Erkek Kemer

2.554 ürün

Beden/Yaş

  Cinsiyet

  Renk

   Materyal

    Ürün Tipi

    Tarz

    Adet

    Kalınlık

    Özellikler

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Erkek Kemer
        Varsayılan
         Toplam 20 / 2554 ürün

         Erkek Kemer

         Erkek kemerler genellikle pantolon gibi kıyafetlerin bel hizasında sıkı bir şekilde durmasını sağlayan giyim araçları olarak kullanılıyor. Kıyafetlerde pantolonların bele tam oturmasını sağlamakla birlikte aksesuar amacıyla da kullanıldığı görülüyor. Erkek kıyafetlerini tamamlayan hoş aksesuarlardan biri olan erkek kemerleri, görünüm itibari ile kıyafetlerin havasını değiştirirken aynı zamanda kıyafetlerin bel kısmında bolluk yapmasını engelliyor. Eski dönemlerden günümüze kadar kullanımının devam etmesi ile erkek kemerleri, giyim tarzının vazgeçilmez unsurları arasında yerini alıyor. Bu sayede insanlar daha şık bir görünüme sahip oluyor. Farklı kemer modelleri ile her tarza uyum sağlamak mümkün olurken, aynı zamanda modayı da her zaman kalbinden yakalama imkanı sağlıyor. Kıyafetlerle kombin oluştururken görünüme ekstra farklılık katan küçük detaylar olduğu görülüyor. Bu küçük detaylar bir kişinin görünümünü oldukça etkileyebiliyor. Giyim konusunda hassas olan birçok erkek, kemer gibi küçük detaylarla görünümüne büyük dokunuşlar yapabiliyor. Farklı modeller sayesinde hem şık bir görünüm hem de spor bir görünüm elde etmek mümkün hale geliyor. Bu sayede özel etkinliklerde de günlük yaşamda da rahatlıkla kemerlerin kullanıldığı görülüyor. Kemerlerin birçok farklı malzemeden üretildiğini görmek mümkün oluyor. Geniş renk ve model aralığında olan bu kemerler, erkeklerin giyim konusunda her zaman kurtarıcısı olarak görülüyor. Geçmişten günümüze git gide artan popülerliği ile kemerler sıklıkla tercih edilen aksesuarlardan biri olmaya devam ediyor.

          

         Erkek Kemer Modelleri

         Kıyafetlerin vücutta daha iyi görünmesini sağlayan kemerler, günden güne kemer modellerinin artması ile karşımıza çıkıyor. Bu sayede birçok farklı yapıda ve desende üretilen erkek kemer modelleri her kıyafet ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Erkek kemerlerinin kullanımına büyük bir ilgi olması ile kemer üreten farklı markalar, birbirinden farklı görseller ile tasarlanmış kemer alternatiflerine yer veriyor. Bu sayede insanlar giyim tarzlarına göre; spor, klasik, retro gibi farklı görünümlere uygun kemerler tercih edebiliyor. Birçok renk aralığına sahip kemerler her giyilen kıyafetle renk uyumunu da yakalıyor. İsteğe göre ayakkabı-kemer kombini veya pantolon-kemer kombini yapmak rahatlıkla mümkün oluyor. Uzunluklarının veya kalınlıklarının farklı olması da insanlara seçenek oluşturuyor. Bu sayede kendi stillerine uygun kemeri bulmak kolaylaşıyor. Erkeklerin duruşunu farklı bir noktaya taşıyan kemerler, erkek kemer tokası sayesinde birçok insanın dikkatini üzerine çekiyor. Kemer tokalarının yuvarlak veya kare gibi farklı seçeneklerle insanlara sunulduğu görülüyor. Birçok marka aynı zamanda kendi markalarının logolarını da kemer tokası olarak yansıtabiliyor. Genellikle klasik tarzda giyinen insanlar için kalın yapıda kemerler öneriliyor. Bu durumda keten ve kumaş pantolonlarla kalın kemer uyumu oldukça güzel bir görünüm oluşturabiliyor. Günlük yaşamında daha çok spor tarzda giyinmeyi tercih eden insanlar için ise, hasır veya örgü modellerini tercih etmek kot, keten veya kapri gibi pantolonları tamamladığı görülüyor.

          

         Erkek Kemer Çeşitleri

         Erkeklerin giyim konusunda görünümüne oldukça etki eden kemerleri birden fazla çeşitte görmek mümkün hale geliyor. Erkek kemer çeşitleri kullanılan tarza göre farklı iki seçenek oluşturuyor. Bu kemer çeşitleri bize bir erkeğin hem günlük hem de klasik tarzını hoş bir şekilde yansıtabiliyor:

          

               Spor Kemerler

         Erkeklerin günlük yaşamında kot, keten veya kapri gibi pantolonlar giydiği görülüyor. Bu çeşitli pantolonları tamamlarken birbirinden farklı sade, baskılı veya örgü tarzında birçok modelde spor kemerler kullanılıyor. Spor kemerlerin genellikle kösele deriden üretildiği görülüyor. Bu yapıdaki kemerler herhangi bir çatlama oluşturmuyor. Aynı zamanda su geçirmez özelliği ve içeriğinde kimyasal madde barındırmaması insanların sağlıklı bir şekilde kullanımına katkı sağlıyor. Bu sebeple kösele deriden üretilen kemerlerin özelliği bakımından oldukça kullanışlı olduğu biliniyor. Kösele kemerlerin herhangi bir bozulma durumunda tamir edilmesi, insanların tercih sebebi oluyor

          

               Klasik Kemerler

         Klasik kemerler ise, özel davetlerde veya resmi olunması gereken her yerde rahatlıkla kullanılan kemerler olarak karşımıza çıkıyor. Klasik kemerlerin yapımında kaliteli ve ince yapıda derilerin kullanıldığı gibi rugan olarak da farklı deri çeşitleri kullanılıyor. Bu çeşitler arasında farklı kemer tokaları ile klasik duruşu etkilemek mümkün hale geliyor.

          

         Erkek Kemer Bölümleri

         Erkek kemer modellerine bakıldığında her bir kemerin farklı bölümleri olduğu görülüyor. Bu bölümlerin belirli işlevleri sayesinde kemerin kıyafet ile uyumu tamamlanıyor. Gövde, uçluk, toka, köprü ve tokalık; erkek kemeri bölümlerini oluşturuyor.

          

         -       Erkek Kemer Gövdesi

         Kemer gövdesi ile kemerin boy ve en ölçüsü karşımıza çıkıyor. Kemer gövdesi ile kemer kullanacak bireyler için beden ölçüsünü oluşturmak mümkün hale geliyor.

          

         -       Erkek Kemer Uçluk

         Kemer gövdesinde oluşturulan deliklerin olduğu yer olarak gösteriliyor. Birbirinden farklı kemerler sayesinde uçluk kısmı, oval veya kavisli şekilde görülebiliyor. Kemer ucundan itibaren 10 cm içeride olan yere toka dilinin geçeceği ilk delik oluşturuluyor. Erkek kemerlerde uçluk ismi, bulunan ilk üç deliğin olduğu kısma veriliyor.

          

         -       Erkek Kemer Tokalık

         Erkek kemerlerde toka takılacak bölüme tokalık adı veriliyor. Genel erkek kemer toka uzunluk ölçüsü 10 cm olarak görülüyor. Tokalık kısmında 4 delik haricinde 2 tane de köprüyü sabitlemeye yarayan delik bulunuyor.

          

         -       Erkek Kemer Köprü

         Erkek kemerlerinde tokalık bölümüne yerleştirilen köprü, kemerin uç kısmını tutuyor. Tek köprülü kemerler görüldüğü gibi çift köprülü kemerlerde karşımıza çıkıyor.

          

         -       Erkek Kemer Toka

         Birçok farklı malzemeden ve farklı modellerden üretilen kemerler, kemerin kaymasını engelleyerek sabit durmasını sağlıyor. Böylelikle kemerin iki ucu da birbirine rahatlıkla tutturulabiliyor.

          

         Erkek Kemer Seçimi Nasıl Olmalı?

         Erkekler için kemerler vazgeçilmez aksesuarlardan biri olarak görülüyor. Günden güne her kıyafet ile uyumlu her tarz için ayrı modeller üretiliyor. Kullanıcılar bu modelleri temin ederken düşündükleri erkek kemer seçimi nasıl olmalı sorusu önemli bir yer tutuyor. Bu noktada ilk olarak giyilecek kıyafetin uyumuna bakarak bir kemer temin etmek gerekiyor. Klasik bir kıyafet ile spor bir kemerin tercih edilmesi, zıtlık yaratacağı gibi görünüm açısından da hoş durmayacağı belirtiliyor. Kıyafetin ve kemer modelinin belirlenmesi halinde kemer kullanan insanların yaşı ve vücut yapısına uygun bir seçim yapması gerekli görülüyor. Bu sayede kıyafetler ile birlikte giyilen kemerin desen ve renk gibi tamamlayıcı unsurların uyumu da önemli bir yer alıyor. Aynı zamanda kemer boyutlarının da çok uzun veya kısa olmaması görünüm açısından fayda sağlıyor. Böylelikle insanlar, doğru tercih edilen kemerler sayesinde şık bir görünüm elde etme imkanına sahip oluyor. Birbirinden farklı kemer çeşitleri sunan Pazarama.com aracılığı ile sizler de bu ürünleri temin edebilir görünümünüze ekstra bir hava katabilirsiniz.

          

         Erkek Kemer Fiyatları

         Birçok erkek günlük giyim için veya özel bir davette giyeceği kıyafet için kemer aksesuarını tercih ediyor. Her bir erkek kemer, farklı modelde ve farklı yapıda olduğu için erkek kemer fiyatları da farklılık gösteriyor. Özellikle kemer yapımında kullanılan malzemeler ve özel işlenmiş desenli kemerler, fiyat aralığını değiştirebiliyor. Farklı markaların ürettiği erkek kemerlerinde de fiyatları konusunda değişiklik görmek mümkün oluyor. Bu sebeple birçok model aralığında erkek kemer temin etmek isteyen müşteriler, online alışveriş sitesi olan Pazarama.com aracılığı ile istediği ürünü temin edebiliyor. Belli zamanlarda oluşturulan indirimlerle de tasarruflu alışveriş imkanı sağlıyor.