Mustela

410 ürün

Ürün Miktarı

  Cilt Tipi

   Birim Miktarı

    Ürün Türü

     Organik

     Parabensiz

     Aroma

     Göz Yakmayan

     Yenidoğan Uyumluluğu

     Vücut Kullanıma Uygun

     Fiyat

       Satıcı

        Marka Mustela
        Varsayılan
         Toplam 20 / 410 ürün

          

         Mustela 

         Cilt bakımı alanında üretimler yapan Mustela bebekler başta olmak üzere hassas cilde sahip ve cilt bakımına özen gösteren pek çok kullanıcının tercihi olmayı başarıyor. Ürün seçenekleri konusunda önemli bir zenginliğe sahip olan Mustela, her türlü cilt problemine çözüm üreten formülleri ile yoğun bir ilgi görüyor.  Genel bakım ya da belirli bir cilt problemine yönelik olarak kullanabileceğiniz farklı ürünlerin üretimini yapan Mustela bebekler, çocuklar ve yetişkinler gibi farklı ihtiyaçları olan cilt gruplarına yönelik formüller geliştirir. Mustela krem, şampuan ve vücut losyonu gibi birbirinden farklı ürün gruplarına yer verdiği için ihtiyaçlarınıza yönelik bir seçim yapmanızı kolaylaştırır. Böylelikle cilt problemlerinize uyum sağlayan, etkili bir cilt bakım rutini oluşturmanıza imkan tanıyan ürünlere dair bir alışveriş yapabilirsiniz. 

         Mustela Güneş Kremi ile UV Işınlarından Korunun 

         Güneş bütün canlıların yaşamı için çok önemlidir. Ancak bu yalnızca faydaları olduğu anlamına gelmez. İçerisinde bulunan UV ışınları özellikle insanlar için oldukça tehlikelidir. UV ışınlarına karşı korunmasız şekilde güneşte vakit geçirmek cilt kanseri başta olmak üzere pek çok hastalık ve problemle karşı karşıya kalmaya yol açabilir. Mustela güneş kremi UV ışınlarının zararlı etkisinden korumayı hedefleyen, güneşte korunmasız şekilde vakit geçirmeyi önleyen bir üründür. Koruyucu ürün grubu arasında yer alan, hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından kullanılabilen güneş kremi atopiye eğilimli, hassas ve güneşe karşı toleranssız ciltler tarafından da tercih edilebilir. Tüm cilt tipleri için uygun olması, her yaş grubunda kullanıcı tarafından tercih edilmesini sağlar. 50 faktörlük yüksek güneş koruması, en sıcak ve güneşli yaz günlerinde bile güneş altında korunmasız vakit geçirmenizi engeller.  

          

         Yenidoğandan itibaren bütün cilt tipleri ve her yaştan kullanıcı için uygun olan Mustela stick güneş kremi günlük kullanıma uygundur. Görünmez ultra duyusal bir dokuya sahip olduğu için uygulanması oldukça kolaydır. Yapışkan bir his bırakmaması için özel olarak formüle edilmiştir. Stick, kulak, boyun, el, dudak ve yüz gibi farklı bölgelere uygulanabiliyor. Güneşe sürekli maruz kalan hassas bölgelerde pratik bir şekilde kullanılması ihtiyaç duyduğunuz her an uygulama kolaylığı sağlıyor. Leke ve ince çizgi görünümü gibi güneşte korunmasız şekilde vakit geçirildiği takdirde meydana gelebilecek cilt kusurlarını engelleyen, avantajlı bir kullanım sunan stick güneş kremleri, 2-3 saatte bir yenilenmelidir. 

          

         Mustela Bebek Ürünleri ile Hassas Ciltler Koruma Altında!  

         Mustela bebek şampuanı cildi rahatlatan ve banyo suyunun kurutucu etkisini azaltan özelliğe sahiptir. Hem saçlı deri hem de vücut için kullanılabilen bebek şampuanı, yenidoğandan itibaren bütün çocuklar için uygundur. Bebeklerin hassas ciltlerin özel olarak geliştirilmiş Mustela şampuan kullanımı sonrası Mustela bebek yağı ile cildin nemini desteklemek gerekir. Avakado içeren bebek yağı %99 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşur. Bebeklerin hassas ve kurumaya meyilli ciltlerinin kaybettikleri nem  dengesini geri kazanmalarını destekleyen, yenidoğandan itibaren bütün bebekler için uygun olan Mustela bebek yağı kuruluk sebebiyle meydana gelebilecek rahatsız hissini engellemeyi hedefler. 

          

         Bebekler için kullanılması gereken en temel ürünlerden biri pişik kremidir. Mustela pişik kremi %98 oranında organik içerik ile oluşturulmuştur, içeriğinde koruyucu bulundurmaz. Cilde kolayca yayılması ve hızlı emilmesi uygulama esnasında kolaylık sağlar. Bez sebebiyle tahriş ve pişik meydana gelmesini engelleyen, içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde cildi yenileyerek nemlendiren pişik kremi  Mustela yenidoğan seti içerisinde bulunan en önemli ürünlerden biridir. Patentli aktif içeriği sayesinde henüz gelişimi tamamlanmamış bebek cildini destekleyen ve nemlenmesine sanmayan Mustela bebek losyonu jojoba ve tatlı badem yağı ile formüle edilmiştir. Aynı zamanda içeriğinde bulunan shea yağı sayesinde uzun süreli nemlendirme sağlayarak, cildin yumuşamasına katkıda bulunur. Bu gibi ürünler ile hazırlanan Mustela bebek bakım seti bebeklerin hassas cildi için uygun bir bakım rutin oluşturmaya yardımcıdır. 

          

         Mustela Ürünleri ve Özellikleri 

         Mustela çatlak kremi kilo alma, verme, susuzluk ya da ameliyat sonrası meydana gelen vücut çatlaklarının oluşmasını engelleyen ya da oluşan çatlakların giderilmesini sağlamak için formüle edilen bir üründür. Üç farklı etkiye sahip olan çatlak kremi uzun süreli nemlendirme sağlaması, cildin elastikiyetini artırması ve ciltte meydana gelen rahatsız, gergin hissi yatıştırması konusunda etkilidir. Markanın en sevilen ürünlerinden biri olan, yalnız yetişkinler tarafından değil, bebek ve çocuklar tarafından da  kullanılabilen Mustela vücut losyonu cildin nem seviyesini korumayı destekleyecek, organik ve içerik ile geliştirilmiştir. Mustela losyon içerisinde, tatlı badem yağı ve jojoba yağı bulunur. Özellikle kuru ve atopiye meyilli bir cilde sahipseniz gerginlik sebebiyle meydana gelen rahatsız hissin giderilmesine yardımcıdır.  

          

         Bebeklerin saçlı derilerinde yaşanan en büyük problemlerden biri konaktır. Hassas bir dengeye sahip olan saçlı derinin kaybettiği nemi geri kazanmasını destekleyen Mustela konak şampuanı arındırıcı ve aktif bir içeriğe sahiptir. Bu sayede bebeklerde konağın yeniden oluşmasını önlemeyi destekler ve yumuşak formülü gözlerinin yanmasını engeller. Mustela nemlendirici cilt bariyerini kuvvetlendiren ve hücre zenginliğini koruyan, patentli, doğal maddelerden oluşan bir içeriğe sahiptir. Cildi nemlendirmek, onarmak, su dengesini ayarlamak ve epidermis tabakasını beslemek konusunda önemli bir rol oynayan Mustela yüz kremi cildinizi kuruluk sebebiyle yaşanan gergin ve rahatsız edici hissin giderilmesini destekler. Atopik dermatit ya da bilinen ismiyle egzama ciltte yanma tarzında lezyonlara, kurumaya ve yoğun kaşıntıya yol açan kronik bir cilt rahatsızlığıdır. En önemli belirtisi kaşınma olan, kalınlaşmış bir deri, kırmızı kabarık noktalar ve cilt yüzeyinde açık kesikler ile karşılaşmaya yol açan atopik, cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkesin yaşayabileceği bir problemidir. Bu problemin giderilmesi için Mustela atopik krem kullanılması önerilir. Egzama sebebiyle rahatsız hisse neden olan kuruluğun giderilmesini sağlayan krem, nemlendirme ve yatıştırma özelliğine sahiptir. 

          

         Mustela Ürünleri Kimler İçin Uygundur? 

         Mustela yenidoğan şampuan gibi hassas ciltlere sahip olan bebekler için formüller geliştiren, koruyucu özelliği ile ön planda olan ürünleriyle dikkat çeken bir markadır. Fakat bu durum ürünlerinin yalnızca bebekler için geliştirilmiş olduğunu göstermez. Yetişkinler tarafından da kullanılabilen, Mustela avokado şampuan hassas saç derisini nazikçe temizleyerek cildin rahatlamasını sağlar. Hem yetişkinler hem de bebekler tarafından tercih edilebilecek şampuan cilde bıraktığı eşsiz doku ve banyo suyunun kurutucu etkisini azaltan özelliği sebebiyle tercih edilir. Cildinize ve cilt problemlerinize uygun bir seçim yapabileceğiniz zengin çeşitlilik Mustela ürünlerini almak isteyenlerin Pazarama’yı tercih etmesinin sebebidir.