Sesu

102 ürün

Marka

Ürün Tipi

Cilt Tipi

Ürün Türü

Ağda Rengi

Ürün Miktarı

Pudralı

Kullanım Bölgesi

Özellikler

Uygulama Alanı

Uygulama Derecesi

Fiyat

   Satıcı

    Marka Sesu
    Varsayılan
     Toplam 20 / 102 ürün

     Doğal İçerikleri ile Sesu Ürünleri 

     Türkiye’nin önde gelen kozmetik markalarından olan Sesu çeşitli kullanım alanlarına ve cilt tiplerine yönelik geniş bir ürün skalasına sahiptir. Sesu çeşitleri arasında cilt bakımı, saç bakımı ve güzellik ürünleri gibi birçok bulunur. Nemlendirme özelliğini arı sütü ve bal gibi doğal maddeler ile zenginleştirir. Bu doğal bileşenler sayesinde cildiniz beslenir ve yenilenir. Her cilt tipine uygun formüllerle hazırlanan temiz içerikleri ile kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına yönelik ürünleri kolaylıkla bulur. Sesu denilince aklınıza ilk gelen ürünlerden biri de ağdadır. Bu ürün istenmeyen ve kötü görünen tüylerinizi kökünden alır. Alerjik ciltler için özel geliştiren ürünleri ile de tahriş seviyesini yok eder. Kaliteli ve güvenilir ürünleri, doğal içerikleri ve etkili sonuçlarıyla birçok kişi tarafından da tercih edilir. Sesu fiyatları her bütçeye hitap eden yapılarıyla dikkat çeker. Ayrıca bu hesaplı ürünleri, Sesu indirim ve kampanyalarıyla da uygun şekilde değerlendirilebilirsiniz. Bu ürünleri kullananlar indirim ve fiyat avantajları sayesinde favori ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilir ve kişisel bakım rutinlerini çeşitli ürünler ile zenginleştirebilir. Pazarama üzerinden Sesu’nun birbirinden etkili ürünlerine ulaşabilirsiniz.  

     Pratik Kullanım Çeşitleri ile Sesu Ağda 

      

     Sesu ürünleri, temiz içerikleri ve etkili sonuçları ile birçok kadının tercih ettiği markalar arasında yer alır. Kadınların yanı sıra erkeklerin de kötü görünen ve istenmeyen tüylerini almak için sıklıkla bu markayı tercih ettiği görülür. Ayrıca, Sesu’nun erkekler için cilt bakım ve tıraşa uygun ürünleri de bulunur. Cildinizde istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarından biri de ağdalardır. Sesu ağda, tercih edilen  kozmetik markaları arasında yer alır. Kadın kullanıcıların ağda konusunda favorisidir. Ağdanın besleyici yapısı sayesinde cildin tahriş olmasını önler. Bu sayede hassas ciltler tarafından da gönül rahatlığı ile tercih edilir. Özellikle arı sütü ve bal içerikleri ile cilde yumuşaklık ve besleyicilik sağlar. Sesu ağda bandı, cildinize nazikçe yapışır ve istenmeyen tüyleri kökünden alır. Kullanım sonrası bile uzun süreli pürüzsüzlük sağlar. Sesu kullananlar ürünlerin etkili, pratik sonuçlarından ve kolay kullanımından övgüyle bahseder. Evde pratik ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız Sesu ağda tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Sesu kampanya ve indirimlerine Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

     Sesu Tüy Sarartıcı Krem  

     Cilt bakımında istenmeyen ve kötü görünen tüylerden kurtulmanın bir diğer yolu da tüy sarartıcı kremlerden geçer. Özellikle cilt renginden koyu olan tüylerin sarartılması için tasarlanan Sesu tüy sarartıcı krem ile siz de cildinize zarar vermeden etkili sonuçlar alabilirsiniz. Ürünlerin formülünde kullanılan doğal içerikler sayesinde bakım esnasında  cildinizi besler. Sadece tüylerinizin rengini sarartmak ile kalmaz aynı zamanda cildinize bakım da  yapar. Kullanımı da oldukça basittir. Önceden temizlenmiş ve kuru bir bölgeye sürülür. Kremin eşit oranda dağılması için masaj eşliğinde cilde yedirilir. Bir süre bekledikten sonra krem sürülen bölge ılık su ile durulanır. Suyun bu esnada çok sıcak olmamasına dikkat edilmesi önerilir. Aksi takdirde ürün uygulanan bölgede tahrişe sebebiyet verebilir. Bu ürünü düzenli bir şekilde kullanarak istenmeyen tüylerinizin görünümünü azaltabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerde cildin aydınlatılmasını sağlayan limon ve papatya özlerinden sıklıkla faydalanılır. Melanin üretimini arttıran bu doğal içerikler düzenli kullanımda etkili sonuçlar verir. Böylelikle cilt tonunun, istenmeyen ve kötü görünen tüylerin rengi eşitlenmiş olur. Temiz içerikli yapısı ile cildinize zarar vermeden etkili sonuçlar sağlar. Dilerseniz size de uygun ürünleri araştırırken Sesu yorum ve değerlendirmelerine da göz atabilirsiniz.  

     Sesu Tüy Dökücü Krem Çeşitleri 

     Sesu tüy dökücü krem, istenmeyen ve kötü görünen tüylerle olan mücadelenizde etkili bir çözüm haline gelir. Daha çok kadınlar arasında yaygın olarak kullanılır. Bu ürün tüylerin kökten alınması yerine kimyasal içeriği ile tüylerin dökülmesini sağlar. Bu krem tüylerin yeniden çıkmasını geciktirerek cildin uzun süre pürüzsüz ve parlak kalmasını sağlar. Genellikle içerisinde keratin bulunan kimyasal bir içeriğe sahiptir. Keratin, tüylerin köklerini zayıflatarak kolayca dökülmesine yardımcı olur. Kuru ve bakımdan önce temizlenmiş cilde uygulanan bu krem bir süre bekletildikten sonra ılık su ile vücuttan temizlenir. Ürünü kullanırken ürün üzerinde belirtilen süreyi aşmamanız önerilir. Aksi takdirde cildinizde alerjik reaksiyonlar baş gösterebilir. Dolayısı ile talimatlara uymanız tavsiye edilir. Temizleme sırasında bile tüylerin hızlı bir şekilde döküldüğü gözlemlenir. Düzenli kullanım ile istenmeyen tüylerinizden etkili bir biçimde kurtulabilirsiniz. Bu tarz ürünlerin tüylerin uzama hızını da azaltır. Doğal içerikli ürünleri, kullanım kolaylığı ve etkili sonuçlarıyla Sesu tavsiye edilir. Sesu tüy dökücü, sarartıcı seçenekleri ile cildinizin güzelliğini kolayca vurgulayabilirsiniz. 

     Sesu Kaş Açıcı ile Doğal Kaşlar 

     Sesu kaş açıcı, kaşların saç ile uyumlu renkte olması için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Kaşlar, yüzün önemli bölümlerinden biridir ve doğru renkte kaşlar yüz hatlarına uyum sağlayarak kullanıcıya güzellik katar. Kaşların doğal güzelliğini ön plana çıkarırken istenilen renge de kolayca ulaşmak için ideal bir çözüm sunar. Kaş açıcı içerisinde kaşların düzgün bir şekilde taranmasını sağlayan bir kaş tarağı içerir. Ayrıca, bu ürünlerin içerisinde kaşların düzgün bir şekilde törpülenmesini sağlayan bir törpü de bulunur. Kaşlarınızda bulunan dengesizlik ve orantısızlıkları törpü ile şekillendirebilirsiniz. Açıcıyı eşit bir şekilde uygulamak için de taraktan yardım alabilirsiniz. Böylelikle kaş açıcı, sizlere kaşlarınızda profesyonel bir salon deneyimi yaşatır. Kullanımı da oldukça kolay olan bu ürün kaşlarınızın doğal şeklini koruyarak kaşların istenilen renge kavuşmalarını sağlar. Kaşlarınıza zarar vermeden Sesu ürünleri ile doğallığı yakalayabilirsiniz.  

     Evde Güvenilir Ağda İşlemi için Sesu Ağda Makinesi 

      

     Sesu ağda makinesi, evde kişisel bakımınızı profesyonel ve etkili bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Geleneksel ağda ya da ağda bantlarına göre pratik ve etkili bir ağda deneyimi sunar. Özellikle Sesu'nun tercih edilen ürünlerinden biri olarak bilinir ve evde ağda yapmak isteyenler için hijyenik bir seçenek sunar. Sesu boncuk sir ağda ile kolay bir ağda deneyimi yaşayabilirsiniz. Birinci sınıf bir ağda deneyimi yaşamak için sizler de Sesu satın alabilirsiniz. Klasik ağda yöntemlerine göre kısa sürede temiz bir ağda işlemi yapmanıza olanak sağlar. Sesu ağda bezi ile ağda işlemi sırasında cildinizdeki tüyleri etkili ve acısız bir şekilde alabilirsiniz. Isı kontrolü özelliği sayesinde ağdayı istenilen seviyede tutar. Böylelikle ağdanız çok ısınmaz ve kullanım sırasında cildinize zarar vermez. Minimal tasarımı sayesinde seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyulan her anda kullanabilirsiniz. Cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak geliştirilen yapısı sayesinde cildinize hasar vermeden istenmeyen tüyleri yok eder. Ayrıca Sesu ağda temizleme yağı, ağda sonrası cilt üzerinde bulunan yapışkan kalıntıları nazikçe temizleyerek cilde ferahlık katar ve böylece cildinizi tahriş etmez. Kullanımının basit olması ve temizliği kolaylaştırması ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Sesu ağda temizleme mendili ise yağa nazaran daha pratik kullanım sağlar. Böylelikle seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç anında kullanabilirsiniz. Ayrıca, pratik kullanımı ile Sesu ağda makinesi modellerine de göz atabilirsiniz.