Makyaj Temizleme Mendili

89 ürün

Cilt Tipi

Kullanım

Ürün İçeriği

Fiyat

   Satıcı

    Kategori Makyaj Temizleme Mendili
    Varsayılan
     Toplam 20 / 89 ürün

     Makyaj Temizleme Mendili

     Makyaj, birçok kadının hayatında önemli bir yer alıyor. Gün içerisinde maruz kalınan hava koşulları, hava kirliliği makyajda kullanılan kozmetik ürünlerin etkisi ile cilt kirlenir gözenekler dolar. Makyaj yapmak kadar, makyajı temizlemekte ayrıca önemli bir unsur oluyor. Yüz temizliğinde kullanılan makyaj temizleme mendilleri, günlük makyajın tamamen temizlenmesi sağlar. Kir ve makyaj kalıntılarını temizleyerek cildinizin ferahlamasına yardımcı olur. Makyaj temizleme mendilleri özel formülleri sayesinde farklı ürünlerin kolayca çıkarılmasını sağlıyor. Dökülme ya da damlama yapmadığı için tercih edilen bir ürün oluyor. Tatile giderken kolayca yanınızda taşıyacağınız bir ürün. Günlük hayatınızda da kolayca çantanıza atabileceğiniz bir ürün. Örneğin gün içerisinde makyajınızın akması halinde temizleme mendili ile kolayca temizleyip makyajınızı düzeltebilirsiniz. Gün içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde makyajınızı makyaj temizleme mendili ile çıkartabilirsiniz. Makyaj temizleme mendilleri gözeneklerinizi tıkamaz. Bazı mendiller suya dayanıklı kozmetik ürünleri de çıkartır.

     Makyaj Temizleme Mendili Çeşitleri

     Makyaj temizleme mendili çeşitleri özelliklerine göre farklılık gösterir. Çantanızda taşıyıp gün içerisinde kolay ulaşmak istiyorsanız paketler halindeki makyaj temizleme mendilleri tercihiniz olabilir. Kullanıp atmak istemiyorsanız uzun süre kullanacağınız yıkayıp temizlenen makyaj mendillerini tercih edebilirsiniz. Her iki mendil de yüzünüz için özel tasarlanır. Ürünleri yüzünüze çok sert bir şekilde bastırmamanız önerilir. Yüzünü tahriş etmeden hafif bir şekilde makyajınızı temizleyebilirsiniz. Paketli halde ki mendili kullandıktan sonra atabilirsiniz. Yıkanabilen makyaj mendilinizi ya da havlunuzu kullandıktan sonra, üzerinde ki makyaj kalıntılarından arındırmanız önerilir. Yıkadığınız ürünü kurduktan sonra, tekrar kullanılmaya hazır olur.

            Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme Mendili

     Hassas ciltler için yüz temizleme mendili hassas ciltler için tasarlanıyor. Aynı zamanda yüzü tahriş etmiyor. Nazik bir şekilde makyajınızı temizlemeye yardımcı oluyor. Cildinizi kurutmadan makyaj temizliğini vadediyor. Ürün durulama gerektirmez.

            Karma Ve Yağlı Ciltler İçin Yüz Temizleme Mendili

     Karma ve yağlı ciltler için yüz temizleme mendili, iki cilt türüne uygun kullanım sağlıyor. Bu tür ürünler genellikle matlaştırma özelliği vadediyor. Gün içerisinde yüzünüz yağlandığında mendil ile silebilirsiniz. Matlaştırıcı özelliği sayesinde makyajınızı tazelemeniz kolaylaşır.

            Mikrofiber Yıkanabilir Yüz Temizleme Mendili

     Mikrofiber yıkanabilir yüz temizleme mendili uzun zaman kullanacağınız bir ürün. Kullan at yapıda olmayan bu ürünü kullanırken makyaj temizleme köpüğü ya da makyaj temizleme sıvısı kullanabilirsiniz. Sadece su ile ıslatarak da kullanabilirsiniz. Mikrofiber kumaş kabarık ve yumuşak yapıya sahip. Kumaş içeriği elyaf ve pamuktan oluşur. Kumaş bu özelliği sayesinde gözeneklere derinden nüfuz ederek makyajı çıkarır. Ürün küçük ve kolay taşınabilir yapıya sahiptir bu sebeple yanınızda taşıyabilirsiniz. Mikrofiber yüz temizleme mendiliyle makyajınızı çıkardıktan sonra bir sonra ki kullanım için yıkamanız gerekir. Bu tarz ürünleri makineye atıp yıkayabilirsiniz. Ürün temizlenip kuruduktan sonra kullanıma hazır olur. Mikrofiber yıkanabilir yüz temizleme mendilini kadın ve erkekler için kullanılabilir. Doğaya zarar vermez. Geri dönüştürülebilir yapıya sahip.

            Müslin Makyaj Temizleme Mendili

     Müslin makyaj temizleme mendili de uzun zaman kullanacağınız bir ürün. Müsli kumaş organik pamuktan yapılır. Ürünün üzerine temizleme köpüğü ya da temizleme jeli döktüğünüzde daha iyi sonuç veriyor. Müsli makyaj temizleme mendilini kullandıktan sonra yıkabilirsiniz. Makineye atmak isterseniz bir file içerisinde atmanız önerilir. Ürün kuruduktan sonra tekrar kullanabilirsiniz. Temizleme mendili tamamen geri dönüştürülebilir yapıdadır, ömrü dolduktan sonra tekstil atık kumbarasına atabilirsiniz.

            Disk Makyaj Temizleme Mendili

     Disk makyaj temizleme mendili arkasında ki ufak lastiği sayesinde parmağınıza takip kullanabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra atabilirsiniz. Disk temizleme mendilinin pamuklu ve yumuşak bir yapısı bulunuyor.

            Makyaj Temizleme Eldiveni

     Makyaj temizleme eldiveni havluya benzer bir yapıda size sunulur. Ürün küçük bir eldiven şeklinde olup 3 ya da 4 parmağınızı geçirerek kullanabilirsiniz. Sadece ıslattıktan sonra makyaj temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kumaşın tırtıklı yapısı kiri ve makyaj kalıntılarını tutar. Makyaj temizleme eldivenleri sizlere cildi tahriş etmeme özelliğini sunar. Kumaş yumuşak yapısı sayesinde tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Temizleme eldivenini kullandıktan yıkamanız gerekir.

            Makyaj Temizleme Havlusu

     Makyaj temizleme havlusu su ile ıslatıldıktan sonra kullanabilirsiniz. Dilerseniz temizleme jeli ya da köpüğü ile de kullanabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra çamaşır makinesinde ya da elinizde yıkayabilirsiniz. Makyaj temizleme havlusu uzun süre kullan vadeden bir ürün.

            Nemlendirici Makyaj Temizleme Mendili

     Nemlendirici makyaj temizleme mendili yüzünüzü temizlerken aynı zamanda nemlendirme yapıyor. Yüzünüze gereken nemi veren bu ürün kullan at ürün kategorisinde bulunuyor. Makyaj temizleme mendilini gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz.

     Makyaj Temizleme Mendili Nasıl Kullanılmalı?

     Makyaj mendilinizi direk güneş ışığına bırakmamak gerekir. Ürün direk olarak güneş ışığına maruz kaldığında kuruyabilir. Mendili kullanırken göz içinize değdirmemelisiniz. Göz kalemi gibi göz içine sürülen ürünlerin temizliği için makyaj mendillerinin kullanımı önerilmez. Far ve rimel çıkartmanızda sakınca yoktur. Makyaj temizleme mendilini cildinize çok bastırarak kullanmamalısınız.

     Makyaj Temizleme Mendili Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

     Makyaj temizleme mendili alırken ilk dikkat edilmesi gereken etken; içerisindeki bileşenlerin cilde uygun olması. Hangi cilt tipine sahipseniz ona göre makyaj temizleme mendili almalısınız. Örneğin yağlı bir cilt tipine sahipseniz kuru ciltler için yapılmış olan temizleme mendili beklentilerinizi karşılamayabilir. Bir sonraki dikkat edilmesi gereken husus; su bazlı makyaj malzemesi kullanıyorsanız bu özelliklere sahip mendil almalısınız. Su bazlı makyajı temizleme özelliği olmayan bir mendille su bazlı makyajı çıkartmak zor olabilir. Cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri değerlendirerek mendil alabilirsiniz.

      

     Makyaj Temizleme Mendili Fiyatları

     Makyaj temizleme mendili fiyatları pek çok unsur sebebiyle değişkenlik gösterebiliyor. Makyaj temizleme mendili fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında, ürünün üretiminde kullanılan bileşenler ve paket içerikleri gibi maddeler yer alıyor.  Makyaj temizleme mendili, çoklu şekilde satılan ürünler arasında yer alıyor. Paketler içerisindeki makyaj temizleme mendili adedi marka ve modele bağlı olarak farklılık gösteriyor. Ürünler arasında sağlanan bu çeşitlilik kişilerin kendi ihtiyaçlarına ideal şekilde uyacak ürünleri bulmasını kolaylaştırıyor. Makyaj temizleme mendili üretiminde kullanılan bileşenlerin aynı olması durumunda fiyat belirleyici unsur, paket içerisindeki mendil adedi olabiliyor. Örneğin, 10'lu mendil fiyatı 25’li mendil paketine göre daha uygun oluyor. Tekrar kullanılabilir ürünlerde fiyatlar açısından değişiklik gösterir. Farklı özellikler içeren mendiller fiyat açısından değişiklik gösterir. Makyaj temizleme mendillerinin herkesin bütçesine uygun olarak bulabileceği oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Pazarama.com ile farklı ürün alternatiflerine ulaşarak, aradığınız makyaj temizleme mendiline sahip olabilirsiniz.

      

     Makyaj Temizleme Mendili İndirim ve Kampanyaları

     İndirimli makyaj temizleme mendili almak için, indirim ve kampanyalara göz atabilirsiniz. Sene içerisinde farklı dönemlerde yapılan indirim ve kampanya dönemlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yapacağınız bu inceleme sayesinde, ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan makyaj temizleme mendili modellerini kolaylıkla keşfedebilirsiniz. İndirim ve kampanyalardan yararlanmak kişilerin alışverişlerini daha tasarruflu bir hale getirmesine yardımcı oluyor. Kampanyalı makyaj temizleme mendili modellerini inceleyerek, hangi ürünlerde fiyat fırsatları sunulduğunu belirleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınızı karşılayacak ürünlere ekonomik fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tasarruflu şekilde karşılamanıza yardımcı olan indirim ve kampanya seçeneklerinden siz de kolaylıkla yararlanabilirsiniz.