Versace

1.567 ürün

Cinsiyet

Renk

  Cam Şekli

   Su Geçirmezlik

   Kordon Materyali

   Kasa Materyali

   Kadran Şekli

   Mekanizma

   Cam Tipi

    Kasa Çapı

     Fiyat

       Satıcı

        Marka Versace
        Varsayılan
         Toplam 20 / 1567 ürün

         Versace 

         İtalya’da kurularak tüm dünyada başarılı ürünleri ile öne çıkmayı başaran bir marka olan Versace alanında kendisine önemli yer edinmiş marklalar arasında yer alıyor. Sunduğu kaliteli ürünler sayesinde geniş kesimlerce tercih ediliyor. Özellikle Versace parfüm alanında ikonik şişe tasarımları ve kokularıyla kendisine özgü bir yer edinmiştir. Bunun yanında çantalardan kolyelere kadar markanın farklı ürünlerini de bulabilirsiniz. 

         Etkileyici Versace Parfüm Çeşitleri  

         Versace parfüm kadın ve erkekler için alanında özellikle çıkan bir marka olarak biliniyor. Erkekler için üretilen ve Versace erkek parfüm denilince ilk akla gelen ürünlerinden olan Eros isimli ürünü sevilerek tercih ediliyor. Üründe farklı meyve notalarına yer veriliyor. İlk sıkımda ferah bir koku yaymasına karşılık zaman geçtikçe daha etkileyici notalar ortaya çıkıyor.  

          

         Farklı notaların bir araya gelmesiyle oluşan üründe üst nota olarak yeşil elmanın ekşi kokusu yer alır. Bunun yanında nane yaprağı da kokuyu dengeler. İtalyan limonunun ferah kokusu da üst notayı tamamlar. Bu bakımdan da kullanıcılar ilk sıkımda ferah bir koku duyarlar. Üst notalardan sonra ise orta notada yer alan kokular kendisi göstermektedir. Orta notada ise vanilya kokuları sakinlik sunarken ıtır ve amber gibi notalar da bu kokuyu destekler. Harika bir uyum yakalayan notalar kullanıcıların da beğenisini kazanmayı başarıyor. Alt nota ise erkekler için karizmatik bir koku sunan odunsu notalar içerir. Meşe kokusunun yayılmasıyla birlikte tüm notalar dengeleyici ve kendilerine özgü kokularıyla ortaya çıkar.  

          

         Versace erkek parfüm denilince ilk akla gelen Eros ürünün yanı sıra markanın yine zengin nota çeşitliliğine sahip olan parfümleri de bulunuyor. Günlük yaşamın yanında şık davetler için de etkileyici kokular oluşturmayı başaran Versace kadın parfüm çeşitleriyle de erkeklerde olduğu gibi yine etkileyici ve dikkat çekici kokuları kullanıcılarına sunuyor.  

         Kaliteli ve Zamansız Tasarımlarla Versace Ürünleri  

         Versace erkek saat gibi ürünleriyle de pek çok alanda tercih edilebilecek ürünleriyle öne çıkıyor. Parfümleriyle dikkat çekiyor olsa da saat, gözlük, çanta, ayakkabı, kolye gibi ürünlerinde de şıklığı en çarpıcı şekilde yansıtmayı başarıyor. Kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanmış saatler marka kalitesini her detayda ortaya koymayı başarıyor. Versace saat erkek ve kadınlar için etkileyici renk tonlarıyla öne çıkan tasarımlarda genellikle siyah, kahverengi ve altın rengi gibi renkler baskın olarak öne çıkıyor. Böylece davetler, özel günler ve benzeri anlar için kıyafetlerin şık bir şekilde tamamlanmasını mümkün hale getiriyorlar.  

          

         Versace ürünleri arasında gözlük ürünleri de beğeni topluyor. Versace gözlük modelleri farklı cam seçenekleri ve çerçeveler ile sunuluyor. Versace güneş gözlüğü modelleri güneşten gözlerinizi başarılı bir şekilde korumak için geliştirilmiş olan gözlükler böylece göz sağlığınızı da korunmasına destek oluyor. Çarpıcı tasarımları ise farklı yer ve anlarda kombinlerinizi tamamlamanız için de katkıda bulunuyor.  

          

         Versace çanta konusunda da kullanıcılarına şıklığı ve işlevselliği sunuyor. Farklı trendlere uyum sağlamak amacıyla geliştirilen çantalar böylece moda akımlarını da takip etmenizi sağlıyor. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan Versace çantalar böylece herkes için çanta kullanımını mümkün kılıyor. Çantalar değişken sayıda göz bölmeleri sayesinde günlük yaşamda taşınması gereken eşyaların da pratik şekilde taşınmasında önemli katkıda bulunuyor. Tasarımların kalıpları da aynı şekilde rahatlık ve konfor sunarak eşyaların güven içinde taşınmasını mümkün hale getiriyor.  

         Zarafeti Ortaya Çıkaran Versace Ürünleri  

         Markanın şık ve etkileyici tasarımları değişken modellerde kendisini gösteriyor. Versace kolye, cüzdan, bileklik gibi modelleriyle de zarif seçenekler sunuyor. Daha çarpıcı ve etkileyici kombinlerin yapılmasını sağlayan ürünler sayesinde şıklığınızı vurgulayabilirsiniz. Kolye tasarımlarında marka kaliteli zincir ve aksesuarlar tercih ediyor. Bu sayede de uzun ömürlü olarak kolyenizi kullanabilirsiniz. Tasarımlarında ise yonca, kelebek, kalp gibi tasarımlara yer veriliyor. Bu sayede sade stil etkileyici bir şekilde vurgulanabiliyor. Versace kullananlar kaliteli tasarımlar sayesinde gerek kolye gerekse bileklik gibi ürünlerde her zaman kaliteyi bulabiliyorlar.  

          

         Marka aynı zamanda ayakkabı ve terlik seçenekleriyle de kullanıcılarına rahat ve şık kullanımlar vaat ediyor. Versace ayakkabı geniş çeşitliliği sayesinde bağcıklı modellerden fermuarlı modellere kadar herkesin kullanımına ve beğenisine göre modelleriyle öne çıkmayı başarabiliyor. Bunun yanında markaya ait spor ayakkabı çeşitlerini de bulabilirsiniz. Versace önerileri arasında farklı ürünler yer almasına karşılık her zaman şıklık ve konfor ürünlerin ortak noktası oluyor.  

         Özel Bir Şıklık İçin Versace Ürünleri  

         Versace fiyatları da tercih edeceğiniz ürünün özelliğine ve yapısına göre değişkenlik gösteriyor. Ancak kaliteyi uygun fiyatlar ile buluşturmayı amaçlayan marka bu sayede farklı bütçelere de hitap edebiliyor. Örneğin parfüm almak istiyorsanız farklı miktarlarda sunulan ürünleri tercih edebilirsiniz. 30 ml, 100 ml, 200 ml gibi farklı parfüm seçeneklerinin olması sadece fiyat açısından değil aynı zamanda yanınızda taşımanız açısından da önemli kolaylıklar sunuyor. Versace parfüm erkek ve kadınlarda EDP türüne sahip olan parfümler aynı zamanda uzun süre kalıcılık da vaat ederek hoş kokunun üzerinizde olmasına katkıda bulunuyor. 

          

         Markanın ürünleri erkek ve kadın kullanıcılar için her zaman benzersiz bir şıklığı vurgulayarak öne çıkıyor. Bu sayede Versace kadın saat çeşitlerinden Versace bayan parfüm seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede aradığınız ürünü Pazarama aracılığıyla kolayca bulabilirsiniz.