Wella

268 ürün

Marka

Ürün Miktarı

  Cinsiyet

  Renk

   Renk Kodu

    Form

    Özellik

    Etki

     Kalıcılık

     Oksidan Seçeneği

     Boya Tipi

     Fiyat

       Satıcı

        Marka Wella
        Varsayılan
         Toplam 20 / 268 ürün

         Wella 

         Her insan birtakım ortak gereksinimlere sahiptir. Genel olarak bakıldığı zaman bütün insanların ortak ihtiyaçları arasında temizliğin de yer aldığı söylenebilir. Temizlik yapmak birçok açıdan kişiye yarar sağladığı için yaşamın önemli bir parçasıdır. Tüketimi sağlanan besinler, kullanılan alanlar, giyilen giysiler ve sahip olunan vücut doğru ürünler kullanılarak temizlenmelidir. Temizlik hijyen oluşturarak bulaşıcı hastalıklara karşı kişiyi muhafaza altına alır ve görünüm bakımından estetiği sağlar. 

          

         Bedenin devamlı olarak temizlenmeye ve bakılmaya ihtiyacı olduğu aşikardır. Binerce yıldan bu yana gerçekleştirilen beden temizliği için dönemin imkânlarıyla elde edilen farklı bireşimler kullanılmıştır. Bu bileşimler suyun arındırma gücünü artırmak için tercih edilmiş, daha etkili bir temizlik sağlamıştır. Bilim ve teknolojinin ivme kazandığı son asırda ise bedenin ihtiyaç duyduğu arındırma yerini çok daha kuvvetli malzemelerle formüle edilen bakım ürünlerine bırakmıştır. 

          

         Saçlar, bir insanın en önemli parçaları arasında bulunur. Çünkü hem başın dış faktörlere karşı korunmasını hem de estetik görünümü sağlar. Bu denli büyük bir öneme sahip olan saçlar için beden temizliğinde kullanılan temizleyici ürünlerden daha farklı malzemeler tercih edilir.  Wella ürünleriyle saçların hem yapısına hem de tipine uyum sağlayan bir temizleyici edinmek mümkündür. Bu sayede saçların ve saç derisinin gerektiği gibi temizlenip bakılması mümkün hale gelir. 

         Wella Şampuan ve Saç Boyası 

         Kadın, erkek ve çocuklar özel şampuanlarla saçlarını yıkayarak arındırmalıdır. Kadınlar için özel olarak formüle edilen Wella şampuan çeşitleriyle saçların etkin bir biçimde temizlenmesi artık çok kolaydır. Saçlar hava kirliliği, vücutsal faaliyetler, yanlış ürün kullanımı, sağlıksız beslenme alışkanlıkları, zararlı ürün tüketimi ve ısı gibi sebeplerden dolayı kısa süre içinde kirlenir. Şampuan kullanımı saçların derinlemesine temizlenmesinde çok önemli bir yere sahiptir. 

          

         Suyun arındırıcı etkisi ve Wella silver şampuan dengeleyiciliği bir araya geldiği zaman saçlarınızda gözler görülür bir fark meydana getirecektir. Düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde gri renkli saçların sarılaşmasını önleyen silver şampuan saçlarda küllü yansımaların oluşmasında oldukça etkilidir. Silver şampuan Wella mor şampuan olarak da bilinir ve içeriğinde yer alan mavi pigmentler sayesinde saçtaki turuncu ve sarı pigmentlerin etkisiz hale getirilmesi görevini üstlenir. 

          

         Şampuanlar kadar saç boyaları da kadınlar için son derece önemli bir yere sahiptir. Wella saç boyası çeşitleri ile kendinize özgü tarzınızı en iyi şekilde yansıtma fırsatı elde edebilirsiniz. Her defasında aynı renk tonunu yakalamayı mümkün hale getiren ve profesyonellerin tercihi olan Wella koleston saç boyası altın standartla ödüllendirilmeye hak kazanmıştır. Oldukça zengin bir renk yoğunluğu sunan söz konusu ürünlerle saçlarınıza doğal bir renk kazandırabilirsiniz. 

          

         Wella boya çeşitleri arasında birbirinden güzel renk seçeneklerine rastlayabilirsiniz. Saçlarınızda oluşan beyazlıkları tümüyle kapatmak ya da mevcut saç renginizi değiştirerek bambaşka bir görünüme sahip olmak isterseniz Wella’nın geniş renk seçeneği yelpazesinden tercih yapabilirsiniz. Erkekler için özel olarak geliştirilen Wella Pigment ile saçlarınızı renklendirebilirsiniz. Grileşme ve saç solmalarına karşı etkin bir çözüm sunan Pigment köpük formuyla saça kolayca uygulanabilir. 

          

         Saçlarınızın rengini açmak için Wella açıcı kullanarak doğal ve göz alıcı bir saç rengine kavuşabilirsiniz. Her türlü açma yöntemi için uygun formüle edilen açıcıyla saçlarınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Saçlarınızı açarken kızıllaşma gibi olumsuzluklara mani olan Wella saç açıcı kremi saçlarınıza zahmetsizce uygulayabilirsiniz. Saç boyalarıyla beraber kullanılan ve parlak renk sonucu almayı kolaylaştıran Wella oksidan ile üst düzey kapatıcı etkisiyle ön plana çıkar. 

         Wella Saç Bakım Ürünleri 

         Saçların temizlenmesi ve renklendirilmesi kadar bakımının doğru ürünlerle gerçekleştirilmesi de son derece önem arz eder. Doğru ve düzenli bakım yapılmayan saçlarda kırılma, yıpranma, cansızlık, solgunluk ve hacimsizlik baş gösterebilir. Tüm bu problemlerin üstesinden gelmek için farklı saç bakım malzemeleri kullanımına başvurmak elzemdir. Wella saç köpüğü saçların etkili bir bakımla toparlanması için ideal ürünlerden biridir. 

          

         Saçların şekillendirilmesi, hacim kazanması ve verilen biçimin uzun süre boyunca korunması için saç köpüğünden faydalanabilirsiniz. Saç biçimlendirmek üzere uygulayabileceğiniz Wella saç spreyi 24 saat boyunca esnek kalıcılık ve canlı bir görünüm sunmayı hedefler. Saça yapışmayan ve oldukça işlevsel olan spreyle her zaman şık saçlara sahip olabilirsiniz. Wella köpük ve krem çeşitleriyle saçlarınıza belirgin bir dolgunluk kazandırabilirsiniz. 

          

         Sertleşen, birbirine dolaşan ve ışıltısını yitiren saçlarınız için Wella saç kremi kullanabilirsiniz. Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık ve göz kamaştırıcı parlaklık sunan saç kremiyle saçlarınızı kolayca tarayabilirsiniz. Saçlarınızın natürel halini Wella jöle ile iyileştirebilir ve saçlarınızın biçimini uzu süreler muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz. 

          

         Wella saç maskesi yıpranmış ve boyalı saçlarınızda kullanmanız üzere özel olarak üretilir. Formülü hafif olan saç maskesi sayesinde saçlarınızda ağırlık hissetmeden bakım gerçekleştirebilirsiniz. Saçlarınızın yitirmiş olduğu nemi geri kazandıran söz konusu ürün, içinde yer alan doğal bitki özleriyle saçlarınıza narin bir bakım yapar ve derinlemesine etki eder. Erkeklerin bıyık ve sakal tıraşı için tasarlanan Wella kuaför ekipmanları ile ev ortamında bıyık ve sakal düzeltmesi yapabilirsiniz. 

         Wella Fiyatları 

         Saçlar kişinin en kıymetli aksesuarları arasında bulunur. Bu sebeple hem kadın hem de erkekler için saç bakımı oldukça önemlidir. Wella koleston saç temizlik ve bakım ürünleriyle siz de saçlarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Söz konusu ürünler arasından ihtiyacınız olanları seçmek üzere bir araştırma yapmanız gerekebilir. Yaptığınız araştırma neticesinde hem Wella ürünlerinin çeşitliliği hem de fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

          

         Wella boya fiyatları ve diğer Wella ürünlerinin fiyat değerleri birbirinden farklıdır. Bu farklılık son derece doğaldır ve pek çok unsur çerçevesinde şekillenir. Wella, bünyesinde onlarca farklı ürün imalatı gerçekleştirir. Şampuan, saç boyası, oksidan, saç kremi, köpük, maske, jöle gibi birçok malzeme, içeriği ve sağladığı fayda kapsamında farklı değerlere sahip olmaktadır. Bu ürünler kendi aralarında da çeşitlere ayrılır ve dolayısıyla her bir çeşit fiyat farkı oluşmasını sağlayıcı etkiye sahiptir. 

          

         Söz konusu ürünleri onlarca mağaza üzerinden satışa sunulur. Bu da fiyatı etkileyen bir faktör olarak kabul edilir. Mağazaların her biri kendi fiyat politikası gereği ürünlerin fiyatını belirler. Böylece aynı çeşit ürünler mağazadan mağazaya farklı fiyat değerinden satılır. Ürünlerin tekli ya da paket halinde satılması fiyatı değiştirebilir. Yapılan kampanya ve indirimler de değer farkı oluşmasını sağlayabilir.