Paşabahçe

4.024 ürün

Malzeme

  Ürün Tipi

   Renk

    Materyal

    Parça Sayısı

     Kapak

     Şekil

     Kişi Sayısı

     Ölçü

      Hacim

       Fiyat

         Satıcı

          Marka Paşabahçe
          Varsayılan
           Toplam 20 / 4024 ürün

           Paşabahçe

           Paşabahçe; mutfakta kullanım amacıyla tasarlanan ürünleri ile ön plana çıkar. Marka, üretim sürecinde hem yenilikleri hem de dönem trendlerini takip eder. Bu sayede de ortaya son derece şık aynı zamanda kaliteli ürünler çıkar. Paşabahçe ürünleri, dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü deneyim vadeder. Markanın ürünlerinin büyük bir kısmı bulaşık makinesinde yıkanabilir niteliktedir. Dolayısıyla temizlik ve bakım işlemleri son derece rahat biçimde yapılır. Modellerin üretiminde cam, seramik ya da porselen gibi farklı malzemeler tercih edilir. Kullanım alanınıza ve amacınıza göre tasarımlar arasında seçim yapabilirsiniz. Üstelik satın alma sürecinde Paşabahçe online satış avantajlarından da faydalanarak ekstra cazip bir deneyim yaşayabilirsiniz.

           Kaliteli ve Şık Paşabahçe Bardak Modelleri

           Paşabahçe bardak tasarımları, geniş kitlelere hitap eder. Markanın ürün skalasında farklı amaçlar kapsamında dizayn edilmiş bardak modellerine denk gelmek mümkündür. Ürünlerin malzeme yapısı, tasarımı, boyutu ve şekli modele göre farklılık gösterebilir. Detaylı incelemeler sonrasında sizin için en ideal seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Paşabahçe çay bardağı modelleri; hem tekli hem de set halinde satışa sunulur. Bazı setlerde çay tabağı ve çay kaşığı gibi ek ürünler de yer alır. Bu sayede birden fazla ihtiyacınızı set halinde karşılamanız mümkündür. Çay bardakları genelde 3’lü, 6’lı ya da 12’li adetler halinde satışa sunulur. İnce belli ve ufak modellerin yanı sıra büyük ebatlı çay bardakları da mevcuttur. Ayrıca fincan şeklinde dizayn edilen çay bardaklarına da denk gelebilirsiniz.

           Paşabahçe su bardağı çeşitleri de geniş bir skalada yer alır. Hem su hem farklı meşrubatları içmek amacıyla kullanılan bu ürünler; desenli ya da sade şekilde dizayn edilir. Klasik su bardakları, yemek ölçülerinde de avantaj sağlar. Ufak boyutlu su bardaklarını kahve yanında ikram için dahi kullanabilirsiniz. Daha özel etkinlikler için tercih edebileceğiniz kokteyl seti Paşabahçe markası ekstra kaliteli şekilde sunulur. Dilerseniz bu modellere de bakabilirsiniz.

           Pratik Kullanımlı Paşabahçe Mutfak Yardımcı Ürünler

           Paşabahçe, mutfak yardımcı ürünleri ile de ön plana çıkar. Bu kategoride incelenecek çok sayıda ürün seçeneği vardır. Kavanoz bunlardan biridir. Paşabahçe kavanoz modelleri; farklı boyutlarda dizayn edilir. Kapaklı ya da kapaksız şekilde satışa sunulur. İçine genelde püre ya da menemen gibi konservelik ürünler konulan kavanozlar, desenli veya desensiz olabilir. Bu da rahat seçim imkanı sunar. Paşabahçe borcam çeşitleri de hemen her mutfakta kendine kullanım alanı bulur. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen şekle sahip olan borcamlar; fırın yemekleri için son derece idealdir. Aynı zamanda tatlı veya pasta gibi hamur işleri için de değerlendirebilir.

           Set halinde veya tekli şekilde beğeniye sunulan Paşabahçe kase seçenekleri; çorbalardan kısırlara, tatlılardan kuruyemiş sunumlarına kadar pek çok farklı alanda kullanıma uygundur. İdeal genişliğe sahip olan kaseler, görünümleri ile de şıklık sunar. Takım halinde tercih edildiğinde ekstra şıklık oluşturur. Fazla besinleri tazeliği bozulmadan muhafaza etmek için kullanılan Paşabahçe saklama kabı seçenekleri; plastik ya da cam gibi farklı malzemelerden yapılır. 2’li, 3’lü veya 4’lü gibi farklı sayılardan dizayn edilen saklama kaplarının bir kısmını dondurucuda da kullanabilirsiniz.

           Dekoratif Paşabahçe Mumluk ve Diğer Aksesuarlar

           Dekoratif öğeler arasında son derece önemli bir noktada yer alan Paşabahçe mumluk modelleri, en özel anları güzelleştirmeye katkı sağlar. El yapımı şeklinde sunulan tasarımlar; kullanılan alana şıklık katar. Aynı zamanda elektrik kesintisi gibi durumlarda da avantaj sağlar. Mumluklar ile beraber masalarda kullanılabilecek Paşabahçe kadeh çeşitleri; özel akşamları taçlandırır. Paşabahçe kadeh modelleri; içeceklerin yanı sıra dondurma ya da magnolia gibi lezzetleri dahi en şık şekilde servis etmenizi destekler. Seçenekler, tekli veya set halinde sunulur. Dilerseniz set halindeki modelleri satın alarak hoş sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bu ürünleri kullandığınız masanızda Paşabahçe vazo modelleri de son derece şık bir görünüm oluşturur. Markanın vazo tasarımlarını yalnız başına veya içine çiçek koyarak değerlendirebilirsiniz.

           Modern Paşabahçe Sunum Malzemeleri

           Paşabahçe, sunumları ekstra güzel hale getirecek ürünleri ile oldukça popülerdir. Çay saatlerinin en önemli eşlikçileri arasında yer alan Paşabahçe çerezlik modelleri; masalara adeta renk katar. Genelde kase şeklinde dizayn edilen çerezliklerin derinlik ve genişlik ölçüleri modele göre farklılık gösterebilir. Çay saatlerin öne çıkan bir başka ürün de Paşabahçe şekerlik modelleri olur. Paşabahçe şekerlik lokumluk modellerini çay bardaklarınız ile takım haline getirerek şıklık oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız masaya şıklığı tamamlayacak Paşabahçe sürahi modellerini de koyabilirsiniz. Satın alım sürecinde Paşabahçe kampanya fırsatlarını değerlendirerek avantaj elde edebilirsiniz.

           Avantajlı Paşabahçe Tasarımları

           Paşabahçe kalitesini taşıyan her bir parça, pek çok açıdan avantaj sunar. Bu noktada kullanılabilecek farklı ürün çeşitleri vardır. Mutfakların dekorunu etkileyen ve kullanımda kolaylık sağlayan ürünler arasında yer alan Paşabahçe yağdanlık modelleri; hafif tasarımdadır. Bu sayede yemek yaparken size kolaylık sunar. Genelde şişe şeklinde olan yağdanlıklar, tezgahlarda son derece şık görünür. Bu şık görünümü dilerseniz Paşabahçe baharatlık tasarımları ile tamamlayabilirsiniz. Farklı baharat çeşitlerini muhafaza etmek için tasarlanan baharatlıklar, mutfakların olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Kullandığınız baharat türüne göre farklı parçaların yer aldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Siz de pazarama.com ile sunulan Paşabahçe indirimleri ve kampanyalarından faydalanarak alışverişlerinizi cazip biçimde tamamlayabilirsiniz.