Halı Saha Ayakkabıları

2.068 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Bağlama Şekli

   Kullanıcı

   Materyal

    Tipi

    Özellik

     Tema

     Bilek Stili

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Halı Saha Ayakkabıları
        Varsayılan
         Toplam 20 / 2068 ürün

         Halı Saha Ayakkabısı

         Futbol sevilen ve herkes tarafından çok oynanan bir oyundur. Futbol hem küçüklerin hem de büyüklerin her yaşa hitap eden bir spordur. Futbol oynarken halı saha ayakkabısı ya da krampon olmazsa olmaz bir futbol ayakkabısıdır. Daha iyi performans için ve sakatlanmalara karşı tedbir amaçlı giyilen bir ayakkabıdır. Günden güne farklı modeller ile gelişen halı saha ayakkabı çeşitleri zemine daha iyi tutunabilmesi için alt kısmı çivili olan modeller çok kullanıcı tarafından tercih edilir ve kullanılır. Halı saha ayakkabıları ayağı iyice kavrar ve oyunda en iyi performansı sergilemenizde yardımcı olur profesyonel ya da amatör fark etmeksizin kullanılan halı saha ayakkabı ve kramponlar sağlam yapılarda üretilir ve ağır darbelere ve kullanıma dayanıklı ürünlerdir. Dış tarafı sert olan halı saha ayakkabısı topa vuruş için ideal yapıda olarak hızlı koşmanızı ve verimli bir oyun oynamanızı sağlar. Halı saha ayakkabı çeşitleri ile topa daha iyi hâkim olabilir ve yüksek performans sergilersiniz. Futbolda doğru ekipmanlar ile daha iyi oyun ve daha rahat hareket imkânı sağlamış olursunuz. Yıllar geçtikçe daha fazla özellikler ve tasarımlarda üretilen krampon ve halı saha ayakkabısı suni çim üzerinde en yüksek seviyede oynamanızı sağlar. Futbolcuların ayak sağlığı için en iyi kalitede ve dayanıklı malzemeler ile üretilen halı saha ayakkabıları oyun esnasında sporcuların ayaklarını herhangi bir yaralanmada fazlasıyla korumaktadır. Halı saha ayakkabısı çeşitlerine Pazarama.com adresinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

         Halı Saha Ayakkabıları ile Yüksek Performans

         Sahalarda top ile yüksek performans ve kontrol sağlayabilmeniz için üretilmiş olan halı saha ayakkabıları çeşitleri ile hızlı koşu ve top sürme ve topa hâkim olabilmede destek sağlar. En iyi verimi sergilemeniz için üretilen bu ürünler futbol severler için en gerekli ekipmanlardır. Her zemin için farklı model çeşitliliği sunan halı saha ayakkabıları her oyuncu için kullanılabilen farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilir. Ayağınızda bir şey yokmuş gibi hafif olan halı saha ayakkabıları çeşitleri hem rahat hareket hem de koşu imkânı sağlar. Ayakta bilek hareketleri ile kasların gelişimini destekleyen bir oyundur bu sayede top ile uyumunuz maksimum seviyede olur. İstenilen ayak numarasını bulmak mümkün hem kadınlar için hem de erkekler için birçok model ve renk seçenekleri vardır. Severek oynanan bu oyun halı saha ayakkabıları ile daha konforlu ve verimli olmaktadır. Futbolcular için gerekli olan bu ekipman sizin daha iyi bir oyun sergilemenizi ve ayağınızın konforlu olmasını sağlamaktadır. Çim sahaların vazgeçilmez ayakkabısı ile sahada daha özgür ve daha konforlu olursunuz. Halı saha ayakkabısı çeşitleri içinde ayağınızın kaymaması için farklı bir malzeme vardır bu sayede istediğiniz kadar koşabilir ve rahatsızlık hissi yaratmaz ve bu sayede maksimum performans sergilersiniz.

         Halı Saha Ayakkabı Çeşitleri

         Futbolda daha hızlı ve pratik bir şekilde hareket edebilmeniz için üretilen halı saha ayakkabısı ve krampon futbolda olması gereken en önemli ekipmandır. Ayağınız için çok ciddi bir konfor sağlar ve ayakkabı içerisinde kaymaz bir malzeme bulunmaktadır bu sayede rahat koşu ve rahat hareket etme imkânı sağlar. Sahada zemin yapısına göre farklı tercihlerde yapılabilir taban altı ve gövde gibi farklı modellerde olan halı saha ayakkabısını zeminin yapısına göre tercih edebilirsiniz. Farklı sahalara göre halı saha ayakkabısı ya da krampon tercihi yapmanız zemine daha güçlü bir tutuş sağlayarak daha doğru bir tercih yapmış olacaksınız. Oldukça fazla model seçeneği ve renk seçeneği sunan halı saha ayakkabı çeşitlerinde istenilen her numara aralığını bulmanız mümkündür. Birbirinden farklı tasarımları içerisinde çorap şeklinde olan modeller oldukça havalı ve şık durmaktadır aynı zamanda ayak bileğini iyice kavraması oyuncu için büyük bir rahatlık sunar. Zevkinize uygun model ve renk seçenekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kaymaz özelliği ile özel taban yapıları sayesinde yağmurlu havalarda bile zemine iyi tutunabilen modellerdir. Bu modeller sayesinde futbolda her hava koşulunda hız kesmeden yüksek performans sergilemiş olursunuz. Üstün rahatlık sağlayan halı saha ayakkabı çeşitleri içerisinde ayağı rahat ve havadar hissettirecek özel yapılarda malzemeler ile üretilir ve ayağın konforunu maksimum seviyeye ulaştırır. Ve bu sayede top ile oynama topa hâkim olma en üst performansta sergilenir. Dayanıklı ve sağlam malzemeler ile üretilir dış yapısı oldukça serttir ve bu sayede topa istediğiniz derecede güçlükle vurabilirsiniz. Halı saha ayakkabı modellerinin dış yüzeyinin sert olmasının en önemli nedeni topa sert bir şekilde vururken ayağınız kesinlikle hissetmez ve herhangi bir zarar görmez. Hem yetişkin için hem de çocuklar için oldukça spor ve tarz modeller üretilmektedir çocuklar için özellikle taraftar temalı halı saha ayakkabı modelleri çok tercih edilen modellerdir. Futbolcuların ve futbol oynamayı seven herkes için daha yüksek performans sergileyebilmeleri için özel olarak üretilen bir ayakkabıdır. Halı saha ve krampon modelleri içinde bağcıklı ve cırtlı modeller vardır. Her hava şartlarında halı saha ve krampon ayakkabısı kullanılır. Yaz mevsimi kış mevsimi olarak farklı özelliklerde üretilir kış aylarında su geçirmeyen soğuk havaya ve suya dayanıklı modeller tercih edilmeli yaz aylarında ise daha hava alan özelliklerde olan ayakkabılar tercih edilmesi daha doğrudur. Ayağınızı iyice kavrayarak rahat top sürme ve konforlu bir koşu imkânı sağlar. Geniş renk ve model seçenekleri ile dikkat çeken halı saha ayakkabısı çeşitleri sizlere istediğiniz zevkte, renk ve modeller sunar.

         Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları

         Halı saha ayakkabı fiyatları birçok farklı marka tarafından üretilen modellerde ve malzemesine ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Kramponlu ve kramponsuz olması da fiyatların farklı olmasına etkendir. Kramponlu modeller halı saha ayakkabılarına göre daha yüksek fiyatlarda alıcısına sunulur.  Ortopedik olması ve rahat bir kullanım imkânı sunan halı saha ayakkabı modelleri de farklı fiyat seçenekleri sunar. Her bütçeye uygun modelde olan halı saha ve krampon modellerini bulmanız mümkün. Erkekler için 40 numaradan 45 numaraya kadar halı saha ayakkabısı bulmanız mümkün, kadınlar için ise 35 numaradan 40 numaraya kadar halı saha ayakkabı modellerini bulmanız mümkün. Yaz aylarında giyilen halı saha ayakkabı modelleri kış aylarında giyilen modellere göre daha uygun fiyatlarda alıcısı ile buluşur, bunun nedeni yazın daha hava alan ince yapılarda malzemeler ile halı saha ayakkabıları üretilirken kışın daha kalın malzemeler ile suya soğuğa daha dayanıklı modeller üretilir. Kış mevsiminde daha koyu renkler tercih edilirken yaz aylarında birbirinden renkli modeller ve neon renkler tercih edilir. Halı saha ayakkabı çeşitleri kullanım yerine ve kullanım amacına göre farklılıklar gösterir bu nedenle doğru tercih etmeniz daha verimli bir futbol oynamanızı ve performansınızın daha yüksek olmasını sağlar. Her bütçeye, her zevke ve her kullanım yerine göre değişen halı saha ayakkabısı bulmak çok kolay sizlerde Pazarama.com adresini ziyaret ederek birbirinden farklı modellerde ve renklerde halı saha ayakkabılarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.