Lescon

1.082 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Bağlama Şekli

   Kullanım

   Dış Materyal

    Mevsim

    Taban

    Taban Materyali

     Kullanıcı Tipi

     Fiyat

       Satıcı

        Marka Lescon
        Varsayılan
         Toplam 20 / 1082 ürün

          

         Lescon 

         Lescon uzun yıllardır spor ayakkabı alanında üretimler yapan bir markadır. Müşteri ilgisini çekmeyi başaran, hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilebilecek modeller tasarlayan Lescon rahat bir kullanım sunar. Pratik bir kullanıma sahip olan ve terleme yapmayan yapıdaki Lescon ayakkabı modelleri, kullanıcılar tarafından sevilir. Marka bünyesinde bulunan üretim yelpazesi oldukça geniştir. Bu durum farklı modeller ile karşılaşmayı sağlar.  

         Müşteriler tarafından beğeni gören pek çok modelin marka aracılığıyla üretildiği görülür. Futbol, tenis, basketbol ya da voleybol gibi farklı amaçlar doğrultusunda gerçekleşen aktivitelerde kullanılmak için özel olarak geliştirilen ayakkabılar, egzersizlerin daha verimli hale gelmesini destekler. Kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi gören, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin her kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran geniş bir ürün skalasına sahip olan Lescon spor ayakkabı modelleriyle ön plandadır.  

         Lescon Spor Ayakkabı Modelleri 

         Lescon erkek spor ayakkabı modelleri gelişmiş bir taban teknolojisi ile üretilir. Tabana yüklenen ağırlığın eşit bir şekilde dağılmasını sağlayan TPU taban teknolojisi konfor seviyesini artırır. Konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunmayı hedefleyen Lescon kadın spor ayakkabı modelleri darbe engelleyici bir taban yapısına sahiptir. Bununla birlikte oldukça hafif olmaları yürüyüş ve koşu gibi egzersizler için en iyi seçenekler arasında yer almalarını sağlar. Dış görünüş konusunda da beklentileri başarıyla karşılayan, ergonomi ve konfordan ödün vermeyen taban teknolojileri sayesinde dikkat çeken Lescon ayakkabı erkek ve kadın kullanıcılar için tercih edilebilecek farklı alternatiflere yer verir.  

         Marka bazı modellerinde kauçuk bir katman kullanır. Bu sayede ürünlerde aşınma minimize edilmiş olarak dayanıklılık arttırılmış olur. Tasarım ve renk çeşitleri ile de ön planda olmayı başaran, lacivert, beyaz, yeşil, siyah ve kırmızı gibi farklı renk ve desenlere yer veren Lescon koşu ayakkabısı modelleri, farklı sporlar ve amaçlar doğrultusunda kullanılabilir. 

         Marka tarafından dizayn edilen ayakkabılara duyulan yoğun ilgiye sebep olan bir diğer önemli etken ise her yaş grubundan kullanıcının tercih edilebilmesidir. Basketbol, futbol, koşu ya da fitness gibi antrenmanlar esnasında kullanılmak için egzersizlerin özelliklerine uygun olarak üretilen, özel bir taban teknolojisine sahip olan modeller, her yaş grubundan kullanıcı tarafından tercih edilebilir.  

         Lescon Spor Ayakkabılar ile Performansınızı Arttırın 

         Geniş beden aralığı Lescon krampon gibi modellerinin yoğun ilgi görmesini sağlar. Halı saha, koşu, basketbol ayakkabısı gibi farklı kullanım alanlarına hitap eden, geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, yalnızca ayakkabı alanda üretim yapmaz. Aynı zamanda Lescon eşofman takımı gibi modeller de markanın üretimleri arasındadır. 

         Ayakkabı seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli etkenler vardır. Özellikle profesyonel olarak spor yapan bir sporcuysanız egzersizi daha verimli hale getirecek en önemli etkenin ekipmanlar olduğunu biliyor olmalısınız. Egzersiz esnasında kullandığınız ayakkabı kendinizi rahat hissetmenizi sağlarsa egzersizin verimi yükselecek ve bu durum daha yüksek performans göstermenizi sağlayacaktır.  

         Ortopedik iç tasarımıyla yürüyüşü kolaylaştıran, hafif olduğu için ağırlık yaratmayan ve denge sağlamayı arttıran Lescon beyaz spor ayakkabı egzersiz esnasında performansınızın maksimize edilmesini sağlar. Les Insole teknolojisi ile geliştirilmiş olan modeller ayakta biriken teri azaltır, buna bağlı olarak meydana gelebilecek koku gibi problemlerin önüne geçer. Bağcıklı ve bağcıksız farklı modellere yer veren, geniş ürün skalası sayesinde yaş ve cinsiyet fark etmeksizin her kullanıcının ilgisini görmeyi başaran Lescon basketbol ayakkabısı modelleri, tarzınıza uygun çok sayıda seçeneğe sahiptir.  

          

          

          

         Mont Modelleri ile Kış Aylarında da Tarzınızı Koruyun 

         Kış aylarında bile egzersizleri dışarıda devam etmek isteyenlerin tercihi olmayı başaran, soğuk havalardan korunmanızı sağlayan ve tarzınızın ihtiyaçlarını karşılayan Lescon mont modelleri yetişkin kadınlar, erkekler ve çocuklar için dizayn ediliyor. Pamuk, polyester, suni deri, dana derisi, triko ve hakiki deri gibi nefes alabilen kumaş teknolojileri ile dizayn edilen ve farklı parçalara yer veren mont modelleri, kış ayları boyunca kendinizi konforlu ve sıcak hissetmenizi sağlıyor.  

         Lescon erkek bot modellerinin tasarım ve renk konusunda da benzersiz seçeneklere yer verdiği görülyor. Yalnızca teknolojik donanımlarıyla değil, aynı zamanda estetik açıdan dikkat çekici özellikleri ile de ön planda olmayı başaran Lescon bot modelleri, sonbahar ve kış aylarında; zorlu hava şartlarında bile dışarıda geçirdiğiniz vakti keyifli ve konforlu hale getiriyor. 

         Lescon Spor Ekipmanları 

         Lescon futbol topu gibi egzersiz esnasında ihtiyaç duyulan temel ekipmanlara da ürün skalasında yer veriyor. Dayanıklı, kaliteli, egzersiz verimini artıracak şekilde dizayn edilen futbol topları, futbol maçlarının daha verimli ve keyifli hale gelmesini destekliyor. Aynı şekilde futbol maçları için en önemli ekipmanlardan biri olan Lescon kaleci eldiveni seçenekleri de markanın ürünleri arasındadır. 

         Geçmiş yıllarda egzersiz amacıyla kullanılan ancak günümüzde gündelik kıyafetlerin en temel parçalarından biri haline gelen Lescon eşofman altı modelleri geniş kitlelerin hayatları üzerinde olumlu etki bırakıyor. Üretimlerinde insan sağlığına zararlı maddeler kullanmayan ve doğa dostu bir üretim süreci izleyen Lescon, müşteri dostu şirket politikaları sebebiyle güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Siz de çabasız şıklık ile ön planda olmak ve hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak seçeneklerden yana tercih yapmak istiyorsanız Lescon erkek mont gibi farklı seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz.  

         Egzersiz Yapmaya Teşvik Eden Lescon Spor Ekipmanları Modelleri 

         Düzenli egzersiz yapmanın sağladığı faydalar göz önünde bulundurulduğunda markanın spora dair teşvik oluşturduğunu dolayısıyla insan sağlığı için olumlu bir yol izlediğini söylemek mümkündür. Kendinizi daha sağlıklı hissetmek için egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz. Egzersiz esnasında sizi destekleyecek, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayacak parçalar tercih etmelisiniz. Bunlar arasında bulunan ve ter emici özelliğe sahip olan dolayısıyla performans artıran Lescon tişört nefes alabilir, kaliteli kumaştan üretiliyor. Kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından tercih edilebilecek farklı tişört modelleri egzersizler başta olmak üzere gündelik hayatın vazgeçilmezleri olarak değerlendiriliyor. Modeller dolabınızda mutlaka bulunması gereken parçalar arasında yer alıyor. 

         Spora giderken yanınızda taşımanız gereken eşyaları düzenli bir şekilde muhafaza etmeniz konusunda sizlere destekleyen Lescon çanta modelleri de markanın yoğun ilgi gören ürünleri arasındadır. Kol çantası ya da sıra çantası gibi farklı seçeneklere yer verdiği için gündelik ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Pazarama’da buluna Lescon modelleri sayesinde sizlerde kendiniz için en uygun seçeneğe karar vererek, egzersiz performansınızı arttıracak bir alışveriş yapabilirsiniz.