Erkek Çocuk Sandalet

1.386 ürün

Renk

  Cinsiyet

  Beden/Yaş

   Materyal

    Bağlama Tipi

    Ortopedik

    Ürün Çeşidi

    Burun Tipi

    Düdüklü

    Işıklı

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Erkek Çocuk Sandalet
       Varsayılan
        Toplam 20 / 1386 ürün

        Erkek Çocuk Sandalet

        Erkek çocuk sandalet; ayak giyim ürünleri arasında yer alıyor. Ayak giyim ürünleri tercihi mevsimlere göre farklı oluyor. Kış aylarında daha koruyucu ayakkabı modelleri tercih ediliyor. Sandalet ise sıcak mevsimlerde sıklıkla tercih edilen ayakkabı modellerinden biri. Tatil zamanlarında kullanılması da günlük olarak kullanılması da mümkün olan bir ayakkabı modeli. Çocukların sıcak havalarda rahat etmesini sağlayan bu ayak giyim ürünleri farklı çeşitlerde bulunabiliyor. Pek çok ebeveyn de çocukları için sandalet araştırması yapıyor. Çocuk sandaletleri pek çok ayakkabı markası tarafından üretiliyor. Kız ve erkek çocukları için de farklı ayakkabı modelleri üretiliyor. Sandalet modeli için de bu durum geçerli oluyor.

         

        Erkek Çocuk Sandalet Özellikleri

        Erkek çocuk sandalet modelleri arasında farklı özellikler görülse de bu ayakkabılar belirli özelliklere sahip oluyor. Sandalet modellerinin en önemli özelliği ayakların sıcak havalarda hava alabilmesini ve de terlemenin önüne geçebilmesini sağlaması. Özellikle hareket sıklığı fazla olan erkek çocukları için sıcak havalarda bu model seçimi oldukça önemli oluyor. Erkek çocuk sandaletleri farklı bağlama şekilleri ile tasarlansa da tüm modeller ayakların hava almasını sağlıyor. Erkek çocuk sandalet modellerinde görülen diğer bir belirgin özellik ise sandaletlerin ayaklara göre ayarlanabilir bağlama şekillerinin olması. Modellere göre  bağlama modellerinde farklılıklar olsa da sandaletlerin ayağa göre ayarlanması mümkün oluyor. Bu özellikle de çocukların büyüme sürecinde avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra ayak şekline göre de tüm modellerin tercih edilebilmesine olanak sağlıyor.Özelliğin tüm avantajlarına ek olarak ayarlanabilme özelliği ile ayağa tam oturabilmesi kullanım kolaylığı da sağlıyor. Ebeveynlerin de çocukların da rahat hissetmesi mümkün oluyor. Bu ayakkabı modellerinde yer alan ana özelliklerden birisi de sandaletlerin rahatlığı. Çocuk ürünleri arasında yer alması nedeni ile tüm çeşitlerde kullanım konforuna dikkat ediliyor.

         

        Erkek Çocuk Sandalet Çeşitleri

        Markaların sayısı, tasarımlarda ve kalitede görülen farklılıklar erkek çocuk sandalet çeşitleri için etkili oluyor. Farklı unsurlara göre sandalet modellerin ayrılması mümkün oluyor. Yaş gruplarına göre sandalet çeşitleri ayrılıyor. Bu ayrımın ayakkabı numaralarına göre yapılması mümkün oluyor. Erkek çocuk sandalet 35 numara gibi numaralar kadar bulunabilen ürünler. Bunun yanı sıra modellerde topuk yüksekliği ve dış taban özellikleri gibi özelliklerde de farklılıklar olabiliyor. Erkek çocuk sandalet modellerinde genellikle hafif ve yumuşak tabanlar kullanılıyor. Bunun nedeni ise çocukların gelişim sürecinin devam etmesi ve ayak sağlığının korunması. Bunun yanı sıra küçük yaştaki çocukların sandaletleri rahatça kullanabilmesi için hafif sandaletlerin üretilmesi gerekiyor. Erkek çocuk sandalet ayakkabıları arasında çeşitliliğin oluşmasına neden olan diğer bir unsur ise sandaletlerin yapımında kullanılan malzemeler. Kumaş, plastik ve deri sandalet modelleri bulmak mümkün oluyor. Özellikle erkek çocuk deri sandalet modelleri en çok araştırılan modeller arasında yer alıyor. Çocuk sandalet çeşitlerinde farklılığa neden olan pek çok unsur bulunsa da bağlama şekilleri de modelleri değiştiriyor. Bağlanma şekillerinde en sık tercih edilen iki model bulunuyor. Bu modeller ise şunlar;

         

              Cırt Cırtlı Erkek Çocuk Sandalet

        Çocuk sandalet modellerinde cırt cırtlı modeller genellikle öne çıkıyor. Bu modeller tek bantlı veya çift bantlı şekilde üretilebiliyor. Cırt cırtlı erkek çocuk sandalet modellerinde tek bant kullanıldığı zaman genellikle topuk kısmında cırt cırtlı bant kullanılıyor. Bu özellik çocuklar için ayakkabı giyme konusunda rahatlık sağlıyor. Buna ek olarak tek bantlı modellerin ön kısımları yani burun kısımları daha kapalı oluyor. Çift bantlı cırt cırtlı sandalet modellerinde ise ayağın ön kısmında ve de bilek kısmında bantlar bulunuyor. Bu modellerde ayakların daha çok hava alabilmesi mümkün oluyor. Bant kısımları dışında kalan alanlar açıkta kalmış oluyor. Yine çift bantlı sandaletlerin de kullanılması kolay oluyor. Bu modeldeki sandaletlerin diğer bir avantajı ise ayaklara tam oturacak şekilde ayarlanması. Özellikle küçük yaştaki ve hareketli çocukların bu sandalet çeşidini tercih etmesi ayaktan ayakkabıların kolay çıkması gibi sorunların önüne geçiyor.

         

              Kayışlı Erkek Çocuk Sandalet

        Bu sandalet modeli farklı bağlanma şekline sahip. Bunun yanı sıra kayışlı sandalet modellerinin genellikle ön kısımları cırt cırtlı sandaletlere göre daha kapalı şekilde tasarlanıyor. Kayışlı sandaletlerin topuk kısmında ayarlanabilen kayışlar bulunuyor. Bunun yanı sıra genellikle de ayakkabıların burun kısımları kapalı oluyor. Fakat bu kısımlarda ayakların hava alabilmesi için delikler kullanılabiliyor. Deliklerden farklı olarak ön kısım şeritli şekilde tasarlanmış modeller de bulunuyor.

         

        Erkek Çocuk Sandalet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

        Çocuklar için satın alınırken yetişkinlere göre daha dikkatli davranılıyor. Bunun nedeni ise çocukların gelişim sürecinin devam etmesi ve rahat kullanım sağlamak gibi konular. Erkek çocuk sandalet satın alırken dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanıyor;

              Beden tablolarına dikkat ederek ürün seçmeye özen gösteriliyor. Sandalet kalıplarına dikkat ederek ve doğru numaralar tercih ederek ürün seçilmesi gerekiyor. Satın alınan ürünlerin küçük veya büyük olması kullanım konforunu etkileyebiliyor.

              Ayakkabıların kullanım rahatlığı özellikle çocuklar için oldukça önemli oluyor. Sandalet tabanlarının doğru yapıda ve yükseklikte olması çocukların kullanımı için önemli. Rahat yapıda olmayan tabanların ayak sağlığını etkilememesi için doğru seçimler yapmak gerekiyor. Ortopedik olan sandaletlerin tercih edilmeleri bu sebeple önemli oluyor.

              Sandaletlerin temizlenme özelliği gibi unsurlar da alım sürecinde dikkat edilen konular arasında yer alıyor. Çocukların ayakkabı kullanımına çoğu zaman dikkat etmemesi ayakkabıların çabuk kirlenmesine neden oluyor. Yıkanabilir özelliği bulunan sandalet modelleri bu nedenle tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

              Erkek çocuk sandalet modellerinin bağlanma şekillerine dikkat edilerek de seçimi gerçekleşiyor. İsteğe ve tercihe bağlı olarak bantlı veya kayışlı modeller alınıyor. Bu model tercihlerinde yaş grubu gibi unsurlara da dikkat ediliyor.

         

        Erkek Çocuk Sandalet Fiyatları

        Çocuk sandaletleri sıcak mevsimlerde en çok tercih edilen ürünlerden. Bu ürünler hakkında da merak edilen pek çok konu bulunuyor. Erkek çocuk sandalet fiyatları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Birçok ayakkabı markası erkek çocuk sandalet ürünlerini satışa sunuyor. Markaların çeşitli olması nedeni ile sandalet fiyatlarında farklılıklar bulunuyor. Aynı markanın farklı erkek çocuk sandaletlerinde de farklı fiyatların görülmesi mümkün oluyor. Bu duruma neden olan birden fazla sebep yer alıyor. Modellerin kumaşları, tasarımları, taban özellikleri ve kaliteleri gibi unsurlar fiyatları etkileyebiliyor. Tüm bu nedenler de farklılıkların görülmesine neden oluyor. Seçim yapılabilmesi için de ebeveynlerin ihtiyaç duyulan ürünleri araştırması gerekiyor. Pazarama.com ile erkek çocuk sandalet modellerini ve fiyatlarını araştırabilirsiniz.

        Erkek Çocuk Sandalet İndirim ve Kampanyaları

        Online alışveriş sitelerinin kullanımı gün geçtikçe artıyor. Bu siteler üzerinden alışveriş yapmak ve kampanyalardan yararlanmak mümkün oluyor. Pek çok online alışveriş sitesi özel günlerde ya da farklı günlerde kampanyalar ile kullanıcılara destek sağlıyor. Pazarama.com ile de bu kampanya ve indirimlerden yararlanmak mümkün oluyor. Erkek çocuk sandalet indirim ve kampanyaları için adresi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz farklı ürünleri inceleyebilir ve de doğru alışveriş ile de tasarruf sağlayabilirsiniz.