Kedi Elbisesi

448 ürün

Beden/Yaş

Renk

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Kedi Elbisesi
     Varsayılan
      Toplam 20 / 448 ürün

      Kedi Elbisesi

      Evcil hayvana sahip olmak, onun tüm sorumluluğunu alarak ihtiyaçlarını karşılamak anlamına geliyor. Evde beslenen can dostların başında kediler yer alıyor. Can dostlarınızın iyi bir bakımla, normal ömürlerinden daha uzun yaşadığı biliniyor. Sadece beslemek, kedilerin bakımı için yeterli gelmiyor. Kedinizi olumsuz fiziksel koşullara karşı da korumalısınız. Evde yaşayan can dostlarınız, evin değişmeyen sıcaklığına alıştığı için dış hava koşullarına uyum sağlamayabiliyor. Kediniz; cinsi, traşlı olması, tüysüz ya da yavru olması durumuna göre soğuk havalardan etkilenebiliyor. Kediler ev ortamında yaşamaya alışsalar da açık havada onu gezdirmeye çıkabilirsiniz. Kedi sahipleri, can dostlarının değişen hava koşullarından etkilenmemesi için kedi kıyafeti kullanabilirler. Tüy dökme döneminde ya da mevsim geçişlerinde kedinizin olumsuz etkilenmemesi için elbise giydirebilirsiniz. Kedi elbiseleri, kedilerin fiziksel yapısına uygun olacak şekilde tasarlıyorlar. Kedinizin bedenine uyan ürünleri seçerseniz, hareketleri engellenmeden aktivitelerine devam edebilirler. Kedinize uygun ihtiyaçları belirleyerek Pazarama.com sitesinde farklı model seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Burada zengin içerikleri ile kedi elbise çeşitleri arasından uygun modelleri satın alabilirsiniz.

       

      Kedi Elbise Çeşitleri

      Kedi elbise çeşitleri, can dostlarınızın ihtiyaçları yönünde tasarlanıyor. Soğuk hava koşullarından korumanız, güvenli gezdirmeniz ya da bir operasyon sonrası, kedinizi giydirmeniz gerekebilir. Böylesi durumlarda kedinizin ihtiyacını karşılarken şık ve sevimli görünmesini de sağlayabilirsiniz.  Bazı cins kediler ve yavru kediler hava koşullarından kolay etkileniyorlar. Kedi elbiseleri ile kedinizi soğuk hava koşullarından korurken şık görünmesini de sağlayabilirsiniz. Yavru kedinizin üşüyerek hasta olmasını, elbise giydirerek engelleyebilirsiniz. Can dostunuzu giydirerek, olumsuz hava koşullarından pratik olarak koruyabilirsiniz. Kedinizin vücut sıcaklığının sabit kalması için soğuk ve sıcak havalarda farklı model tasarımları bulunuyor. Kışlık kedi elbiseleri; polar, triko, örgü, pamuklu olarak farklı model ve tasarımlarda karşınıza çıkıyor. Kışlık kedi kıyafetleri ile kediniz, hava koşullarından etkilenmeden konforu yaşayabilir. Kedinizin üşümemesi için tüm bedeni kaplayan ya da yarım kollu model seçenekleri bulunuyor. Sadece bedeni kaplayan modeller ise günlük kullanımda tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kışlık kedi elbisesi tasarımları yapılırken kedinizin hareketlerinin kısıtlanmaması, öncelikli oluyor. Seçeceğiniz esnek yapılı kışlık elbise ile kediniz, üşümeden hareketlerine devam edebilir. Kedinizi açık havada gezdirmeyi seviyorsanız her mevsim kullanıma uygun ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

       

      Kedinizle açık havada vakit geçirmeyi seviyorsanız, kedi gezdirme elbisesi kullanabilirsiniz. Kedi gezdirme elbiseleri, onu olumsuz hava koşullarından korurken, kontrol etmenizi de kolaylaştırır. Kedi gezdirme elbiseleri de farklı model ve tasarımlarda üretilirler. Tasmalı, tasmasız veya halkalı üretilen modellerle dışarda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Gezinti elbiselerinin bazı modellerinin sırtında halka bulunur. Bu elbiselerin halkasına uzatmanızı takarak onu kontrol edebilirsiniz. Tasmalı şekilde tasarlanan kedi gezdirme elbiseleri ile gezintileriniz keyifli ve sorunsuz olabilir. Gezinti elbiseleri, mevsimsel koşullardan kedinizin etkilenmemesi için tasarlanır. Güneş, yağmur, çamur gibi mevsim şartlarından kedinizin etkilenmemesini istiyorsanız, kedi gezdirme elbisesi kullanmalısınız. Çıtçıtlı, fermuarlı tasarımlar ile elbisesini kedinize kolayca giydirip çıkartabilirsiniz. Tasmalı ya da halkalı modeller ile kedinizle açık havada vakit geçirirken tedirginlik yaşamazsınız.

       

      Yaralanma veya operasyon sonrasında kedilerin yaraya ulaşmasını engellemek için tasarlanan işlevsel elbiseler de bulunuyor. Ameliyat sonrası koruyucu kedi elbiseleri ile kediniz, yara olan bölgeye ulaşamaz. Böylece kediniz, yarayı yalayarak açmaz ve enfeksiyona neden olmaz. Bu elbiseler; ergonomik, esnek yapılı, yumuşak veya hava alan kumaştan üretiliyorlar. Giyme ve çıkarması kolay olan bu elbiseler ile kediniz, operasyon sonrasında hızlı şekilde iyileşebilir. Operasyon sonrasında kullanmak için seçeceğiniz elbise, yaralı kısmı olumsuz yönde etkilememesine dikkat etmelisiniz. Kedinizin elbisesi, yarayı kaşındırmaması ve tahrişine neden olmaması gerekiyor.  Kediniz operasyon geçirdiyse, hızlı iyileşme süreci için ameliyat sonrası kedi elbisesi kullanmalısınız.

       

      Kedi Elbise Modelleri

      Kedi elbise modelleri, kullanım amacına ve boyutlarına göre farklılaşıyor.  Kedi elbiseleri; farklı renk, tasarım, desenlerle değişkenlik gösteriyor. Cıvıl cıvıl renklerdeki kedi elbise modelleri arasından seçim yaparken, kullanım amacınızı belirlemelisiniz. Kedi elbise modelleri, amacınıza hizmet ederken ilgi çekici görünümleri ile tercih sebebi olabiliyor. Kapşonlu, baskı desenli, çok renkli kedi elbiseleri, farklı modellerde tasarlanıyor. Pati, çiçek, zebra baskı desenleri ile can dostunuzun şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Tütü etekleri olan canlı, cıvıl cıvıl renkli elbiseler ile kediniz çok sevimli görünebilir. Erkek kediniz için papyonlu ya da kurdeleli kedi elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dantel detayı olan kedi gezdirme elbisesi ile kedinizi kontrol ederken şıklığını da destekleyebilirsiniz. Kedisine kıyafet giydirmek isteyenler için pijama, şort, gömlek gibi insan giysilerinden uyarlanan modeller de tasarlanıyor. Sizin için özel günlerde can dostunuzun şıklığı için kedi takım elbise modellerinden seçebilirsiniz. Klasik zarif takım elbiselerin, kediler için tasarlanan modelleri de bulunuyor. Kediniz için birbirinden şık ve farklı tasarımlı, zevkinize uygun modelde elbise bulabilirsiniz.

       

      Kedi Elbisesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

      Geniş ürün çeşitliliğine sahip elbiseler, kedileri farklı ortamlarda olumsuz koşullardan korumak amacıyla tasarlanıyor. Kedi elbiseleri, öncelikle kullanım amacına uygun olarak sunuluyor. Açık havada olumsuz koşullardan korunmak ya da ameliyat sonrası güvenliği sağlamak için kedi elbiselerinden yararlanabilirsiniz. Amacınıza uygun elbise modeline yönelmeden önce kedinizin bedenini bilmeniz gerekiyor. Kedinizin boyutlarına uygun seçeceğiniz elbise ile hareketleri kısıtlanmaz. Kediniz, dar ya da bol gelen elbiseler ile rahatsız olur ve giymek istemeyebilir. Bedenini saran, ayaklarının serbest kaldığı elbiseler, kedinizin hareket konforunu sağlayabilir. Yavru kediniz için küçük beden elbiseler seçmeniz gerekiyor. Kediniz büyüdükçe ırkının özelliklerine göre elbise seçiminizi yapabilirsiniz. Tasarım özellikleri ve üretiminde kullanılan materyallerin kullanım amacınıza uygun olması gerekiyor.  Mevsimsel etkilere uygun kumaşlarla hazırlanan elbiseler ile kediniz, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyebilir. Ayrıca ameliyat sonrası için seçtiğiniz elbise, vücudu yumuşak olarak sardığında kediniz, kendini güvende hissedebilir. Kumaşının hava alan dokusu ile iyileşme süreci kısalabilir. Seçtiğiniz elbiseyi, kedinize kolayca giydirebilmeli ve çıkarabilmelisiniz. Kedinizin cins özelliklerini göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız. Kediniz, tüysüz cinslerden ise elbisenin kumaşı, kedinizin cildine zarar vermeyecek standartta olması gerekiyor. Yumuşak dokulu elbiseler, kediniz için konforlu seçenek olabilir.  Uzun tüylü kediniz varsa kalın kıyafetlerden rahatsız olabilir.

       

      Kedi Elbisesi İçin Ölçü Nasıl Alınır?

      Kedi elbise bedenleri, marka ve modellere göre değişiklik gösterebilir. Kedinizin vücudunu ölçerek hangi bedene denk geldiğini bulabilirsiniz. Kedinizin vücut ölçüsünü boyun, sırt, karın ve göğüs çevresini ölçerek bulabilirsiniz. Kedinizin boyun ölçüsünü almanız için tasmanın geldiği kısmın çevresini ölçmelisiniz. Kedinin boynunun bittiği nokta olan kürek kemiklerinin ortasından kuyruğun başladığı nokta arası sırt ölçüsü olarak adlandırılıyor.  Kedinizin ölçülerini doğru olarak aldıktan sonra hangi bedenin hangi ölçüyü karşıladığını öğrenebilirsiniz. Kediniz için beğendiğiniz elbiseyi, bu ölçülere göre satın alabilirsiniz.

       

      Kedi Elbise Fiyatları

      Kedi elbiseleri; cinsiyete, kullanım amacına göre farklı model ve tasarımlarla üretiliyor. Kediniz, günlük kullanımda ya da özel günlerde kullanabileceği kıyafetlerle şık ve sevimli görünecektir. Açık havada kullanım için su geçirmez, sıcak tutan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kedi elbise fiyatları; markasına, modeline, imalatında kullanılan materyallere göre değişebilir. Sade, gösterişli veya süslü modellerin fiyatlanması, birbirinden farklı aralıklarda olabilir. Ürün boyutları, işlevselliği fiyat belirlenmesinde etkili olan unsurlar arasında yer alıyor. Evcil hayvanınız için amacınıza uygun tarzda, her bütçeye uygun tasarlanan modeller bulabilirsiniz. Pazarama.com rehberliğinde kedi elbiseleri modelleri arasından seçim yaparak, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.