Urban Care

286 ürün

Etki

  Ürün Miktarı

   Saç Tipi

    Ürün Tipi

     Cinsiyet

     İçerik

      Özellikler

      Tuzsuz Şampuan

      Mavi Şampuan

      Mor Şampuan

      Fiyat

        Satıcı

         Marka Urban Care
         Varsayılan
          Toplam 20 / 286 ürün

          Urban Care 

          İnsanlar bazı ihtiyaçlara sahiptir ve bu ihtiyaçların yaşam boyu giderilmesi gerekir. Kişisel bakım ve temizlik en önemli gereksinimler arasında yerini almaktadır. Temizlik hem sağlık hem de görünüm açısından yerine getirilmesi gereken birtakım işlemleri kapsar. Vücudun temizliği kadar bedenin en önemli parçaları arasında kendine yer bulan saçların da arındırılması oldukça önemlidir. Dış görünümü oluşturan uzuvlardan olması saçların bakımına ekstra özen göstermeyi gerektirir. 

           

          Gerek erkek gerekse kadınlar saçlarının her zaman temiz, bakımlı ve göz alıcı görünmesini isterler. Dış görünümün iyileştirilmesinde etkin bir role sahip olan saçlar olumlu izlenim oluşturma açısından da önem arz eden bir vazife üstlenirler. Bilindiği üzere pek çok saç rengi ve türü vardır. Düz, dalgalı, kıvırcık saçların hepsi de farklı şekillerde bakılmalıdır. Ancak temizliği için aynı ürünleri kullanmak ve aynı işlemleri tekrar etmek yeterli olacaktır. 

           

          Saç temizliği yüzyıllardır farklı temizlik malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Çeşitli bitki ve maddelerin karışımından elde edilen saç temizlik malzemeleri teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesiyle birlikte geliştirilerek pek çok saç probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmayı başarmıştır. Urban Care kalitesiyle geliştirilen şampuan ve saç bakım ürünleriyle siz de saçlarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. 

           

          Saçlar da vücudun diğer uzuvları gibi özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Yeterli ve dengeli bakılmayan saçlarda çeşitli problemler baş gösterebilir. Bu sebeple saçlarınız için en doğru bakımı onun tipine uygun ürünlerle gerçekleştirebilirsiniz. Yağlı, kuru ya da normal saç tiplerinin her biri kendine özgü ürünlerle temizlenip bakılır. Bu kapsamda Urban Care şampuan çeşitleri arasından saç tipinize uyumlu bir tercih yaparak saç ve saç derisi sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. 

          Urban Care Şampuan 

          Saçlarınızı etkin bir biçimde arındırmak için Urban Care şampuan çeşitlerine şans verebilirsiniz. Gün içinde hava kirliliği, vücudun faaliyetleri ve yanlış bakım ürünü kullanımı gibi etmenler saçların hem yapısını hem de görünümünü olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sebeple saçlarınızı düzenli olarak doğru ürün kullanarak kirden arındırmalı ve hoş görünmesi için Urban Care saç maskesi gibi ürünlerle saçlarınıza bakım yapmalısınız.  

           

          Saçlarınızı her gün yıkamak yorucu gelebilir ya da buna zamanınız olmayabilir. Urban Care kuru şampuan ile her gün saç yıkama işlemleriyle uğraşmaya son verebilirsiniz. Saçlarınızın su ve şampuanla yıkanmış gibi görünmesini mümkün kılan aynı zamanda saçlarınıza belirgin bir ışıltı ve hacim sağlayan kuru şampuanla zamandan tasarruf edebilirsiniz. Saçınızda biriken fazla yağı gideren söz konusu ürün anlık ihtiyacınıza hemen cevap vermesiyle sizi büyük bir külfetten kurtarır. 

           

          Urban Care peeling şampuan ile saç derinize peeling yapabilir, deride birikmiş olan kiri ve diğer bakım ürünü kalıntılarını arındırabilirsiniz. Saçlarınıza gözle görülür bir canlılık kazandıran peeling şampuan silikon ve paraben gibi zararlı maddeler içermez. Vegan olması ve hayvanlar üzerinde test edilmemesi bu ürünü daha çekici kılar. Saç bakımına yepyeni bir anlayış getiren Urban Care mor şampuan ile çok daha ipek gibi yumuşacık saçlara sahip olabilirsiniz. 

           

          Mor şampuan, sülfat içermeyen formülüyle saçlarınıza zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlar. Bununla beraber içinde mor renklendirici aktifler barındıran ürün UV filtresiyle saçınızda turunculaşma önleyici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda renk kaybının önüne geçmeyi hedefleyen şampuan saçlarınızı kolaylıkla taramanızı sağlar.  

          Urban Care Saç Bakım Ürünleri 

          Saçların temizliği kadar bakımı da doğru ürün kullanımıyla gerçekleştirilmelidir. Urban Care tonik bu ürünlerden biridir. Saçlarınıza derinlemesine bakım sağlamak ve baş döndürücü bir etki oluşturmak için kullanabileceğiniz Urban Care saç toniği ile saç dökülme sorununa son verebilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olan tonik silikon ve paraben içermemektedir. Ayrıca Urban Care biotin ve kafein içeren tonik saçları yeniden yapılandırır ve saça güç verir. 

           

          Mentol katkılı tonik sayesinde saç derinizi ferah bir hisse kavuşturmanız mümkündür. Urban Care tonik kullanımı oldukça kolaydır. Kuru ya da ıslak saçınıza birkaç saniye içinde uygulayabileceğiniz toniği durulamanıza gerek yoktur. Saç bakımı için faydalanabileceğiniz ürünler arasında bulunan Urban Care saç spreyi ile saçlarınızı mümkün olan en iyi versiyonuna kavuşturabilirsiniz. Hem hoş duran bir renk elde etmeniz hem de canlı bir görünüm yakalamanız için mükemmel bir üründür. 

           

          Saçlarınız birbirine çok dolanıyor ve açması zor oluyorsa Urban Care saç açıcı sprey kullanarak saçlarınızı zahmetsizce açabilirsiniz. Düz ve dalgalı saçları açmak için son derece ideal olan Urban Care kıvırcık saç bakımında da ön plana çıkan bir markadır. Bilindiği üzere kıvırcık saç bakımı diğer saç şekillerine kıyasla daha zordur. Ancak Urban Care kıvırcık saç kremi ile kıvırcık yapılı saçlarınızı artık kolaylıkla açıp tarayabilirsiniz. 

           

          Saç ve saç derisine iyi bakmak onun güzel görünmesi için mühimdir. Saç sağlığını korumak için geliştirilmiş olan ürünler arasında Urban Care saç kremi önemli bir yer tutar. Yıpranan ve kolayca kırılan saçlarınız için ideal bir ürün olan saç kremiyle yoğun bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Urban Care sıvı saç kremi saçınızın nem dengesini sağlar ve kolay tarama sunar. 

           

          Saçınızı yeniden şekillendirmek için tercih edeceğiniz Urban Care wax sayesinde farklı stiller deneme şansına sahip olabilirsiniz. Hem natürel hem de mat bir görünüm elde etmenizi mümkün kılan Urban Care bukle belirginleştirici ile şekil vermekte güçlük çektiğiniz saçlarınızda bile mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine saçlarınıza natürel bir bukle görünümü kazandırmayı hedefleyen Urban Care köpük sayesinde göz kamaştırıcı saçlara kavuşabilirsiniz. 

           

          Urban Care Saç Bakım Ürünü Fiyatları 

          Saçlarınızın bakımı için tercih edeceğiniz Urban Care ürünlerini incelediğinizde farklı fiyat değerleriyle karşılaşabilirsiniz. Çünkü söz konusu markanın ürünlerine bazı unsurlar çerçevesinde fiyat biçilir. Bu değerlerden biri, ürün çeşitliliğidir. Urban Care saç köpüğü, şampuan, maske, krem, açıcı sprey gibi pek çok saç bakım ürünü geliştirmiştir. Bu çeşitlilik fiyat farklılığını oluşturan en önemli etkenler arasında yer alır.  

           

          Bir diğer fiyat belirleyici unsursa ürünün satışının yapıldığı mağazadır. Her mağaza farklı fiyat politikasına sahiptir ve bu sebeple satışın yapıldığı mağazanın benimsediği fiyat politikası ürünlerin değerine büyük oranda etki eder. Bunun yanı sıra söz konusu ürünlerin tekli ve paketler halinde satışa sunulması da fiyat değişikliğine sebebiyet veren önemli unsurlardan biri olarak kabul edilir.