Farmasi

748 ürün

Kategori

  Ürün Tipi

   Ürün Miktarı

    Renk

     Cinsiyet

     Ürün Türü

      Görünüm

       Cilt Tipi

        Etki

         Parfüm Türü

         Parfüm Hacmi

         Fiyat

           Satıcı

            Marka Farmasi
            Varsayılan
             Toplam 20 / 748 ürün

              

             Farmasi 

             Kendine has sembolik ürünleriyle ve geniş ürün seçkisiyle dikkatleri üzerinde toplayan Farmasi, birçok kullanıcının düzenli tercih ettiği bir markadır. Farmasi ürünleri, daha çok insan odaklı olarak tasarlanır ve söz konusu ürünlerde en yüksek kalite standartları baz alınır. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde her kesimden kullanıcının taleplerine yanıt veren marka, özel formülleri ve doğal bileşenleriyle gözleri üzerinde toplar. Markaya ait alt markalar olan Dr. Cevdet Tuna, Nutriplus ve Mr.Wipes, çeşitli ürün seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. 

             Kişisel Bakımda Eşlikçiniz: Farmasi Ürünleri 

             Geniş bir yelpazede sunulan Farmasi ürünlerinde ana odak ürünlerin sade formüllere sahip olmasıdır. Doğal ve organik içeriklere sahip olan Farmasi ürünleri uygun fiyatları ve güncel trendlere uygun yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Kaliteli ve etik üretimin sembolü olan ürünler, dermatolojik olarak test edilmiştir. Daha çok kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde yüksek bir satış oranına sahip olan Farmasi markasına ait öne çıkan bazı ürünler aşağıda sıralanmıştır; 

              

             • BB Krem: Temel hedefi cilt eşitleme olan Farmasi BB krem hafif yapısıyla kapatıcı işlevi görür. Doğal ve hafif görünüm hedefleyen BB krem, güneş koruma özelliği ve cilt bakımı niteliğiyle fondötenden ayrılır. Bir miktar SPF içeren Farmasi güneş kremleri, cildi UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumayı destekler. Ayrıca BB kremlerin cilt bakımına destek olma işlevleri de vardır.  

             • CC Krem: Markaya ait en fazla talep edilen ürünlerin başında olan Farmasi CC krem temelde renk düzenleme ve hafif kapatıcılık özelliklerine sahiptir. CC kremin BB kreme göre karakteristik özelliği daha hafif kapatıcılığa sahip bir ürün olmasıdır. Tıpkı BB krem gibi güneş koruyucu niteliğe sahip CC krem, uygulama kolaylığıyla da beğeni toplar. Antioksidan etkisine sahip olması da ürünü ideal bir cilt bakımı yapar.   

             • Güneş Kremi: Farmasi güneş kremi geniş spektrumlu koruma özelliğine sahiptir. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak isteyenler için tasarlanmış koruyucu ürün, ideal SPF koruma değeriyle dikkat çekicidir. Her cilt tipine uygun şekilde tasarlanan Farmasi güneş kremleri, yüksek SPF değerleri ve hafif formulasyonlarıyla beğeni toplar. Su ve ter dayanıklılığına sahip Farmasi güneş kremleriyle günlük kullanım gerçekleştirebilir ve cildinizi güneşin etkilerinden koruyabilirsiniz. 

             • Fondöten: Farmasi fondöten çeşitleri, günlük ve özel akşam makyajlarının en favori ürünleri arasındadır. Kusurları kapatan, cilt tonunu eşitleyen ve matlaştırma etkisi sunan Farmasi fondötenler, dayanıklı yapılarıyla da birçok kişinin favorisidir. Sıcak yaz günlerinde ve yağmurlu günlerde bozulma tehlikesi yaşamadan kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Fondöten çeşitleri, farklı renk seçenekleriyle hemen hemen herkesin aradığı tonu bulmasını sağlar. 

             • Maskara: Markaya ait maskaralar, bilhassa renk dokuları ve nitelikli fırçaları sayesinde etkili bir bakım sunar. Farmasi rimel çeşitleriyle sabah yaptığınız günlük makyajı akşamın geç saatlerine kadar başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kirpikleri uzatan, kıvıran, ayıran ve hacim veren maskaralar, hassas gözlere uygun formülüyle de dikkat çekicidir. Kullanım kolaylığına sahip maskaralar arasında seçim yaparak gözlerinizdeki derinliği artırabilirsiniz.  

             • Parfüm: Farmasi markasının yüksek talep gören birçok parfümü vardır. Farmasi parfüm çeşitleri, başarılı koku notalarıyla birçok kişinin favori ürünleri arasındadır. Erkek ve kadın kullanıcılar için özel olarak sunulan kokular, farklı zamanlarda farklı notalarıyla girdiğiniz her ortamda fark edilmenize yardımcı olur. Farmasi erkek parfüm ve kadın parfüm çeşitleri arasında seçim yaparak imza kokunuza sahip olabilirsiniz. 

             • Ruj: Farmasi ruj çeşitleri, başarılı dokuları ve tamamlayıcı nitelikleriyle birçok kişinin makyaj çantasının ayrılmaz parçasıdır. Parlak, mat ve saten gibi farklı özelliklerde sunulan rujlar, nude tonları ve iddialı renkleriyle her günün kurtarıcısıdır. Mat rujlardan kremsi rujlara varan geniş ürün seçkisi arasında size uygun olanı tercih edebilir ve dudaklarınızı dolgunlaştırabilirsiniz.  

             Geniş renk seçeneklerine sahip Farmasi allık çeşitleri, yüksek pigmentasyonları ve uzun ömürlü kullanımlarıyla dikkat çeker. Farklı formlarda ve boyutlarda sunulan ürünlerin geniş renk seçkileri beğeni toplar. Çeşitli cilt tonlarına ve kullanım tercihlerine uygun ürünleri kolayca kullanabilirsiniz. Allığı fırça veya aplikatör kullanarak hızlı ve homojen şekilde dağıtabilir ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. 

             İçeriğiyle Dikkat Çeken Farmasi Ürünleriyle Bakım Keyfi 

             Bileşenleriyle dikkat çeken ürünler arasında öne çıkanlardan biri de at kestanesi masaj jelidir. Sahip olduğu aroma ve özel formül sayesinde ağrılarınızın geçmesine destek olan Farmasi at kestanesi kremi günün tüm yorgunluğunu ortadan kaldıracak niteliktedir. Bunun yanı sıra sarımsaklı şampuan da kullanıcıların marka özelinde yoğun olarak tercih ettiği bir diğer üründür.  

             Farmasi sarımsaklı şampuan saç ve saç derisini koruma odaklı tasarlanmış özel bir şampuan türüdür. Söz konusu ürünün asıl konusu saç dökülmesidir. Saçlarınızın parlak ve canlı görünmesine yardımcı olan ürün, saçı besleyen ve güçlendiren birçok ek malzemeye sahiptir. Bunun yanı sıra tüm Farmasi şampuan çeşitlerinde saç ve saç derisi için faydalı olan bileşenler kullanılmıştır. Antioksidan içeriğiyle dikkat çeken ürünler, keyifli banyo saatlerinin en fazla aranan ürünleri arasındadır. Farmasi saç boyası çeşitleri de tıpkı şampuanlarda olduğu gibi saç sağlığını destekleyecek nitelikte tasarlanmıştır.  

             Farmasi diş macunu çeşitleri, saf formülleriyle ağız içi florasına iyi gelir ve dişlerin sağlıklı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Diş eti sağlığını destekleme ve hassas diş minelerine zarar vermeden bakım yapma gibi özelliklere sahip olan diş macunları farklı çeşitleriyle her kullanıcıya ulaşmayı hedefler. Bir diğer dikkat çekici ürün ise Farmasi kolajen çeşitleridir. Farmasi kolajen ürünleri, toz ve kapsül gibi farklı formlarıyla kullanıcılara sunulur. Yaşam stilinize ve tercihinize hitap eden formu satın alarak bakım yapabilir ve sağlığınızı destekleyebilirsiniz.  

             Farmasi Fiyatları 

             Farmasi katalog ürünleri farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürünlerin fiyatını belirleyen faktörler dönemsel olarak değişse de temelde; ürün ambalajı, içeriği, fonksiyonu, ek işlevleri, kullanım ömrü ve boyutu gibi birçok faktör Farmasi kişisel bakım ürünlerinin fiyatlarını etkiler. Ancak yine de Farmasi yerli bir marka olduğundan marka özelindeki ürünler bütçe dostu fiyat seçenekleriyle sunulur. Ek olarak markaya ait farklı serilerde farklı fiyat seçenekleri olabilir. Örneğin Farmasi BB krem fiyat ve fondöten fiyatı aynı değildir. İhtiyaç duyduğunuz bakım ürününü kısa sürede satın alabilir ve bakımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.