Lazımlık, Eğitici Oturak

248 ürün

Cinsiyet

Renk

  Ürün Tipi

  Yaş Aralığı

  Müzik ve Ses Efekti

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Lazımlık, Eğitici Oturak
     Varsayılan
      Toplam 20 / 248 ürün

      Çocuklar için Lazımlık, Eğitici Oturak Modelleri  

      Çocukların belli bir yaştan itibaren tuvaletlerini yetişkinler gibi klozete yapması gerekir. Çocuğunuzun tuvalet eğitimine 2 yaşından itibaren başlayabilirsiniz. Bunun için bazı eğitici ürünlerden yardım alabilirsiniz. Lazımlık bu tasarımlardan bir tanesidir. Küçük ebatlı olduğu için çocuğunuzun yer ile temas etmesine olanak sunar. Ayaklarının yere değmesi, çocuklarınızın güvenli bir süreçten geçmesini sağlar. Bu bakımdan ilk etapta bebek lazımlık kullanmak oldukça önemlidir. Ürün çeşitliliği olduğu için beğendiğiniz tasarımdan yana tercih yapabilirsiniz. Özellik ve tasarım açısından farklılıklar söz konusu olduğunu söylemek mümkündür. Yerde duran, sandalye şeklinde, yastıklı ve sifonlu gibi farklı tasarım modelleri bulunur. Yerde duran seçeneklerin tercih edilme oranı yüksektir. Belli bir süre kullanıldığı için plastik ve klasik modeller sıklıkla tercih edilir. Donanımlı bir ürün isterseniz müzikli lazımlık modellerine göz atabilirsiniz. Bu üretimlerde genellikle sifon çekildiği zaman müzik çalmaya başlar. Içindekiler 

      çocukların sevdiği müzikler olduğu için oldukça fazla dikkat çeker. Düğmesine basıldığında sürekli müzik çalan modelleri de bulunur. Çocuğunuzun eğlenceli bir şekilde bu süreci geçirmesini isterseniz sesli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde eğlenceli bir aktivite oluştuabilirsiniz. Üretimlerde tasarım açısından da çeşitlilik söz konusudur. Hayvan figürlerinin olduğu ürünler oldukça fazla beğeni toplar. Üzerinde hayvan desenleri olduğu için çocuğunuzun dikkatini bu noktaya çekebilirsiniz. Çeşitli figürlerle işli ürünlere ulaşım sağlamak isterseniz pazarama.com’a göz atabilirsiniz.  

      Kullanışlı Lazımlık ve Oturak Çeşitleri  

      Tuvalet eğitimini tamamlayana kadar çocuk lazımlık ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Bu ürünler belli bir süre için kullanıldığından dolayı işlevsel modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle portatif lazımlık son derece kullanışlı bir tasarım olarak ön plana çıkar. Tuvalet adaptörü olarak kullanılan seçenekler de bulunur. Bu bakımdan klozete adapte ederek de modelleri kullanabilirsiniz. Ürünler katlanır yapıda olduğu için de yer kaplamaz. Kullanım dışında katlayarak görünmeyen bir alanda saklayabilirsiniz. Modellerin ayak kısımları içe doğru kıvrılıp açılabilir. Yere değen parçalar genellikle kayma yapmaz. Kayma yapmadığı için dilediğiniz her yüzeyde kullanabilirsiniz. Özellikle banyo yüzeyleri kaygan yapıda olur. Kaymayan ürünleri tercih ettiğiniz takdirde bir sorun ile karşılaşmadan süreci tamamlayabilirsiniz. Katlanır lazımlık tasarımları arasında pek çok farklı renk seçeneği bulunur. Tek ve iki renkli seçeneklere de şans verebilirsiniz. Gri, beyaz, mavi, pembe ve sarı gibi renk tonları bu tasarımlarda sık karşınıza çıkar. Desenli ürünler ise pek çok farklı renk seçeneğine sahip olur. Ürün üzerinde birden fazla ton olabilir. Canlı renk tonları çocukların ilgisini çektiği için tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.  

      Seyahatlerde Kullanılan Eğitici Oturak Çeşitleri  

      Tuvalet eğitimi sırasında seyahate çıkmanız gerekebilir. Böyle zamanlarda çocuğunuza bez bağlamak yerine seyahat lazımlık kullanabilirsiniz. Bu ürünler genellikle portatif yapıda olur. Katlanır yapıları sayesinde bu tasarımlar fazla yer kaplamaz. Küçük ebatlı oldukları için de dilediğiniz tüm alanlara taşıyabilirsiniz. Katlayıp valize koyabilir ve gittiğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bununla beraber kapaklı modellerine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Üzerinde hayvan figürleri olan ürünler arasından seçim yapabilir ve çocuğunuzun beğenisine sunabilirsiniz. Kapaklı ürünleri kendi evinizde de kullanabilirsiniz. Kullanım dışında kapağını kapatabilir ve banyonun bir köşesine koyabilirsiniz. Bununla beraber taşınabilir lazımlık modelleri arasında haznesinin açılıp kapandığını ürünler de bulunur. Bazı tasarımların haznesi ise sabit olur. İçerisine poşet koyup kullandıktan sonra çıkarmanız gerekir. Haznesi açılıp kapanan ürünleri ise çıkarıp yıkayabilirsiniz. Dilerseniz içerisine poşet koyarak da deneyimleyebilirsiniz. Seyahatlerde kullanmak üzere karton lazımlık modellerini tercih edebilirsiniz. Üretimler 5 veya 6 kullanımlık olarak tasarlanır. Bu bakımdan seyahate çıkarken yanınıza birkaç adet götürebilirsiniz. Dilerseniz parka yada gezmeye giderken de kullanabilirsiniz. Montajı kolay ve pratik olduğu için saniyeler içerisinde hazır hale getirebilirsiniz. Bu noktada kullanışlılık açısından verimli bir üretim olarak öne çıkar. Lazımlık tavsiye edilen ürün seçeneklerine göz atarak kendinize uygun olanlara ulaşabilirsiniz.  

      Etkileyici Lazımlık ve Oturak Tasarımları  

      Çocuklar tuvaletlerini ilk defa bebek bezi dışında bir yere yaptığında kendilerini savunmasız hissederler. Bu durumu eğlenceli bir hale getirmek için desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğlenceli ürünler ile dikkatlerini dağıtabilir ve bebek bezi kullanımını bırakmanın korkulacak bir durum olmadığını gösterebilirsiniz. Kız ve erkek çocuklar için farklı desen seçenekleri de mevcuttur. Özellikle erkek çocuklar için arabalı lazımlık modellerini tercih edebilirsiniz. Tam bir araba görünümünü andırdığı için çocuğunuzun dikkatini çekebilirsiniz. Dilerseniz Şimşek Mcqueen lazımlık modelini satın alabilirsiniz. Şimşek Mcqueen neredeyse tüm çocukların sevdiği bir karakterdir. Bu bakımdan dikkatlerini çekmesi mümkündür. Aynı zamanda kırmızı gibi canlı renk tonlarına sahiptir. Kırmızı, mavi ve sarı gibi renk tonları çocukların oldukça fazla dikkatini çeker. Bununla beraber direksiyonlu lazımlık modellerine de göz atabilirsiniz. Çocuğunuz tuvaletini yaparken direksiyon ile oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilir. Uğur böcekli lazımlık da sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Kapaklı olmasından dolayı klozet görünümünü anımsatır. Siyah, beyaz ve kırmızı renk tonlarına sahiptir. Tutma kısmı olan modellerinin olduğunu söylemek de mümkündür. Bu bakımdan taşınabilir ürün seçenekleri arasındadır. Dilerseniz ışıklı lazımlık modellerini de tercih edebilirsiniz.  

      Beğeni Toplayan Eğitici Oturak Seçenekleri  

      Eğitici lazımlık modelleri ile çocuğunuza tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Etkileyici özelliklere sahip olan ürünleri tercih edebilir ve adaptasyon sürecini hızlandırabilirsiniz.  

      Akıllı lazımlık bu modeller arasında yer alır. Bu modellerin birden fazla işlevi olabilir. Sifon, peçetelik, müzik gibi ek özellikleri olması mümkündür. Özellikle sifon ve peçetelik detayı ürünün gerçek bir tuvaleti anımsatmasını sağlar. Böylece çocuğunuz sizin gibi klozet kullandığını düşünebilir. Bununla beraber konuşan lazımlık modellerini de tercih edebilirsiniz. Şarkı ve ses efektleri, tuvaletini yaptığında ödül mekanizması oluşturur. Tuvaletini yaptıktan sonra ödüllendirici sesler duyması halinde tekrar ürünü kullanmak için istek duyar. Aynı zamanda oturma kısmında yumuşak ped olan seçeneklerden de yararlanılabilir. Özellikle tuvalet eğitimine kış aylarında başladıysanız bu modeli satın alabilirsiniz. Merdivenli lazımlık da beğeni toplayan tasarımlar arasındadır. Klozete monte edilerek kullanılan üretimler fonksiyoneldir. Özellikle klozet kullanmaya başlayan çocuklar için önerilir. Lazımlık klozet modellerindeki konforlu üretimler ile rahatlık sağlayabilirsiniz.  

      Bütçe Dostu Lazımlık Fiyatları  

      Lazımlık tuvalet her yaştan birey için ihtiyaç haline gelebilir. Yetişkinler için satışa sunulan lazımlık modelleri de bulunur. Özellikle tek başına tuvaletini yapamayan ya da denge kurmada zorluk çeken kişiler tarafından bu üretimler tercih edilir. Yetişkin lazımlık modelleri arasında da klozete monte edilen ve yerde kullanıma uygun olmak üzere iki çeşit seçenek vardır. Bulunduğu odadan çıkamayanlar için portatif ürünleri tercih edebilirsiniz. Portatif ürünleri dilediğiniz her yere götürmeniz mümkündür. Hazneli bir yapıda olduğu için kullanım sonrası temizlenmesi gerekir. Bunun için poşet yerleştirerek kullanabilirsiniz. Böylece uygulama sonrasında poşeti çöpe atabilir ve pratik bir şekilde temizliğini sağlayabilirsiniz. Bununla beraber ayaklı lazımlık modelleri de sıkça talep görür. Görünüş itibariyle kolları olan bir sandalyeyi anımsatır. Bu bakımdan kullanımı oldukça konforludur. Oturak kısmında ped olan seçenekler de konfor vadeder. Yerde olan modeller arasından ise büyük lazımlık seçeneğini satın alabilirsiniz. Ürün ebatı büyük olduğu için yetişkinlerin kullanıma da uygunluk gösterir. Ürün çeşitliliğinden kaynaklı olarak lazımlık fiyatları farklılık gösterir. Ürün için avantajlı değerlere Pazarama ile sahip olabilirsiniz.