Kadın Sandalet

8.915 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Topuk Şekli

    Materyal

     Kapanma Tipi

      Türü

      Burun Tipi

      Bant Tipi

       Ortopedik

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Kadın Sandalet
          Varsayılan
           Toplam 20 / 8915 ürün

           Kadın Sandalet 

           Kadın sandalet modelleri her yıl birçok kadın tarafından beğeni ile tercih edilir. Bu modeller rahat olmalarının yanı sıra farklı çeşitleriyle de geniş bir seçme şansı sunar. Birçok farklı tarza kolaylıkla hitap edebilen bu modeller kadınların zevkine göre seçilebilir. Topuklu, topuksuz, ipli veya birbirine geçmeli modeller arasından kombine en uygun tercihi yaparak sıcak havalarda şıklığı yakalayabilirsiniz.  

           Kadınlar için Sandalet Modelleri 

           Kadın sandalet modelleri birçok farklı renk ve numara opsiyonu ile kişilerin kullanımına sunulur. Bu modellerde siyah, beyaz, kahverengi, krem, toz pembe gibi birçok renk seçeneğine rastlanabilir. Her modelin kendine göre farklı bir numara aralığı mevcuttur. Mevcut olan bu numara seçenekleri arasından kişiler kendi ayak numarasını gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Aksi halde modelin ayağınızdaki duruşu hayalinizdeki gibi olmayabilir. Bu nedenle modellerin numara bilgilerine göz atmakta fayda vardır. 

            

           Kadın beyaz sandalet seçenekleri özellikle güzel yaz aylarında sıklıkla kullanılan bir seçenektir. Bu modeller sade renkleri ile birçok farklı renge sahip parçalarla da çok kolay bir şekilde kombinlenebilir. Aynı zamanda kadınlar yaz mevsiminde giydikleri çiçekli elbiseler için de bu zarif modelleri tercih edebilir. Bu modeller arasında kişilere düz taban ya da çeşitli dolgu topuk seçenekleri sunulur. Kadınlar zevklerine göre topuk yüksekliği seçiminde bulunabilir. Bu noktada tüm modeller yumuşaklığı ve rahatlığıyla da büyük ölçüde ön plana çıkar. Gün içerisinde uzun süre ayakta kalsanız ya da yoğun fiziksel aktiviteler yapsanız dahi ayağınızdaki yumuşaklık oldukça hissedilebilir bir düzeye sahiptir. 

            

           Siyah kadın sandalet modelleri kurtarıcı nitelikleriyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu klasik renk her türlü kombine kolay şekilde ayak uydurduğu için kadınların en beğendiği modeller arasındadır. Bu modeller açık bir forma sahip olabileceği gibi kapalı bir görünüm de verebilir. Bu noktada seçim şansı kadınların zevki ve isteğine bırakılır. Deri kadın sandalet seçenekleri zarif görünümleriyle göz doldurmayı başarır. Tercih edilen kaliteli deri kumaş sayesinde bu modeller uzun süreli kullanıma da uygun nitelikler taşır. Bu modeller bazında da çeşitli renk seçenekleri bulunur.  

           Farklı Tarzlara Uygun Sandalet Modelleri 

           Kadın sandalet topuklu modellerde topuk boyları çok yüksek olmamakla birlikte değişiklik gösterebilir. Bu modellerin topuklu bir forma sahip olması ürünlerin şıklık düzeylerini artırabilir. Bu sayede modeller kolay bir şekilde akşam kombinlerine de uyum sağlayabilir. Topuklu seçenekler kişilere rahatsızlık hissi vermez ve ayak bölgesinde acıma problemi yaratmaz. Bu nedenle kadınların sanki düz taban bir ayakkabı giyiyormuş gibi hissetmesi son derece mümkündür. 

            

           Kadın terlik ve sandalet modelleri genel olarak siyah, beyaz, krem, kahverengi ve pembe renk seçenekleri ile kişilerin karşısına çıkar. Bu modeller yumuşak yapısı sayesinde gün boyu rahat etmenize olanak sağlar. Crocs formuna sahip sandaletler iş hayatında tercih edilebileceği gibi günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Hakiki deri kadın sandalet modelleri ise dayanıklılık düzeyleriyle ön plana çıkar. Bu modellerin burun kısımları açık olabileceği gibi aynı zamanda kapalı da olabilir. Deri seçenekler arasında kadınların beğeneceği topuklu modeller de mevcuttur. Deri görünümüne sahip bu modeller akşam kombinleri için de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.  

            

           Önü kapalı kadın sandalet modelleri ilkbahar aylarında ya da sonbahar aylarının başlarında da kullanılabilir. Mevsim geçişi ayakkabısı olabilecek bu modeller her sezonda kullanan kişiye büyük bir konfor alanı sunar. Bu modellerde ayak kısmının ön bölümü görünmezken topuk ve üst kısımlar genellikle açıktır. 

           Kadın Sandaletleri ile Yaza Damga Vurun 

           Kadın yazlık sandalet modelleriyle yaz modasına kolay bir şekilde uyum sağlanabilir. Bu modeller çıkılan tatillerde ve gidilen plaj ya da sahillerde büyük bir rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda mayo ve bikinilerle de kombinlenerek güzel bir görünüm sağlanabilir. Sandalet kadın ayakkabı seçeneklerinin numara bilgileri birbirinden farklı özellikler taşıyabilir. Bu nedenle kişiler ürün incelemesi yaparken kendilerine uygun numaranın mevcut olup olmadığına bakmalıdır. 

            

           Kadın cırt cırtlı sandalet modellerinde ayakkabının üst ya da yan bölümlerinde cırt cırt formu yer alır. Bu cırt cırtlar ayakkabı giyilirken ve çıkarılırken kişilere büyük kolaylıklar sağlar. Kaliteli kumaş seçenekleriyle bu cırt cırt bölümlerinin zaman içinde işlevini kaybetmesi engellenir. Kadın sandalet dolgu topuk modelleri çok yüksek olmayacak şekilde üretilir. Böylece kadınlara hem şık hem de rahat olma imkanları aynı anda verilir. Bu modeller her türlü etek, elbise ve şortların altında mükemmel bir şekilde durabilir. 

            

           Kadın düz sandalet modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu modellerin rahat taban seçenekleri sayesinde kadınlar kendilerini bir kuş tüyü kadar hafif hissedebilir. Ayakkabı tabanının yumuşaklığı sayesinde gün içerisinde fiziksel eylemlerde bulunurken kendinizi son derece konforlu hissetmeniz mümkündür. Bu modeller de birçok renk seçeneği sayesinde kişilere geniş bir seçme şansı sunar. Plastik kadın sandalet modelleri ince ve hafif yapıları ile ön plana çıkmayı başarır. Bu modeller arasında parmak arası adı verilen seçenekler de bulunmaktadır. Bu rahat seçenekler özellikle sahilde ve plajda kullanıma uygun özellikler taşır. 

           Modaya Uygun Kadın Sandalet Çeşitleri 

           Kadın sandalet ortopedik seçenekleri genel olarak siyah ve kahverengi gibi sade renk unsurlarına sahiptir. Bu modeller için kişilere büyük bir konfor alanı sunduğunu söylemek mümkündür. Rahat ve yumuşak tabanlarıyla bu sandaletler gün içerisinde kadınlara büyük bir kolaylık sağlar. Kadın plaj sandalet modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu modeller sade renklere sahip olabileceği gibi birtakım desenler ve canlı renklerle de kişilerin karşısına çıkabilir. Bu sıra dışı modeller sayesinde kadınlar plaj kombinlerinde rahatlıkla ön plana çıkabilir. 

            

           Spor kadın sandalet modelleri rahatlık düzeyleri nedeniyle tercih edilir. Bu modeller hem gündelik hayat için hem de spor yaparken giymek için ideal özellikler taşır. Taşlı kadın sandalet seçeneklerinde ise farklı renk opsiyonları bulunur. Aynı zamanda bu modellerin üzerinde farklı boyutta ya da renkte taşlar yer alır. Yazlık kadın sandalet modelleri arasında ön plana çıkan bu taşlı seçenekler de kadınların sıklıkla tercih ettiği modeller arasındadır. Dilerseniz sayfamızdan kadın terlik ürün modellerini de inceleyebilir, tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. 

            

           Pazarama tarafından geniş çeşitlikle sunulan modeller üzerinde inceleme sağlayarak tüm modeller hakkında detaylı bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. İncelemeleriniz doğrultusunda kendinize ve zevkinize uyan bir ayakkabı seçiminde bulunarak satın alma aşamasına geçiş yapabilirsiniz.