Unisex Kol Saati

4.269 ürün

Renk

  Su Geçirmezlik

  Cam Şekli

  Kasa Materyali

  Kordon Materyali

  Kadran Şekli

  Mekanizma

  Cam Tipi

  Kasa Çapı

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Unisex Kol Saati
      Varsayılan
       Toplam 20 / 4269 ürün

       Unisex Kol Saati

       Kol saatleri pek çok kişi tarafından kullanılan aksesuar modelleri arasında yer alıyor. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip pek çok farklı kol saati modeli de bulunuyor. Erkek ve kadın için farklı tasarımlara sahip şekilde üretilen modellerin yanı sıra unisex kol saati modelleri de bulunuyor. Bu modeller sade tasarımlarıyla ile cinsiyet fark etmeksizin tercih edilebiliyor. Unisex kol saati ne demek gibi soruların yanıtları da merak ediliyor. Unisex kelimesi bir cinsiyete özgü olmayan ve ortak şekilde kullanılabilen bir anlama sahip oluyor. Bu şekilde de isteğe bağlı olarak herkesin kullanabileceği modeller öne çıkıyor. Unisex kol saatleri basit ve sade tasarımları ile dikkat çekiyor. Farklı tasarımlara sahip modeller de görülebilse de sade tasarımların herkes tarafından kullanılması mümkün oluyor. Unisex saatler çiftler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Bu şekilde de aynı modele sahip saatler kullanılmış oluyor. Unisex saat kullanımının da pek çok avantajı bulunuyor. Tasarımların sadeliği kullanımı kolaylaştırıyor. Farklı kombinlerde rahatlıkla yer verilebilen bu saatler pek çok kıyafet ile de uyumlu şekilde kullanılabiliyor. Pazarama.com ile spor, ofis ve günlük kullanım için uygun olan birçok modele ulaşılabiliyor.

        

       Unisex Kol Saati Çeşitleri

       Unisex kol saati çeşitleri özelliklerine, kullanımlarına ve tasarımlarına göre ayrılabiliyor. Bu şekilde de çeşitler arasında hem zevklere hitap eden hem de istenilen kullanıma sahip modeller arasında seçim yapılabiliyor. Unisex kol saatleri, kayış yapısı, görünümü ve ayarlamaları gibi pek çok konuya göre farklılaşıyor. Unisex kol saati modelleri şu başlıklar altında sıralabiliyor.

        

              Kullanım Şekillerine ve Ekran Görünümlerine Göre Unisex Kol Saati Çeşitleri

       Unisex kol saati çeşitleri kullanımlarına ve mekanizmalarına göre de ayrılıyor. Bu şekilde analog ve dijital gibi farklı çeşitler ortaya çıkıyor. Bu çeşitlerde kullanımlarının yanı sıra farklı özelliklere sahip oluyor. Kullanım şekilleri kol saatlerinin görünümlerini de etkileyebilen konular arasında yer alıyor.

        

       -        Analog Unisex Kol Saati

       Analog unisex kol saati uzun yıllardır tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Klasik olarak da nitelendirilebilecek bu kol saatleri pil ile kullanımı mümkün olan saatler oluyor. Geleneksel olarak da adlandırılabilecek bu saatler saat, dakika ve saniyeyi görmek için göstergelere sahip oluyor. Saat için akrep, dakika için yelkovan ve saniye için de ayrı bir gösterge bulunuyor. Unisex kol saati analog modellerinde saatler sayı ile gösterilebileceği gibi yalnızca gösterge ile de belirtilebiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra analog saat modelleri genellikle oval ya da yuvarlak ekran görünümleri ile öne çıkıyor. Ancak kare gibi farklı şekillere de ulaşabilmek mümkün oluyor. Farklı boyutlara sahip analog çeşitleri arasında da seçim yapılabiliyor. Kayış görünümleri ve tasarımları da oldukça çeşitli olabilen analog unisex kol saatleri pek çok zevke hitap ediyor.

        

       -        Dijital Unisex Kol Saati

       Dijital unisex kol saati çeşitleri son dönemde öne çıkan ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu modellerin analog saatlerden ayıran özellikleri ise led ekrana sahip olmaları. Led ekran üzerinden saati kontrol edebilmek mümkün oluyor. Göstergede dijital özelliğe sahip oluyor. Klasik ekrana sahip modeller bulunabildiği gibi isteğe bağlı olarak kontrol edilebilen çeşitler de bulunuyor. Unisex dokunmatik kol saati modelleri de dijital kol saati çeşitleri arasında yer alıyor. Dijital mekanizmaya sahip bu saatler dokunmatik özelliği ile kontrol ediliyor. Çeşitlere bağlı olarak takvim özelliği gibi farklı özellikleri de bulunan unisex dijital kol saati çeşitleri de mevcut. Dokunmatik özelliği bulunan pek çok unisex kol saati modeli cep telefonu ile de eşleştirilerek rahatlıkla kullanılıyor. Bu özelliği de tercih edilmesine neden oluyor.

        

       -        Hibrit Unisex Kol Saati

       Hibrit unisex kol saati farklı modeller arasında gösterilebilir. Bu modeller analog ve dijital kol saatlerinin özelliklerini taşıyor. Yani analog göstergeden saatler kontrol edilebiliyor. Ancak bu kullanımdan farklı olarak dijital göstergeler de unisex hibrit kol saati çeşitlerinde kullanılıyor. Bu farklı özellikler nedeni ile de tercih edilebiliyor.

        

              Tasarımlarına Göre Unisex Kol Saati Çeşitleri

       Unisex kol saati erkek ve kadınlar için ayrılmasa da pek çok farklı modeli bulunabiliyor. Farklı ekran özellikleri farklı tasarımların ortaya çıkmasını sağlıyor. Dijital kol saatlerinde yuvarlak ve mat renklere sahip saat tasarımları oldukça öne çıkıyor. Bunun dışında kare olarak betimlenebilecek şekillere sahip ekranlar da yer alıyor. Mıknatıslı dokunmatik unisex kol saati modelleri farklı modelleri arasında görülüyor. Kayış tasarımlarına ve özelliklerine göre de kol saatleri farklı olabiliyor. Kalın ya da ince kayışlı pek çok model bulunuyor. Saat ekranlarının boyutları ile kayış kalınlıkları ilişki olabiliyor. Düz ya da unisex kol saati hasır görünümlü kayış modelleri mevcut. Gold, gri ve siyah gibi birçok farklı rengi de bulunan bu modeller öne çıkıyor. Analog kol saatleri modelleri daha farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Farklı boyutlarda ve renklerde pek çok çeşidi yer alıyor. Gösterge ekranları da farklı görünümlere sahip olabiliyor. Bu ekranlar içerisinde farklı renklere ve tasarımlara da yer verilerek farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlanıyor. Mat saat tasarımların yanı sıra çelik unisex kol saati çeşitleri parlak tasarımlara sahip oluyor. Bu şekilde de zevklere ve kullanımlara göre parlak ya da mat gibi farklı tasarımlar arasında seçim yapılabiliyor. Retro unisex kol saati çeşitleri tasarımları ile her dönem kullanılabilen modellerden biri. Modası geçmeyen bu saat çeşitleri erkekler tarafından da kadınlar tarafından da her zaman tercih ediliyor.

        

       Unisex Kol Saati Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

       Unisex kol saatleri arasında seçim yaparken veya satın alırken dikkat edilen bazı konular bulunuyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan kol saatleri arasında seçim yapmak zorlayıcı olabiliyor. Bu nedenle önem verilmesi gerekenlere dikkat etmek süreci kolaylaştırıyor. Peki, unisex kol saati alırken nelere dikkat edilmeli?

        

              Zevklere göre seçim yapmak en önemli konulardan biri olarak görülüyor. Kol saatleri de uzun süre kullanılan ve gün içerisinde sıklıkla kontrol edilen bir aksesuar olduğu için bu konuya önem veriliyor. Farklı kombinlere uyumlu şekilde kullanılabilecek modellerin seçilmesi de rahatlık sağlıyor.

              Unisex kol saati modelleri arasında seçim yaparken boyutlarına mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. İnce yapıya sahip kollarda aşırı büyük ve ağır saatlerin kullanımı zorlayıcı olabiliyor. O nedenle bu konuya da önem veriliyor.

              Saatlerin görünümlerinin yanı sıra özelliklerine de dikkat edilmesi gerekiyor. Unisex kol saati ayarlama özelliklerine de önem veriliyor.

              Kayış yapısında ve ekranında herhangi bir hasara sahip olup olmadığına da dikkat ediliyor. Seçim yaparken saatlerin yapısının kontrol edilmesi doğru seçimi mümkün kılıyor.

        

       Unisex Kol Saati Fiyatları

       Unisex kol saati fiyatları da çeşitleri kadar merak edilebiliyor. Unisex kol saati modellerine göre farklı fiyatlar ortaya çıkıyor. Saatlerin tasarımları ve özellikleri fiyatlarını etkileyen konular arasında yer alıyor. Örnek vermek gerekirse dokunmatik unisex kol saati fiyatı  ile analog bir saatin fiyatı farklı aralıklara sahip oluyor. Farklı markaların üretimleri de farklı fiyat aralıklarına neden oluyor. Pazarama.com üzerinden beğendiğiniz saat modellerinin fiyatlarını görebilir, ekonomik fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ancak ürün ve fiyat çeşitliliği oldukça geniş olduğu için seçimler rahatlıkla yapılabiliyor. Sizler de unisex kol saati çeşitleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, karşılaştırabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.