilen modeller arasında gösterilebiliyor. %100 pamuktan elde edilen sweatshirt modelleri olduğu gibi polyester içeriğine sahip çeşitler de olabiliyor. Bebek sweatshirt pamuklu modelleri kalınlıklarına göre farklı mevsimlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Hassas ciltli bebeklerin rahat etmesini sağlayan bu sweatshirtler pek çok farklı renkte ve tasarımda da bulunabiliyor. Erkek bebek sweatshirt modelleri ile kız bebek sweatshirt modelleri arasında tasarım konusunda farklılıklar görülebiliyor.

        

       -        Peluş Bebek Sweatshirt

       Bebek peluş sweatshirt soğuk havalarda ihtiyaç duyulabilecek ve bebeklerin sıcak kalmasını sağlayacak modellerden biri. Pek çok farklı tasarımda bulunabilen bu sweatshirtler genellikle pamuk kumaş kullanılarak tasarlanıyor. Peluş bebek sweatshirt modellerinde polyester de kullanılabiliyor. Yaş gruplarına göre bebeklere uygun modeller arasında seçim yapılabiliyor. Peluş sweatshirtler tamamen bu dokuya sahip olabildiği gibi yalnızca yakasında peluş kullanılan modeller de yer alıyor. Bu modeller de farklı tarzı ile tercih edilebiliyor.

        

       -        Polar Bebek Sweatshirt

       Polar bebek sweatshirt modelleri de kalın ve yumuşak dokuları ile öne çıkıyor. Kapşonlu ve fermuarlı gibi pek çok farklı alternatifi de bulunabiliyor. Tamamen polar yapıya sahip modeller bulunabildiği gibi içi polarlı sweatshirt bebek için de tercih edilebiliyor. Bu şekilde de bebeklerin sıcak kalması sağlanıyor. Bebek polar sweatshirt modelleri takım şeklinde de satışa sunulabiliyor. Farklı ve canlı renklerde, figürlerde pek çok çeşit arasında seçim yapılabiliyor.

        

       -        Penye Bebek Sweatshirt

       Bebek penye sweatshirt modelleri mevsimlik olarak da kullanılabilen bir model. İnce olarak nitelendirilebilmesi de mümkün. Bebek ince sweatshirt denildiği zaman akıllara ilk olarak penye modeller geliyor. Terletmeyen kumaş yapısı ile bebeklerin rahat edebilmesini sağlıyor. Farklı yaka tiplerine ve tasarımlara sahip modeller arasında zevklere göre de tercih yapılabiliyor.

        

              Yaka Şekillerine Göre Bebek Sweatshirt Modelleri

       Farklı yaka şekline ya da diğer adıyla yaka tipine sahip model bulunabiliyor. Yaka şekilleri de giyim ürünlerinin tarzını ve kullanımı etkileyen önemli konular arasında yer alıyor. Bebek balıkçı yaka sweatshirt modelleri kış ayları için yaygın olarak tercih ediliyor. Bebeklerin boyunlarının korumasını sağlıyor. Bu da soğuk havalar için önemli bir özellik olarak görülebiliyor. Bisiklet yaka bebek sweatshirt en sık karşılaşılan modellerden biri. Pek çok sweatshirt modeli bu yaka şekline sahip. Polo yaka bebek sweatshirt şık modeller arasında gösterilebiliyor. Bu modellerde yaka bölümünde düğme kullanımına da yer veriliyor. Polo yaka şekline sahip bebek sweatshirt erkek bebekler için tercih edilebiliyor. Yaka bölümünde düğme kullanılan pek çok model bulunuyor. Bebek sweatshirt düğmeli modellerinde düğmeler genellikle yaka bölümünün bir tarafında yer alıyor. Bu da bebeklerin daha rahat giydirilmesi için önemli oluyor. Bebek için kapşonlu sweatshirt modelleri de oldukça seviliyor. Polar, peluş ve pamuklu pek çok çeşit bulunabiliyor. Bebeklerin korunmasını da sağlayan kapşonlu bebek sweatshirt çeşitleri farklı renk seçenekleri ile de öne çıkıyor.

        

              Kol Şekline Göre Bebek Sweatshirt Modelleri

       Bebek sweatshirt modelleri genellikle uzun kollu olarak tasarlanıyor. Bu şekilde de serin ve soğuk havalar için kullanılabiliyor. Fakat uzun kollu bebek sweatshirt çeşitlerinde farklı olarak kısa kollu ya da kolsuz modeller de bulunuyor. Bu modeller de farklı havalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle kısa kollu ya da kolsuz modellerde kapşon kullanımına yer veriliyor. Bu modellerin alt üst takım olarak satışa sunulan çeşitleri de bulunuyor. Bebek sweatshirt takım modelleri de sıklıkla tercih ediliyor.

        

              Tasarımlarına Göre Bebek Sweatshirt Modelleri

       Bebek beyaz sweatshirt gibi oldukça klasik tasarımlar olduğu gibi baskılı ya da figürlü modeller de tercih edilebiliyor. Tek renk sweatshirt modelleri farklı alt giyim ürünleri ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayıcıklı sweatshirt bebek modellerinde sıklıkla karşılaşılan tasarımlardan biri. Bebek giyim ürünlerinde ve sweatshirtlerde hayvan figürlerine sıklıkla yer veriliyor. Renklerin ve figürlerin yanı sıra fermuarlı sweatshirt gibi farklı tasarımlar da bulunabiliyor. Ceket olarak da kullanılabilen bu modeller de tercih edilebiliyor. Anne bebek sweatshirt gibi aynı tasarıma sahip modeller de kombinler için tercih edilebilecek tasarımlar arasında.

        

        

        

              Bedenlere Göre Bebek Sweatshirt Modelleri

       Bebek sweatshirtleri yaş gruplarına ya da aylara göre satın alınabiliyor. Modellerin farklı bedenlere tercih edilebilmesi mümkün oluyor. 6 aylık bebek sweatshirt bulunabildiği gibi 2 yaş için de model seçimi bulunuyor. Aylara göre farklı beden ölçülerine sahip olan bebek giyim ürünlerinin ölçülerine göre de bedenler arasında seçim yapılabiliyor. Bebeklerin boy ve kilo oranlarına ya da giysi ölçülerine göre belirleme yapılabiliyor. Bebek sweatshirt 2 yaş gibi yaş grupları ile de gösteriliyor. Ama bu gruplar da yine ay üzerinden gösterilerek de satılabiliyor.

        

       Bebek Sweatshirt Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

       Bebek giyim ürünleri satın alırken ebeveynlerin dikkat ettiği ve etmesi gerektiği bazı konular oluyor. Bebek sweatshirt çeşitleri arasında seçim yaparken de bu konulara önem verilebiliyor. Peki, bebek sweatshirt satın alırken nelere dikkat edilmeli? Sweatshirtler arasında seçim yaparken kumaş türlerine ve kalitelerine dikkat ediliyor. Bebeklerin rahat edebilmesi ve ciltlerinin etkilenmemesi için bu konuya önem veriliyor. Hızlı bir şekilde büyüyen bebekler için kıyafet satın alırken beden seçimine de mutlaka dikkat ediliyor. Bunların dışında sweatshirt üzerinde herhangi bir yırtık ya da yıpranma olmamasına da dikkat edilebilir.

        

       Bebek Sweatshirt Fiyatları

       Bebek sweatshirt fiyatları bazı konular nedeni ile değişim gösterebiliyor. Farklı üreticiler yani markalar farklı kalitelere sahip ürünlerini satışa sunuyor. Bu durum bebek sweatshirt fiyatı üzerinde etkili oluyor. Ama fiyatların değişmesine neden olan yalnızca bu konu değil. Sweatshirtlerin kol, yaka şekli ve kumaş türü gibi konular da farklı fiyat aralıklarına neden olabiliyor. Örneğin penye bir sweatshirt ile polar bir sweatshirt arasında farklar olduğu görülüyor. Ancak bu durum fiyat konusunda da çeşitlilik sağlıyor. Sizler de bebek sweatshirtlerini detaylı bir şekilde inceledikten sonra zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçimlerinizi yapabilirsiniz.