Umbro

125 ürün

Marka

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş Tipi

   Yaka Tipi

   Kol Tipi

   Kullanıcı Tipi

   Mevsim

   Özellikler

   Kalıp

   Fiyat

     Satıcı

      Marka Umbro
      Varsayılan
       Toplam 20 / 125 ürün

       Kaliteli Umbro Ürünleri  

       Umbro, genel itibariyle futbol takımlarının malzemelerini karşılayan bir firmadır. Futbol ile ilgileniyorsanız aradığınız tüm malzemeleri Umbro bünyesinde bulabilirsiniz. Bu bakımdan son derece geniş bir ürün skalasına sahip olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda spor giyim noktasında da oldukça başarılıdır. Günlük hayatta kullanmak üzere pek çok farklı ürün seçeneğine ulaşım sağlayabilirsiniz. Sweatshirt, eşofman üstü, ceket, tişört, yağmurluk, çorap, eşofman altı ve kaban gibi ihtiyaçlarınızı marka bünyesinden temin edebilirsiniz. Özellikle spor giyinmeyi seviyorsanız Umbro eşofman üstü ve altı modellerine göz atabilirsiniz. Ürün kumaşları son derece kaliteli olmakla birlikte uzun yıllar kullanılabilir durumdadır. Düzenli olarak yıkama işleminden geçmesine rağmen renk solması gibi durumlar ortaya çıkmaz. Siyah ve lacivert gibi koyu renklerde dahi böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızı söylemek mümkündür. Umbro eşofman altı ve üstü modellerini takım halinde ya da tekli olacak şekilde satın alabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri ayrı olacak şekilde satın alıp kendinize özgü bir takım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Umbro eşofman takımı modellerine de bakabilirsiniz. Takım halinde satın alıp uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Eşofman üstleri genellikle fermuarlı olur. Mevsim geçişlerinde kullanmak üzere birebirdir. İçinize bir tişört giyebilir ve farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz. Kış aylarında ise mont ve kaban gibi ürünlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde soğuk havadan da korunabilirsiniz.  

       Rahat ve Konforlu Umbro Seçenekleri  

       Spor giyim ürünleri satın alırken rahat ve konforlu olmasını isteyebilirsiniz. Umbro ürünleri, konfor açısından son derece başarılıdır. Özellikle günlük giyime uygunluk gösteren ürünleri rahat ve konforlu olması ile bilinir. Yaz aylarında kullanmak üzere Umbro tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaşları tercih edip yaz aylarının bunaltıcı sıcağından kurtulabilirsiniz. Hava alabilen bir yapıya sahip oldukları için terleme sorununun önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda ter emici bir özelliği de sahiptir. Ürün kalıpları açısından da farklılıklar bulunur. Slim fit, oversize, bisiklet yaka, V yaka ve polo yaka gibi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Üstünüze yapışan bir model arayışındaysanız slim fit modelleri tercih edebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde ise Umbro sweatshirt kullanabilirsiniz. Umbro sporcu sweatshirt modelleri oldukça farklı tasarımlarda üretilir. Kolay bir şekilde kombinlemek için düz renkli ürünleri seçebilirsiniz. Siyah, beyaz, lacivert ve bej gibi renk seçeneklerine yönelebilirsiniz. Kadın ve erkek sweatshirt modelleri arasında bu renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Dilerseniz canlı renk tonlarını da tercih edebilirsiniz. Pembe, mavi, yeşil ve kırmızı gibi renk tonları arasından seçim yapabilirsiniz. Umbro yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek de kararınızı verebilirsiniz.  

       Kışlık Umbro Tasarımları   

       Kışlık Umbro modelleri ile soğuk havalardan korunmanız mümkündür. Kışlık ürün seçenekleri arasında mont, kaban, hırka, ceket ve yağmurluk tasarımları bulunur. Özellikle kış aylarının yoğun geçtiği dönemlerde mont ve kaban tercihinde bulunabilirsiniz. Spor bir kombin yapmak için Umbro mont ürünlerini tercih edebilirsiniz. Genellikle şişme mont şeklinde olduklarını söylemek mümkündür. Son derece kalın bir yapıda olduğu için sıcak tutar. Daha kalın yapıda bir ürün isterseniz Umbro kaban modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kaban modelleri, genellikle uzun yapıda olur. Bu bakımdan vücudunuzun büyük bölümü kapanır. Özellikle siyah gibi renkler oldukça kullanışlıdır. Dilediğiniz her türlü kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Umbro ceket modelleri de spor tarza sahip olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Fermuarlı yapıda oldukları için sweatshirt şeklinde de kullanılabilir. Spor ile ilgilenen kişiler milli takım baskılı modelini tercih eder. Yeşil ve kırmızı renk seçenekleri bulunur. Spor antrenmanlarında ve günlük hayatta kullanmanız mümkündür. Umbro hırka modelleri de kış aylarında kullanılmak üzere uygunluk gösterir. Hırka modelleri genellikle pamuklu kumaştan üretilir. Genellikle spor tarza hitap ettiğini söylemek mümkündür. Yağışlı havalarda ise Umbro yağmurluk modellerini tercih edebilirsiniz. Kışlık ürün modelleri arasından tarzınıza hitap eden seçeneği satın alabilirsiniz.  

       Futbol Antrenmanları için Umbro Modelleri  

       Futbol antrenmanlarında kullanmak için pek çok farklı giyim ürününe ihtiyaç duyabilirsiniz. Krampon, forma, şort ve tekmelik gibi ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle Umbro krampon modelleri pek çok kişinin beğenisini toplar. Sade ve desenli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin yan kısmında markanın logo detayı bulunur. Logo detayı ürünün büyük bir kısmını kaplar. Siyah, beyaz ve mavi gibi renk seçenekleri bulunur. Umbro halı saha ayakkabısı şeklinde ifade edildiğini de duyabilirsiniz. Umbro çorap modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Renk seçenekleri arasından krampon ile uyumlu olanı tercih edebilirsiniz. Uzun ve kısa olmak üzere farklı modelleri de bulunur. Bununla beraber Umbro forma modellerine de göz atabilirsiniz. Son derece farklı tasarımlara sahip olan forma modelleri bulunur. Farklı takımlara ait olan forma seçeneklerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ürünler genellikle takımın rengi baz alınarak tasarlanır. Sağ üst köşede ise markanın logosu bulunur. Umbro şort modelleri de antrenmanlarda giymek üzere uygunluk gösterir. Dilerseniz günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Özellikle düz renkli modellerini günlük hayatta kullanmak üzere tercih edebilirsiniz. Ayrıca canlı renk tonlarına sahip olan ürünler de son derece kullanışlıdır. Umbro tekmelik de ihtiyaç dahilindedir. Tekmelik olası kazalardan korunmanızı sağlar. Umbro futbol topu modellerine de göz atabilirsiniz.  

       Kullanışlı Umbro Alternatifleri 

       Umbro ürünleri arasında iç giyim ve aksesuar seçenekleri de bulunur. Özellikle erkek iç giyim ürünlerine duyulan ilgi oldukça fazladır. İç giyim ürünlerinde kalite oldukça önemlidir. Düzenli bir şekilde yıkandığı için eskimesi mümkündür. Umbro iç giyim ürünleri kaliteli malzemelerden üretildiği için oldukça uzun süreli kullanılabilir. Umbro boxer modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yumuşak yapıda oldukları için üzerinizde yokmuş gibi bir his uyandırır. Tasarım açısından da çeşitlilik söz konusudur. Desenli ve renkli modelleri bulunur. Bununla beraber bazı bireyler atlet kullanmayı sever. Umbro atlet seçenekleri ile günlük hayatınızda konfor elde edebilirsiniz. Halı sahada giymek üzere de tercih edilir. Özellikle halı sahada giymek için renkli ve desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Spora ya da halı sahaya giderken yanınızda eşyalarınızı taşımanız gerekir. Bunun için Umbro çanta kullanabilirsiniz. İç haznesi geniş olan Umbro sporcu çantası modellerini tercih edip tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Aksesuar modelleri arasında bere de yer alır. Özellikle soğuk havalardan korunmak için Umbro bere kullanabilirsiniz.  

        

       Bütçe Dostu Umbro Fiyatları 

       Umbro fiyatları pek çok bütçeye hitap eder. Bütçe dostu bir marka olduğunu söylemek mümkündür. Ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. Tişört, kaban, çanta, bere, mont, atlet, boxer gibi ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız dahilinde bir alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Umbro terlik modelleri de oldukça popüler haldedir. Numara aralığı son derece geniş olduğu için herkese uygunluk gösterir. Kadın ve erkek ürünlerinin farklılık gösterdiğini söylemek mümkündür. Siyah ve beyaz gibi sade renk tonları hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Bununla beraber popüler ürün seçenekleri arasında Umbro anorak da yer alır. Çift taraflı bir mont olduğu için son derece kullanışlıdır. Tek bir ürün satın alarak iki adet monta sahip olabilirsiniz. Bir tarafı siyah renkli olurken diğer kısmında lacivert ve mavi renk tonları kullanılır. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde oldukça sıcak tutar. Dondurucu kış aylarında kullanılmak üzere birebirdir. Ürünler kendi içinde gruplara ayrılır. Bu durum fiyatların farklılık göstermesine sebep olur. Dilerseniz dönemsel olarak meydana gelen Umbro kampanya seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri Pazarama bünyesinde yer aldığı için online olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.