Kadın Jeans

5.419 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Paça Tipi

    Desen

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Kadın Jeans
        Varsayılan
         Toplam 20 / 5419 ürün

          

         Göz Alıcı Kadın Jeans Tasarımları

         Gün içerisinde rahat bir şekilde giyebileceğiniz kadın jeans, çeşitli tasarım modelleri ile ön plana çıkarılır. İlgili ürünler, ayrı tasarım çizgilerinde hazırlanır. Her tarza hitap eden parça, diğer giyim ürünleriyle kolay bir şekilde kombinlenebilir. Markalar tarafından satışa sunulan çeşitli seçenekler arasından beğendiğiniz bir modelde karar verebilirsiniz. Üzerinize tam oturanlar kesimlerin yanı sıra farklı kalıplarda hazırlanan ürün gruplarını değerlendirebilirsiniz. Göz alıcı tasarımlarıyla büyük ilgi gören jeanler, gündelik hayatta büyük kolaylık vadeder. Hareket özgürlüğü tanıyan bu ürünler; yürürken, koşarken ve otururken dahi iyi hissetmenize olanak tanır. Rahat bir giyim seçeneği olan pantolonlar, günlük kullanım için ideal görülür. Birçok farklı üst parça ile birlikte giyilebilir. Bu özellik, çok yönlü kıyafetler olduklarını gösterir. Kaliteli bir denim, sağlam ve dayanıklı olur. Böylece uzun süre kullanılabilir. İdeal kesimler ve çeşitli tarzlarda oluşturulan ürün modellerini, beden ölçünüz doğrultusunda seçilmesi önerilir. Pek çok farklı alan içerisinde keyifle üzerinize geçirebileceğiniz jeanler göz alıcı renkleriyle ideal bir seçime dönüşebilir. Vücut tipinizi göz önünde bulundurarak uygun olan bir tasarım modelinde karar kılabilirsiniz. Mevcut seçenekler arasında; dar, düz ve mom kesim gibi ürün grupları yer alır. Aynı zamanda parçalar yüksek ve düşük bel olarak hazırlanır. Bu modelleri spor ayakkabı ya da stilettolarla kombinleyebilirsiniz. Aradığınız tüm parçaları Pazarama’da bulabilirsiniz.

         Gösterişli Kadın Jeans Pantolon Modelleri

         Birden fazla tasarım modeline sahip olan kadın jeans pantolon, gösterişli seçenekleriyle farklı markalar tarafından satışa sunulur. Birbirinden tarz modellere sahip olan bu ürün, çok yönlü yapısı ile bilinir. Genellikle her tür kıyafetle kolay bir şekilde eşleştirilebilir. Günlük giyim için ideal bulunan pantolon, kaliteli kot kumaşı sayesinde uzun süreli kullanımı mümkün hale getirebilir. Moda trendlerine göre şekillenen parçaların tasarımları değişiklik gösterebilir. Mavi, siyah, beyaz ve gri gibi renkler belirli bir popülariteye sahiptir. Aynı zamanda pastel tonlar ve canlı renkler de ilgi görür. Dayanıklı ve sık dokunmuş olan denim kumaşlardan üretilen jeanler, esnek bir yapıda olabilir. Bazı modellerde ise polyester ve viskoz gibi sentetik liflerde kullanılabilir. Ürünün genel bakımı birtakım aşamalar izlenerek kolayca gerçekleştirilebilir. Genel olarak ters çevirerek yıkanması önerilir. Bu sayede renklerinin solmasının önüne geçilir. Düşük ısıda ütülenebilir. Çoğu giyim parçası ile kombin edilebilen ürünler, sağlam yapıları ve gösterişli duruşları sayesinde ilgi görmeyi başarır. Sportif çizgileriyle öne çıkan ve birçok kullanıcı tarafından önerilen modellere Pazarama üzerinden ulaşabilirsiniz.

         Rahat Kalıp Kadın Jean Modelleri

         Birçok kişi tarafından tercih edilen kadın jean modelleri, çeşitli tasarım seçenekleriyle dikkat çeker. Rahat kalıbı sayesinde hareket özgürlüğü tanıyan bu ürünler, gösterişli tasarımlara sahip olabilir. Gündelik yaşantınızda birden fazla giyim parçasıyla kombinleyebileceğiniz pantolonlar, sağlam denim kumaşları neticesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Gardırobunuzun vazgeçilmez parçası haline gelen jeanler, her stile uyum sağlayabilir. Klasik giyim parçası olarak nitelendirilen ürün modelleri, farklı kesimleriyle özgün bulunur. Vücudu saran parçalar, mevcut hatları vurgular. Tarzınıza nitelik kazandıran popüler seçeneklere dönüşür. Bir diğer model kesimi olan bootcut jeanler ise hafif genişleyen paça tasarımı ile öne çıkar. Bu özellik ile son derece şık ve rahat bulunur. Yüksek ve düşük bel olarak da ikiye ayrılabilir. Kendi kişisel konforunuz gözetilerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Bel kısmını saran yüksek modeller, bedene oturan kesimleriyle istenilen rahatlığı sunar. Düşük olanlar ise spor bir tarzı benimseyen kişiler için tasarlanır. Havalı görünümleri sayesinde klas bir tarza sahip olmanız üzere tasarlanan modeller, dayanıklı denim kumaşları ile beğenilir.

         Kadın Jeans Kullanım Alanları

         Pek çok farklı alan içerisinde üzerinize geçirebileceğiniz jeanler, sağlam yapılarıyla kullanışlı kabul edilir. Yapımında yer edinen denim kumaşın niteliği, markadan markaya değişiklik gösterebilir. Farklı renk seçenekleri arasında; beyaz, siyah ve mavi yer alır. Hem yaz hem de kış aylarında giyilebilir modellerine erişilebilir. Mevsimsel olarak üretimi gerçekleştirilen bu pantolonların oluşum aşamasında polyester ve viskoz gibi kumaşlardan yararlanılır. Birçok kişi tarafından giyimi tercih edilen ürün, çeşitli stiller ile satışa sunulur. Kişisel beğenileriniz doğrultusunda vücut tipinize uygun bir model seçiminde bulunabilirsiniz. Çeşitli kıyafetler ile birbirinden etkileyici kombinler oluşturulabilir. Renk seçenekleri arasında ise beyaz, siyah ve mavi yer alır. Seçim yaparken kişisel tarzınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Üretiminde yer edinen kaliteli denim kumaşlar kolay yıkanabilir yapılarıyla rahat temizlenebilir. Birçok kişi tarafından beğenilerek tercih edilen bu çeşitler, üzerinize tam oturur. Bazı modelleri düğmeli bazıları ise lastikli olabilir. Yaz aylarında giyebileceğiniz gibi kış aylarında da üzerinize geçirebileceğiniz soğuğa dayanıklı kot pantolonlar bulunur.

         Farklı Kombinlere Eşlik Eden Kadın Jeans Çeşitleri

         Özgün seçenekleri ile dikkat çeken modern ve klasik kadın kot pantolonlar, büyük beğeni toplamayı başarır. Birçok kişi tarafından ilgi gören bu modeller, farklı stillere hitap eder. Neredeyse her tarz kıyafete uyum sağlayan çeşitli tasarımlar, üzerinizde güzel bir duruş sergiler. Markadan markaya değişiklik gösteren trend modeller arasından ihtiyaç duyduğunuz bir parça seçiminde bulunabilirsiniz. Elastik yapıları ve kaliteli kumaşıyla öne çıkarılan ürünler genellikle üç ana renk seçeneği ile hazırlanır. Gösterişli modelleri ile birçok kişi tarafından tercih edilen bu ürünler, kullanışlı bulunur. Uzun vadede mevcut yapısını koruyan pantolonlar ile dışarıda rahat bir şekilde yürüyebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kolaylık giyilebilir olan jeanler, farklı renk tasarım modelleriyle büyük beğeni toplar. Her an her yerde keyifle tercih edebileceğiniz çeşitler ilgi görmeyi başarır. Dar ve bol kalıp olmak üzere farklı alternatifler hazırlanır. Bazı modeller yüksek bazıları ise düşük bel tarzda dizayn edilir. Tarzınıza yenilik getirecek olan parça dizaynlarını değerlendirebilirsiniz. Kolay yıkanabilir yapıları sayesinde elde veya makinede temizlenebilir. Mevcut yapının bozulmaması adına yüksek sıcaklık değerlerinde yıkama yapmamaya özen gösterebilirsiniz.

         Her Bütçeye Uygun Kadın Jeans Fiyatları

         Belirli kalite standartları doğrultusunda ortaya konulan kadın kot pantolon çeşitleri, nitelikli kumaş yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.  Markadan markaya tasarım noktasında değişiklik gösteren ürün, çeşitli stil ve tarzları ile ön plana çıkarılır. Şıklığı konforla buluşturan jeanler, modaya ayak uydurmanın yanı sıra trenleri de belirler. Online olarak satışa sunulan ürünün modelleri hakkında kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz. Genel kullanım performansı, duruşu ve stili hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz. Pek çok şekilde değerlendirebileceğiniz ilgili giyim parçası, hareket özgürlüğü tanıyarak rahatlık sunar. Gelişen ve ilerleyen modayı takip eden tasarımlar, şık yapılarıyla hayranlık uyandırır. Bu pantolonları kullanan kişiler, elde ettikleri tarzdan memnun kalır. Kadınların genel beğenisi düşünülerek oluşturulan çeşitli stiller, ilgi çekici duruşları sayesinde güzel görünmenizi sağlar. Esneyen kumaş yapısı neticesinde büyük beğeni toplayan ürün, birbirinden çeşitli markalar tarafından tasarlanabilir. Üzerinize tam oturan modellerin yanı sıra bol kalıplı olanlara da rastlayabilirsiniz. Aynı zamanda kolay temizlenebilir kumaşı elde veya makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir. Kadın jeans fiyatları, sahip oldukları genel özellikler doğrultusunda belirlenir. Fiyat, farklı stiller doğrultusunda oluşturulur. Dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanya seçeneklerini takip edebilirsiniz. Pazarama.com üzerinden dilediğiniz bir jean modeli satın alabilirsiniz.