Erkek Çocuk Yelek

272 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

   Kapama Türü

   Yaka Tipi

   Kumaş Tipi

    Ürün Türü

    Özellik

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Erkek Çocuk Yelek
       Varsayılan
        Toplam 20 / 272 ürün

        Erkek Çocuk Yelek

        Her yaştan kullanıcı zevkine uygun kıyafetler giymeyi ve şık görünmeyi önemsiyor. Günümüzde çocuklar da kendi zevklerini kıyafetlerine yansıtmayı seviyor. Bu nedenle birçok önemli marka çocuk giyim ürünlerine yer veriyor. Çocuk dış giyim ürünleri arasında başrol oyuncularından bir tanesi de yelekler oluyor. Yelekler, her yaştan kullanıcı tarafından olduğu gibi çocuklar tarafından da çok sevilerek giyiliyor. Anne ve babalar; çocuklarını dışarıda gezerken, oyun oynarken ya da evde sıcak tutmak için yelekleri tercih ediyor. Diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi yelekler için de kız çocuklar ve erkek çocuklar için ayrı ayrı modellerde tasarlanıyor. Erkek çocuk yelek modelleri, farklı beklenti ve ihtiyaçlara göre şekilleniyor. Erkek çocuk yelekleri hem şık görüntüleri hem de işlevsel oluşları ile ön plana çıkıyor. Erkek çocuk yelekleri için ürün yelpazesi çok geniş tutuluyor. Böylece tüm çocukların stiline ve diğer kıyafetlerine uygun yelek çeşitlerini bulması mümkün oluyor. Erkek çocuk yelekler, soğuk kış aylarında montların ve kabanların içine giyilebiliyor. İlkbahar aylarında ise çocuklar sadece yelekleri giyip çıkabiliyor. Erkek çocuk yelekler hafif yapıları ile taşınması kolay ürünler olduklarından çocuklar kolayca ellerinde taşıyabiliyor. Mutlaka her erkek çocuğun giysi dolabında bulunan erkek çocuk yelek modellerini incelemek ve fiyatlarını karşılaştırmak için Pazarama.com rehberliğine güvenebilirsiniz.

           

        Erkek Çocuk Yelek Çeşitleri

        Çocuklar; okul yaşamları, sosyal aktiviteleri ve arkadaşları ile geçirdikleri zamanlar derken çok hareketli günler yaşıyor. Bu hareketlilik içerisinde pratik ve soğuktan koruyan ürünler olan kolsuz yelekler kurtarıcı oluyor. Erkek çocuk yelek çeşitleri üretildikleri kumaş, renkleri, desenleri ve tasarımlarına göre belirleniyor. Erkek çocuk yelekler hemen her mevsim giyilebilir. Sonbahar ve kış ayları gibi hava koşullarının daha sert olduğu mevsimler için kalın erkek çocuk yelek çeşitleri kullanılıyor. İlkbahar aylarında hava daha ılıman olduğu için de ince erkek çocuk yelekleri giyilebiliyor. Yün yelekler, yün malzemeden yapılıyor. Sıcak tutan yapıları ile çocuklar yün yelekleri çok seviyor. Yün yelekler daha çok ev içerisinde giymek için uygun oluyor. Özellikle erkek bebekler için renk renk yün yelekler üretiliyor. Sevimli tasarımları ile yün yelekler bebekler için çok güzel bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Kaz tüyü erkek çocuk yeleklerin en belirgin özelliği olarak çok sıcak tutmaları biliniyor. Kaz tüyü kaliteli bir dolgu maddesi olduğu için kaz tüyü erkek çocuk yeleklerini uzun yıllar boyunca kullanmak mümkün oluyor. Erkek çocuk triko yelekler ise daha mevsimlik ürünler olarak kullanılıyor. Triko yelekler genellikle şık yaka tasarımları ve düğmeleri ile dikkat çekiyorlar. Yine triko erkek çocuk yelekler için de çok fazla renk seçeneği bulunuyor. Erkek çocuk yelekleri astarlı ya da astarsız olarak üretilebiliyor. Astarlı erkek çocuk yelek modelleri dış giyim için tasarlanıyor. İç astarın rengi yeleğin kumaşının rengi ile aynı olabildiği gibi farklı renklerde de olabiliyor. Ev içerisinde giyilen  çeşitlerde astar bulunmuyor. Kapşonlu erkek çocuk yelek modelleri özellikle yağışlı havalar için tercih ediliyor.  Hem çok şık görünen bu modeller ayrıca çocukları ıslanmasını da önlüyor.

         

        Kapşonlu modeller polyester malzemeden üretiliyor. Böylece su tutmuyor ve ıslaklığı içine geçirmiyorlar. Bazı modellerde kapşon takılıp çıkarılabilir şekilde bulunuyor. Yelek ihtiyaca göre hem kapşonlu hem de kapşonsuz olarak giyilebiliyor. Fermuarlı erkek çocuk yelekler pratik kullanım avantajı ile anne babaların dikkatini çekiyor. Fermuarlı yelekleri çocuklar kendileri açıp kapatabiliyor. Düğmeli erkek çocuk yelekleri ise şık görünüme sahip modeller olarak görülüyor. Renk renk ve çeşitli şekillerde üretilen düğmeler çocukların beğenisini kazanıyor.

        Erkek çocuk yelek denilince şüphesiz ilk akla gelen modellerin başında şişme yelekler geliyor. Şişme erkek çocuk yelekler dört mevsim giyilebiliyor. Kış aylarında kabanların içine giyilebiliyor ve çok sıcak tutuyorlar. İlkbahar aylarında ise kotlar ve spor ayakkabılar ile çok şık kombinler oluşturuyorlar. Şişme yelekler hemen hemen tüm renklerde üretiliyor. Düz renk şişme yelekler olduğu gibi desenli olanları da bulmak mümkün oluyor. Şişme erkek çocuk yelek modellerinin bazıları çift taraflı giyilebiliyor. Çok kullanışlı oldukları için bu modeller çok fazla tercih ediliyor. Şişme yelekler kolay giyilip çıkarılabilir oluşları ve salaş yapıları ile de çok seviliyor.  Şişme yelekleri bir kez satın alınca uzun yıllar kullanılabiliyor. Bu süreyi uzatabilmek için etiketinde yazan talimatlara uyarak temizlenmeleri fayda sağlıyor. Cepli erkek çocuk yelekleri de işlevsel modeller arasında sayılabilir. Çocuklar bu ceplere eşyalarını koyabiliyor ya da soğuk havalarda üşümemek için ellerini koyabiliyorlar. Erkek çocuk yeleklerin beden aralıkları da çok geniş tutuluyor. Yaş gruplarına göre belli beden aralıkları belirleniyor. Erkek çocuk yelekler çok farklı renk ve tasarımlarda üretiliyor. Erkek çocukların sevdiği yeşil ve mavi gibi renklere ağırlık veriliyor. Erkek çocuk yelekleri düz renklerde olabildiği gibi desenli de olabiliyor. Erkek çocukların sevdiği oyun ya da çizgi film kahramanları yeleklerin üzerinde yer alıyor. Çocukların kendi kıyafetlerini seçmesi özgüvenlerini arttıracağından hem çocuğunuzun zevkine hem bütçenize en uygun ürünü bulmak için Pazarama.com ile ilerleyebilirsiniz.   

         

        Erkek Çocuk Yelek Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

        Anne babalar çocukları için aldıkları her ürün öncesinde uzun araştırmalar yapıyor. Erkek çocuk yelek satın alırken dikkat edilmesi gerekenler neler sorusu bu nedenle çok soruluyor. Erkek çocuk yelek modelleri şıklıkları ve sıcak tutma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bu nedenle yelek satın alırken hangi mevsim için giyileceğine uygun seçim yapmak gerekiyor. Kış mevsimi için daha kalın kumaştan üretilen erkek çocuk yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Yağışlı havalarda kullanmak için ise kapşonlu erkek çocuk yelekleri çok kullanışlı oluyor. Yağmura ve soğuğa karşı koruma sağlayan şişme erkek çocuk yelek modelleri de yine kış aylarında giyilmek üzere alınabiliyor. Çocukların üşümemesi için mevsime uygun yeleklerin seçilmesi önem taşıyor. Ancak diğer çocuk giyim ürünlerinde olduğu gibi  yeleklerinde üretiminde kullanılan kumaşların da çocuklara zarar vermemesi gerekiyor. Çocukların giyecekleri kıyafetleri kendilerinin seçmesi gelişimleri için çok faydalı oluyor. Ayrıca erkek çocuk yelek satın alırken çocuğunuzla birlikte seçim yapmak, çocuğunuzun aldığınız ürünü severek giymesini de sağlıyor.     

         

        Erkek Çocuk Yelek Fiyatları

        Erkek çocuk yelekler çok geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünler olarak biliniyor. Durum böyle olunca erkek çocuk yelek fiyatları da çok geniş bir aralıkta yer alıyor. Böylece her bütçeye uygun erkek çocuk yelekleri bulmak mümkün oluyor. Erkek çocuk yelek fiyatlarını yeleğin üretiminde kullanılan kumaşlar ve ürünün kalitesi belirliyor. Yeleğin üretiminde kullanılan kumaşın kalınlığı da fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Eğer sizde mevsimlik bir yelek arayışı içindeyseniz şişme erkek çocuk yelek fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Erkek çocuk yelekler hediye olarakta çok fazla tercih ediliyor. Yeni doğan bebeklere almak için erkek çocuk yün yelek fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyacına ve zevkine en uygun yeleği seçtikten sonra fiyata göre filtreleme yapabilir ve bütçeniz için de uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.