Karışık Kuruyemiş

822 ürün

Birim Miktarı

  Organik

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Karışık Kuruyemiş
     Varsayılan
      Toplam 20 / 822 ürün

      Karışık Kuruyemiş

      Karışık kuruyemiş çeşitleri her daim tüketebileceğiniz en sağlıklı atıştırmalıkların başında gelmektedir. Kuruyemişler sabah kahvaltısından öğle yemeğine, çay saatlerinden akşam yemeğinden sonra bile ağzınıza atabileceğiniz besinlerdir. Çok fazla tüketilen ve insan sağlığına olumlu anlamda destek veren karışık kuruyemiş çeşitleri aynı zamanda birçok tatlı ve tuzlu tariflerde de ek malzeme olarak kullanılan ürünlerdir. Bu sağlıklı atıştırmalıkların farklı markalarını, farklı boyutlarını ve farklı içeriklerden oluşmuş olanlarını kaliteli alışverişin adresi olan Pazarama.com’dan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

      Lezzetinin yanı sıra besin değerinin yüksek olması uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor olması bu ürünlerin tüketimini arttırmaktadır. Karışık kuruyemiş çeşitlerinin içerisinde fındık, ceviz, fıstık, leblebi, badem, kaju, kuru üzüm gibi çerezler bulunmaktadır. Bu yiyecek besleyiciliği nedeniyle diyet listelerinin baş sıralarında yer almaktadır. Acıktığınız anda sizin açlığınızı bastıracak bu yiyecek âdeta bir kurtarıcı rolünü üstlenmektedir. Yoğun çalışma temposunda bazen yemek aralarına çıkamazsınız ve bir şeyler atıştırmak istiyorsanız karışık kuruyemiş çeşitleri tam size göre. İçerisinde ki tüm çeşitlerin besin değerinden yararlanarak hem açlığınızı yatıştırmış olursunuz hem de sağlıklı beslenmiş olursunuz. Piyasada birçok farklı markanın farklı boyutlarda üretmiş olduğu karışık kuruyemiş paketleri mevcuttur. Dilediğiniz çeşidini satın alabilirsiniz. Kuruyemişlerin tadı lezzetli gıdalar olduklarından dolayı genellikle her çeşidi tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra kuruyemiş yemek istiyorsanız ancak hangisinden yiyeceğinize karar veremiyorsanız da karışık kuruyemiş seçenekleri bu anlamda avantaj sağlıyor. Tek bir paket içerisinde birçok çeşit kuruyemiş bulunduğu için her bir kuruyemişi ayrı ayrı almanıza gerek kalmıyor. Karışık kuruyemiş çeşitleri kendi aralarında da isimlere ayrılmaktadır. Bu isimler içerisinde ki yemişlerin türüne göre değişmektedir. Örneğin en pahalı yemişlerin bulunduğu paketlere lüks kuruyemiş denmektedir. Lüks kuruyemişlerin içerisinde Antep fıstığı, fındık, kaju gibi pahalı yemişler bulunur. Besin değerleri bakımından oldukça yüksek olan bu yemişler protein bakımından da bir vücudun tüm gerekliliklerini neredeyse karşılamaktadır.

      En Lezzetli Atıştırmalık Karışık Kuruyemiş

      Sohbetlerin en iyi arkadaşı olan kuruyemiş yiyecekleri TV izlerken, yeni yıl akşamları ve atıştırmalıkların vazgeçilmez yiyecekleridir. Kuruyemiş olmadan bir yeni yıl kutlaması düşünülemez. Arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde de çıkarıp yiyebileceğiniz yemişler görsel açıdan da son derece güzel görünmektedir. Evinize ani misafir geldiği zaman ikram edebileceğiniz bir tatlınız yoksa karışık kuruyemiş ikram ederek akşamı kurtarabilirsiniz. Öyle ki herkes tarafından sevilerek yenen bu yiyecek günün her saatinde tüketilebilmektedir. Yağ oranı çok yüksek olan yemişlerin örneğin fındık, çekirdek gibi… Gereğinden fazla tüketilmesi ciltte yağlanmaya ve kolesterolün yükselmesine sebep olabilir. Bu sebeple günde 1–2 avuçtan fazla kuruyemiş tüketmemeye dikkat edebilirsiniz. Her damak tadına hitap eden kuruyemiş ürünleri hem yetişkinlerin hem de çocukların en çok sevdiği yiyecekler arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çocukların büyüme çağında mutlaka bu kuruyemiş ürünlerinden tüketmesi önemlidir. Ceviz, fındık, kuru üzüm, kaju gibi besleyici kuruyemişler çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini arttırırken okul çağında ki çocukların hafızasını güçlendirdiği bilinmektedir. Aynı şekilde yaşı ilerlemiş kişilerin düzenli olarak tüketmesi Alzheimer hastalığını geciktirici etkileri ile karşılaşır. Sağlık açısından bu kadar fazla önem arz eden bu besinin herkes tarafından tüketilmesi son derece önemlidir.

      Kuruyemiş satın aldığınızda uzun süre bekletmeden tüketmeniz hem lezzet açısından hem de özelliğini kaybetmemesi açısından önemlidir. Çünkü uzun süre açıkta kalan kuruyemişlerin tadı ilk günkü gibi lezzetli olmaz. Yumuşar ve açıkta kaldığı için dışarıdan bakterilere maruz kalabilir. Bu sebeple karışık kuruyemiş çeşitlerini +18 ila +22 derecede muhafaza etmeniz doğru olacaktır. Buzdolabında saklamanıza gerek yoktur. Kuru alanlarda ve güneşe maruz kalmadan saklamanız yeterli olacaktır. Ve eğer sadece yemek için satın alıyorsanız çok büyük paketlerde satın almanız kuruyemişin kalmasına ve akabinde beklemesine sebep olur. Yiyebileceğiniz kadarını alarak tamamını tüketmek daha sağlıklıdır. Eğer tatlı ya da farklı hamur işlerinde kullanmak için alacaksanız daha fazla gramajlarda satın alabilirsiniz. Kuruyemişler sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünlerdir. Ve büyük bir titizlik ve hijyene bağlı kalarak satışa hazır hale getirilirler. Günlük enerji deponuzu doldurmak ve düşen enerjinizi yerine getirmek için kuruyemiş ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri hamur işleri içine ve üzerine kullanarak farklı lezzetler elde edebilir görsellik açısından avantaj sağlayabilirsiniz. Kahvaltılarda, böreklerde, kurabiyelerde, pastalarda, salatalarda, çöreklerde de kullanılan bu kuruyemiş çeşitleri ile enfes tatlar hazırlayabilirsiniz. İş yerinizde masanızda ya da çantanızda bulundurduğunuz kuruyemişlerden ara sıra çıkartarak atıştırabilir konsantrasyonunuzu çoğaltabilirsiniz. Bunun yanı sıra kuruyemiş ürünlerinden hoşlanmayan çocuklarınız var ise yemişlerin üzerlerine bal dökerek farklı bir şekilde yemelerini sağlayabilirsiniz. Vücuda büyük katkısı olan kuruyemişlerin bağışıklık sistemini güçlendirmesinden dolayı çocuklarınıza okula giderken beslenme çantalarına mini boy karışık kuruyemiş çeşitlerinden koyabilirsiniz.

      Kuruyemiş ile Sağlıklı Kal

      Lezzetli olması ve enerji deposu olması sağlıklı yaşamayı kendine yol çizen kişiler için vazgeçilmez ürünlerdir. Özellikle spor ve diyetle uğraşan kişilerin listelerinde mutlaka kuruyemişler vardır. Zengin besin değerleri ile tam bir enerji deposu olan kuruyemişler çok fazla yemek yemenize gerek kalmadan bütün gereken protein ve mineralleri karşılamaya yetmektedir. İçeriğinde bulunan proteinler sayesinde kalp sağlığına iyi gelmesi ile de bilinmektedir. Karışık kuru yemiş paketleri farklı gramajlara sahiptir. Farklı gramajlara sahip oldukları gibi içeriğinde bulunan yemişlerde farklıdır. 100 gr’lık paketlerin bulunduğu gibi 1 kg’lık karışık kuruyemiş paketlerini bulabilirsiniz. Tercihinize göre vakumlu ya da vakumsuz olarak paketlenmiş ürünlerden tercih edebilirsiniz. Vakumlu paketlerde sunulan ürünlerin son kullanma tarihi diğerlerine göre daha uzun sürede bulunurken diğer paketlerin son kullanma tarihi de yaklaşık 6 ay gibi bir süreden başlamaktadır. Karışık kuruyemişler aynı zamanda sünnet düğünü, kına gecesi gibi organizasyonlarda da misafirlere dağıtılan üründür. Kuruyemiş ürünleri mutfaklarda sıkça görülen gıdalardır. Dilerseniz kg lık kuru yemiş alarak cam kavanoza döküp kapağınız sıkıca kapatarak muhafaza edebilirsiniz.

      Karışık Kuruyemiş Fiyatları

      Bir şifa kaynağı olan ve lezzeti herkes tarafından beğenilen karışık kuruyemiş gıdaları gününüzün her anında ve her yerde kolaylıkla ve severek tüketebileceğiniz ürünlerdir. Piyasada birçok farklı markanın tüketicilerinin beğenisine sunduğu karışık kuruyemiş çeşitleri vardır. Evde, iş yerinde, sohbetlerde, TV izlerden, okulda, sporda, ara öğünde kısacası günün her anında ve her alanında bu lezzet deposunu tüketebilirsiniz.  Farklı yemeklerde lezzet katması içinde sıkça kullanılan kuruyemişler ve bu kuruyemişlere ait tozları da çokça tercih edilmektedir. Karışık kuruyemiş fiyatları gramajına ve içerisinde bulunan kuruyemiş türlerine göre farklılık göstermektedir. Kendi tüketim oranınıza uygun olacak gramajlarda satın alarak her zaman taze bir şekilde tüketebileceğiniz karışık kuruyemişler Pazarama.com adresinde kaliteli ve güvenilir markaların ürünleri ile siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Karışık kuruyemiş fiyatları arasından bütçenize uygun olanı gramajına ve içerisindeki kuruyemiş türlerini dikkate alarak satın alabilirsiniz. Farklı markaları bir araya getiren ve tüm ihtiyaçlarınızı tek tıkla satın almanızı sağlayan kaliteli ve güvenli alışverişin adresi Pazarama.com siz değerli kullanıcılarını bekliyor.