Tunik

2.050 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş Tipi

    Desen

     Mevsim

     Kalıp

      Boy

      Türü

       Ürün Tipi

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Tunik
          Varsayılan
           Toplam 20 / 2050 ürün

           Tunik 

           İnsanlar bazı temel ihtiyaçlara sahiptir. Beslenme, barınma ve giyim en önemli gereksinimler arasında bulunur. Üstelik bu gereksinimler devamlılık gerektirmektedir. Giyinmek için kullanılan ürünler kadın ve erkek için farklı parçalardan meydana gelse de netice itibarıyla her iki taraf için de son derece mühimdir. Giyinmenin hem maddi hem de manevi yönden pek çok faydası vardır. Elbette bireyler beğendikleri ve üzerlerine yakışan giysileri seçerek hoş görünmek isteyebilirler. 

            

           Erkekler için de geniş çeşit yelpazesi olsa bile kadınlar özelinde tasarlanan giyim ürünü türü çok daha fazladır. Hem alt hem de kadın üst giyimi için sayılamayacak kadar fazla çeşide sahip olan ürünler arasında tunik de yer almaktadır. Hem gençlerin hem de yetişkin kadınların ilgisini cezbeden tunikler günümüzde modern ve göz alıcı tasarımlarıyla beğeniye sunulur. Rahatlığından ödün vermeden de şık görünmek isteyenler uzun tunik modelleri arasından seçim yapabilirler. 

           Tesettür Tunik Modelleri 

           Kıyafetler insanların kişisel zevklerine, dünya görüşlerine, tarzlarına ve inançlarına göre seçebilecekleri modellere sahiptir. İnancı gereği tesettürlü olan kadınlar vücutlarını inandıkları dinin emrine göre örtmek için tesettür tunik modellerinden faydalanabilirler. Bedenin örtülmesiyle birlikte tarz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan tunikler hem gündelik yaşamda hem de özel gün ve gecelerde en güzel eşlikçiniz olmaya adaydır. 

            

           Tesettürlü kadınların diz üstü ya da diz altına kadar uzanan kıyafet arayışına cevap veren uzun tunik çeşitleri hem rahatlık sunar hem de hoş bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Gömlek giymek isteyen ancak kısa olması sebebiyle giyemeyen tesettürlü kadınlara büyük bir kolaylık sağlayan tunik gömlek tuniğin gömlek formunda tasarlanmasıyla ortaya çıkar. Bu giyim ürünü pantolon ve etek gibi alt giyim parçalarıyla kolaylıkla uyumlanabilir. 

            

           Tunik giymek gündelik yaşamda da özel davetlerde de konfor alanından çıkmadan zarif görünmeniz için idealdir. Fakat bazen bu giyim ürünlerini kombinlemek güç hale gelebilir. Kişisel zevkinize göre seçeceğiniz tunik takımları sayesinde kombin yaparken zorlanmaya son verebilirsiniz. Çünkü takım halinde satın alacağınız tuniği başka pantolon ya da etek çeşitleriyle uyumlamanıza gerek kalmaz. Tunik etek ve tunik pantolon takımları ile en güzel kombini yine siz yapmış olursunuz. 

           Uzun kollu ve uzun boy ölçüsüne sahip olan tesettür tunikler pek çok farklı modelde beğeniye sunulur.  

            

           Çizgili tunik modelleri günümüzde oldukça popülerdir. Kalın, ince, enine ve dikine çizgilerle detaylandırılan, farklı renk ve kesimlere sahip olan çizgili tunik türlerini evde, iş yerinde, okulda, gezmede ve arkadaş buluşmalarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çizgilerin ahengiyle modern dokunuşların buluştuğu bu giyim ürünlerini zahmetsizce kombinlemeniz mümkündür. 

           Sadece gündelik yaşamda değil aynı zamanda özel gün ve gecelerde pantolon tunik takım ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sadelikten vazgeçmek istemiyor ancak sadeliğinizi şıklıkla bir araya getirmeyi amaçlıyorsanız düğüne özel tuniklere göz atabilirsiniz. Katıldığınız organizasyon boyu rahat edeceğiniz düğünlük tunik modelleriyle bakışları üzerinizde hissedebilirsiniz. Elbise ve abiyelerin yoğunlukta olduğu davetlerde tuniğin konforunu ve zarafetini üzerinizde gururla taşıyabilirsiniz. 

            

           Boncuk, payet, işleme, sim, püskül gibi çeşitli süsleme ürünleriyle detaylandırılan abiye tunik modelleriyle söz, düğün, nişan, nikah, mezuniyet, doğun günü gibi kapsamlı etkinliklerde bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz mevsime uygun olan tuniklerle yazın terlemez, kışın üşümezsiniz. Standart beden ölçülerine sahip değilseniz büyük beden tunik seçenekleri ile kendi vücut ölçülerinize uygun olan ürünü rahat bir biçimde seçerek temin edebilirsiniz. 

           Herkese Uygun Tunik Modelleri 

           Tunik denince akla yalnızca tesettürlü kadınlar gelmemelidir. Çünkü tunik, kapalı kadınlar kadar tesettürlü olmayan kadınların da ilgisini üzerine çekmeyi başaran bir giyim ürünüdür. Tunikler uzun kollu, kısa kollu ve kolsuz çeşitlere sahip olabilir. Kısa kollu ve kolsuz yazlık tunik modelleri nefes alan kumaşıyla bunaltıcı havalarda bile terleyerek rahatsız olmanızı önler Böylece sıcak günlerde söz konusu giyim ürününü tercih ederek bir nebze olsun hafifleyebilirsiniz. Üzerinize alacağız kadın ceket modelleri arasından seçeceğiniz bir alternatif ile kombininizi güçlendirebilirsiniz. 

            

           Yazlık tunikler kadar kışlık tunik modelleri de son derece dikkat çekicidir. Kışın soğuk günlerinde giyerek konfor bulabileceğiniz tunikler kalın yapılarıyla sizi soğuktan korumayı amaçlar. Böylece sert hava koşullarında bile şıklığı elden bırakmadan giyinmeniz mümkün hale gelir. Sonbahar ve kışın giyebileceğiniz triko tunik çeşitlerini kışlık alt giyim parçalarıyla kombinleyerek hem rahat edebilir hem cool bir görünüm yakalayabilirsiniz.  

            

           Çoğunlukla pamuklu kumaştan imal edilen penye tunik çeşitleri hem elastik hem soft hem de hafif yapısıyla özellikle ılık ve sıcaklı günlerde rahat etmeniz için tasarlanmıştır. Günlük yaşamda büyük bir konfor sunan penye tunikler üzerinizde ağırlık yapmayacağı için istediğiniz süre boyunca giyebilirsiniz. Vücudu sarmalayan çeşitlerinin yanı sıra bol kesimli modelleriyle bu tunikler favori giyim ürününüz olmaya adaydır. 

            

           Özel davetlerde zahmetsiz şıklık arayanlardansanız şık tunik modelleri ile girdiğiniz her ortamda ön plana çıkabilirsiniz. Asimetrik kesimli, düğmeli, deri görünümlü, likralı, çıtçıtlı, işlemeli, taşlı ve fırfır detaylı tunik modelleri arasından seçeceğiniz parçalarla stilinizi en güzel şekilde yansıtabilirsiniz. 

           Tunik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

           Gündelik yaşamla beraber önemli gün ve gecelerde de yaygın bir biçimde tercih edilen tunikler her mevsim için farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilerek satışa sunulur. Severek kullanacağınız tunik modelleri arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmenizde fayda vardır. Rastgele satın alacağınız bir ürün isteklerinizi ve ihtiyacınızı karşılamakta yetersiz kalabilir. Oysa birkaç detayı göz önünde bulundurarak temin edeceğiniz tunik dolabınızın en özel parçaları arasında yerini alacaktır. 

            

            Kadın tunik çeşitleri arasından yapacağınız seçimde dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri, beden ölçülerinize uygun bir ürün tercih etmenizdir. Göğüs, bel ve basen ölçülerinizi doğru bir şekilde yaparak bu ölçülere denk gelen bedendeki ürünü satın alabilirsiniz. Böylece gelecek olan ürünün size dar ya da bol gelme olasılığı ortadan kalkmış olur. Mümkünse alacağınız tuniğe özel olarak hazırlanan beden tablosunu inceleyerek en doğru bedeni tespit edebilirsiniz. 

            

           Satın almak istediğiniz tunik modelleri tesettür giyimde ya da kadın giyim için kullanılmak üzere farklı tasarımlara sahip olabilir. İhtiyacınıza, isteğinize, kişisel zevkinize ve tarzınıza en uygun ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Söz konusu ürünü satın alırken kullanacağınız mevsimi de göz önünde bulundurmanız iyi olur. Böylece içinde bulunduğunuz mevsimin şartlarına uygun bir tunik tercih ederek rahatınızdan ödün vermeden şık görünmeyi mümkün hale getirebilirsiniz.