Erkek Sandalet

687 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Materyal

    Kullanım

    Taban Tipi

    Özellik

    Burun Türü

    Kapama Türü

    Görünüm

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Erkek Sandalet
       Varsayılan
        Toplam 20 / 687 ürün

        Erkek Sandalet Çeşitleri ve Fiyatları

        Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından birisi olan erkek sandalet modelleri ile siz de şıklığınızı tamamlayabilir, sıcak yaz günlerinde ayaklarınızın rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında spor ayakkabı ve benzeri rahat ayakkabılarda bile ayakların yeteri kadar nefes alamamasına bağlı olarak terleme ve benzeri sorunlar görülebiliyor. Erkek sandalet modelleri ise ayakları tamamen rahat tutmasının yanı sıra ayakların açıkta kalarak nefes almasını ve terleme sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Sandaletler kullanım rahatlığının yanı sıra yazlık kombinlerin tamamlayıcı parçaları olarak da tercih edilmektedir. Farklı tasarımlara ve malzeme çeşitliliğine sahip olan erkek sandalet modellerinde deri, kumaş ve hasır gibi farklı tasarımlar bulunmaktadır. Böylece siz de günlük kıyafet kombininize uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

        Erkek sandalet modelleri, kendi yapıları gereği terlikler gibi ayağın açıkta kalmasını sağlarken aynı zamanda ayağın dört bir kenarından sarılmasını sağlayarak kullanım avantajları sunmaktadır. Bu sayede yaz aylarındaki uzun yürüyüşlerde bile çok daha rahat kullanım avantajları sunulmaktadır. Sadece kısa yürüyüşlerde değil aynı zamanda yaz aylarında dağcılık ya da kumsalda yürüyüş gibi aktivitelerde de rahat kullanımı sayesinde sandaletler sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de Pazarama.com sayesinde hayalinizdeki erkek sandalet çeşitlerine çok daha uygun fiyat avantajları ve ürün çeşitliliği ile ulaşabilirsiniz. Pazarama.com’da yer alan filtreleme özelliği sayesinde kendi ayak numaranızda, istediğiniz renk, marka ve tasarımdaki modelleri filtreleyerek sadece ihtiyaçlarınıza uygun modellerin karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli dönemlerde yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde ise hayalinizdeki sandalet modellerine çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

        Erkek Sandalet Çeşitleri

        Erkek sandalet çeşitleri, kullanıcıların beklentileri doğrultusunda farklı tasarım ve konfor detaylarında üretilmektedir. Sandaletlerin kenar boşlukları, üst kısım detayları ve bağcık ya da cırtlı açılma özelliği gibi birçok detayları değişiklik göstermektedir. Sandaletler, yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı türlerinden birisidir. Sandaletlerin, büyük bir kısmının açık olması, ayakların çok daha rahat nefes almasına yardımcı olmaktadır. Böylece yaz aylarında daha yaygın olarak görülen ayak terlemesi ve benzeri sorunlar da ortadan kaldırılmaktadır. Sandaletlerin kullanıcılara sunduğu bir diğer avantaj ise yaz aylarında plaj ve sahilde yapılan yürüyüşlerde ayakkabının içerisine kum dolması gibi sorunların görülmemesidir. Sandaletler, yapıları gereği terlikler kadar olmasa da dışarıya çok daha açıktır. Bu da sandalet içerisine giren kum tanelerinin sandaletin içinden çok daha rahat çıkarılmasını ve dolayısı ile kullanım avantajları elde edilmesini sağlamaktadır.

        Sandalet modellerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de ayakların daha rahat etmesini sağlamalarıdır. Ancak bu noktada alınan sandaletlerin ergonomik özelliklerinin olup olmadığına dikkat edilmesi gereklidir. Ergonomik erkek sandalet çeşitleri, ayakların daha rahat nefes almasını sağlamanın yanı sıra daha rahat hareket etmesine de yardımcı olmaktadır. Böylece yaz aylarında kişilerin daha rahat hareket etmesi de sağlanmaktadır. Ergonomik özelliğe sahip sandaletler içerisinde ayakların daha rahat sarılması sağlanarak, hareket ederken sandaletin ayakta hareket etmesi engeller. Böylece ayakkabının, ayağın çeşitli bölgelerini vurması gibi sorunlar da engellenmektedir.

        Erkek sandalet modelleri, kullanılan malzemeler ile birbirinden ayrılmaktadır. Genel olarak kumaş, deri ya da hasır malzemeler kullanılarak tasarlanan erkek sandalet modelleri, son yılların en popüler modelleri arasında yer alıyor. Bu sandaletler yazlık kıyafet kombinleri ile daha uyumlu bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda daha rahat kullanım avantajları sunan ergonomik erkek sandalet modellerinde de tasarım noktasında benzer malzemeler tercih edilmektedir.

        Sandaletlerde kullanılan her tasarım malzemesinin kendine göre çeşitli avantajları bulunmaktadır. Hasır sandalet çeşitleri genellikle yazlık kıyafet kombinlerinin daha ilgi çekici görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu tarz sandaletler, keten pantolon ve gömlekler ile uyumlu yapıları sayesinde yaz aylarında bile şık tarzından ödün vermeyen erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hasır, yapısı gereği diğer giyim ürünlerinden daha sert bir hissiyata sahiptir. Bu nedenle uzun süreli kullanımlarda ayak yüzeyinde çeşitli rahatsız edici bir hissiyat yaratmaktadır. Hasır sandalet modellerinin yüzey kısmının altında hasır kısmın direkt olarak cilde dokunmasını önleyici kumaş bölümlerin yer alması ise bu sandaletlerin kullanımındaki dezavantajı ortadan kaldırmak için kullanılır. Sandalet alırken, sandaletin ayak yüzeyi ile temas eden bölgelerinin ergonomisinin düzgün olduğuna dikkat edilmesi gereklidir.

        Sandaletlerde kullanılan bir diğer malzeme olan kumaş ise genellikle daha rahat bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Kumaş sandalet modellerinin kullanım rahatlığı özellikle yaz aylarındaki uzun yürüyüşler için bu sandaletleri daha avantajlı hale getirmektedir. Ancak ayağı tam olarak saran, sandaletin yürüme sırasında ayaktan kaymasını engelleyen deri sandalet modelleri de benzer şekilde uzun yürüyüşler için oldukça idealdir. Bu sandalet modellerinin üst kısım malzemesinin yanı sıra taban ergonomisinin ve sünger kalitesinin de daha yüksek olması gereklidir. Böylece yürüyüş sırasında ayak tabanının daha rahat hareket etmesi sağlanmaktadır.

        Erkek Sandalet Fiyatları

        Erkek sandalet fiyatlarında farklı markalar tarafından tasarlanan çeşitler arasında yüksek fiyat farkları bulunmaktadır. Ancak yıllar boyunca sandalet ve benzeri ayakkabı üretiminde popülerlik kazanan markalarda, ayakkabı tabanı ve tasarımı, kullanıcının konforunu artıracak şekilde tasarlanmaktadır. Bu nedenle yaz aylarında daha rahat bir kullanım deneyimi elde etmek için daha yüksek kaliteli sandaletlerin tercih edilmesi gerekiyor.

        Sandalet fiyatlarını etkileyen en temel faktörlerden birisi, sandaletlerin ergonomisi ve tasarım detaylarıdır. Sandalet tasarımının direkt olarak kullanıcının konforunu garanti edecek şekilde tasarlanması, taban süngerinin ergonomik yapısı ve kullanım rahatlığını arttırması, sandalet fiyatlarının da artmasına neden olacaktır. Ancak ergonomik erkek sandalet modelleri kullanıcıların uzun saatler süren yürüyüşlerde bile minimum düzeyde yorulmasını sağlayacağı için çok daha yüksek konfor sunmaktadır. Ayaklarınızın uzun yürüyüşlerde bile ilk dakikaların rahatlığını yaşamasını istiyorsanız, ayakkabı ve sandalet üretim sektöründe yıllardır hizmet veren markaların ergonomik sandalet modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

        Erkek sandalet modellerinde daha uygun fiyatlar ise genellikle kumaş ya da suni deri modellerde bulunmaktadır. Suni deri modeller genel olarak bakıldığında dış görünüş olarak deri sandaletler ile benzer şekilde tasarlanmaktadır. Suni deri, orijinal deriden daha fazla ayağı terlettiği için daha az tercih ediliyor olsa da gelişen teknoloji ile birlikte daha yüksek kalitede ve daha konforlu suni deri erkek sandalet modelleri de üretiliyor. Bu sayede siz de daha uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve yazlık ayakkabı alışverişlerinizi uygun fiyatlar ile tamamlamak istiyorsanız, kumaş ya da suni deri erkek sandalet modellerine yönelebilirsiniz. Orijinal deri kullanılarak üretilen erkek sandalet modellerinde, artan kalite ve kullanım avantajları ile birlikte fiyatlar da bir miktar artış göstermektedir. Ancak deri erkek sandalet modelleri kullanıcılarına daha konforlu bir kullanım sunmaktadır.

        Pazarama.com sayesinde siz de çok daha uygun fiyatlarla yazlık ayakkabı ve sandalet alışverişlerinizin tamamını karşılayabilirsiniz. Site üzerinde yer alan filtreleme özelliği sayesinde ayakkabılardan beklediğiniz tüm özellikleri sol kenardan filtreleyebilir, böylece istediğiniz özelliklere sahip ayakkabıları görüntüleyebilirsiniz. Pazarama.com tarafından yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirilen indirimler ve çeşitli kampanyalar çerçevesinde, istediğiniz sandalet çeşidini çok daha uygun fiyatlar ile satın alabilir, böylece hayalinizdeki yazlık ayakkabılara çok daha uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.