Erkek Çizme

127 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Ürün Tipi

   Ürün Detayı

   Materyal

   Boy

   Kullanım Alanı

   Ortopedik

   Kamuflaj

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Erkek Çizme
      Varsayılan
       Toplam 20 / 127 ürün

       Erkek Çizme

       Sonbahar ve kış aylarında en çok tercih edilen giyim aksesuarları çizmeler oluyor. Çizmeler, kar ve yağmur yağışı olan havalarda kullanıma uygun şekilde tasarlanıyor. Günlük yaşamda, iş ortamında ve özel akşamlarda çizmeler hem spor hem de şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılıyor. Bu sebeple çizmeler her tür giyim tarzına sahip kullanıcıya hitap ediyor. Erkekler de yağmurlu ve karlı havalar için erkek çizme modellerini tercih ediyorlar. Erkek çizme modelleri genellikle su geçirmeyen ve olumsuz hava koşullarına uygun malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Erkek çizmelerin taban yapıları da kış aylarının sert hava koşullarına uyum sağlayabilmesi için yine dayanıklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Erkek çizme çeşitlerini belirleyen üretiminde kullanılan malzemeler ve çizmelerin boyları arasındaki farklılıklar oluyor. Uzun erkek çizme modelleri, soğuk günlerde bacakları sararak kapattığı için kullanıcıların bacaklarının üşümesini engelliyor. Kısa erkek çizme modelleri ise giyip çıkarırken konforlu kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca erkek çizmeler, her kullanıcının zevkine hitap edecek şekilde çok çeşitli renklerde üretiliyor. Ancak çoğunlukla yağışlı hava koşullarında yağmur ve çamur lekelerini göstermeyecek daha koyu renkler tercih ediliyor. Koyu renkler kışın kullanılan kıyafet kombinlerine de daha kolay uyum sağlamış oluyor. Erkek çizmeler her yaştan kullanıcı tarafından giyilebiliyor. Bu sebeple hemen hemen tüm markalar çok geniş bir numara aralığında üretim yapıyor ve çocukları da unutmuyor. Erkek çocuk çizmeler de çocukların zevkine hitap edecek şekilde çeşitli modellerde tasarlanıyor. Erkek çizmeler çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip oldukları için her bütçeye de uygun olacak ürünleri kolayca bulabilmek mümkün oluyor. Siz de ihtiyacınızı belirledikten sonra çok çeşitli çizme modelleri arasından size en uygun olan ürünü bulabilmek için Pazarama.com rehberliğine güvenebilirsiniz. 

        

       Erkek Çizme Çeşitleri

       Erkek çizme çeşitleri öncelikle üretiminde kullanılan malzemelere, sahip olduğu ek özelliklere ve tasarımına göre belirleniyor. Böylece kullanıcılar kombinlerine en uygun olan çizmeyi bu modeller arasında seçebiliyorlar.

        

             Üretildiği Malzemeye Göre Erkek Çizme Çeşitleri

       Erkek çizmeler soğuk ve yağışlı hava koşullarında kullanıldıkları için tüm modellerin su geçirmez ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması bekleniyor. Erkek çizmelerin üretiminde çoğunlukla polyester, deri, nubuk, süet, elastan gibi malzemeler kullanılıyor. Rugan erkek çizmeler özellikle klasik giyim tarzına sahip erkeklerin ilgisini çekiyor. Parlak görünümleri çok şık bir tarz elde etmeyi sağlıyor. Aynı zamanda rugan çizmelerin çok kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Yağışlı havalarda kolay temizlenmeleri çok önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Rugan erkek çizmeler bir peçete ile bile silindiğinde lekeler çıkabiliyor. Diğer ayakkabı modellerinde olduğu gibi çizmeler içinde deri klasik ve vazgeçilmez tercihlerden biri oluyor. Deri erkek çizmeler hem klasik hem de spor tarza sahip erkekler tarafından beğeniliyor. Deri sağlam ve dayanıklı bir malzeme olduğu için satın alınan deri çizmeler çok uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca deri çizmeler ayakların terlemesine engel oluyor ve  koku oluşumunu da önlüyorlar. Kösele erkek çizmeler, sert ve dayanıklı yapıda olduklarından benzer şekilde uzun süreli kullanım avantajı sunuyorlar. Yine şık görüntüleri ile de ön plana çıkıyorlar. Süet erkek çizmeler kadifemsi dokuları ile kolay temizlenebilen modeller arasında sayılabilir. Nubuk erkek çizme modelleri deri malzemenin zımpara yapılması ile elde edilen malzemeden üretiliyor. Özellikle kot pantolonların altında çok şık bir görünüm sunuyorlar. Erkek çizmelerin iç tasarımı da soğuk havalarda büyük önem kazanıyor. İçi yünlü malzemeden yapılmış olan erkek çizmeler kullanıcın ayaklarının çok soğuk havalarda bile sıcak kalmasını sağlıyor. Hem iç astarı hem de dış yüzeyi su geçirmeyen ve dayanıklı çizme modelleri arasından kullanıcılar tarzına en uygun olan ürünü seçiyor. Böylece soğuk hava koşullarından etkilenmiyor ama aynı zamanda da şıklıklarından vazgeçmemiş oluyorlar.

        

             Burun Yapısına Göre Erkek Çizme Çeşitleri    

       Erkek çizmeler, yılın büyük bir çoğunluğunda kullanıcıların giyebileceği modellerde üretiliyor. Bu modellerin burunları da farklı şekillerde tasarlanıyor. Küt burun olacak şekilde tasarlanan modeller domuz burun erkek çizmeler olarak da adlandırılır. Küt burun erkek çizme modelleri hem şık hem spor tarz için uygun olabilir. Sivri burun erkek çizme modelleri ise daha çok şık kıyafetlerin altında dikkat çekiyor. Takım elbiselerin ve kumaş pantolonların altında genellikle sivri burun erkek çizmeler tercih ediliyor. Sivri burun erkek çizmeler genellikli topuklu olarak üretiliyor. Böylece kullanıcıların boyu daha uzun görünmüş oluyor. Gizli topuk erkek çizmeler bu nedenle çok sevilerek kullanılıyor. Topuklu erkek çizme modelleri ayağı darbelerden korur ve sert zeminler üzerinde rahatça yürümenizi sağlıyor. Spor tarza sahip erkekler ve rahatlığından vazgeçemeyenler ise topuksuz erkek çizme modelleri arasından seçim yapabiliyor.

        

             Tasarımına Göre Erkek Çizme Modelleri

       Erkek çizme çok geniş kullanıcı kitlesine hitap eden bir ürün olduğu için çok değişik tasarımlarda üretiliyor. Erkek çizmeler fermuarlı ve bağcıklı olarak üretilebiliyor. Fermuarlı erkek çizmeler şık ve pratik kullanım imkanı sağlıyor. Bağcıklı erkek çizmeler de özellikle spor tarza sahip erkekler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Renk ve desen olarak birbirinden çok farklı modeller bulunuyor. Siyah, kahverengi, lacivert ve haki gibi koyu renkler kış için daha uygun olduğundan daha çok ilgi görüyor. Kamuflaj desenli olan çizmeler asker erkek çizmeler olarak biliniyor. Bu modellerde de yeşil, siyah ve haki renkleri kullanılıyor. Farklı bir görünüm elde etmek isteyen erkekler ise kovboy erkek çizme modelleri arasından seçim yapıyor. Yapılan iş sırasında kişilerin ayaklarını koruması için ise erkek iş çizmesi modelleri üretiliyor. İş çizmeleri genellikle kauçuk malzemeden yapılıyor ve lastikli olarak üretiliyor. Bahçe işleri ile uğraşan kişiler, balıkçılar  ya da inşaatlarda çalışan işçiler bu modelleri kullanıyorlar. Erkek iş çizmeleri bağcıksız olarak tasarlanıyor. Çünkü bu modellerin kolay giyilip çıkarılması önemli oluyor. En önemli özellikleri kaymaz tabana sahip olmaları oluyor. Kamp gibi doğa faaliyetleri ile ilgilenenler için kamp erkek çizmeleri satılıyor. Hobi olarak avcılıkla avcı erkek çizmeler tercih ediliyor. Ayrıca erkek çizme modelleri çok geniş numara aralığında üretiliyor. Bebekler ve çocukların ayak numaraları da göz önünde bulunduruluyor. Erkek çocuk çizmeleri genellikle renkli ve desenli olarak üretiliyor. Sevdikleri çizgi film karakterlerine yer veriliyor. Çocuk erkek çizmelerin içleri de astarlı ve sıcak tutan malzemelerden üretiliyor. Kaymaz tabanlı erkek çocuk çizmeleri çocukların karlı havalarda düşmesini de önlüyor. 

        

       Erkek Çizme Fiyatları

       Erkek çizmeler mutlaka her erkeğin evinde en az bir tane bulunuyor. Bu kadar önemli bir ihtiyaç olunca her bütçeye uygun ürün bulunabilmesi de önem kazanıyor. Erkek çizme fiyatları çizmenin üretildiği malzemeye, markasına, kalitesine ve tasarıma göre değişkenlik gösteriyor. Satın aldığı ürünü uzun yıllar kullanmak isteyen kullanıcılar deri çizme fiyatlarını araştırıyor. Avcılık, balıkçılıkla ilgilenen kişiler işçi erkek çizme fiyatlarını inceliyor. Çocuklar için üretilen erkek çocuk çizme fiyatları da yine kullanılan malzemenin kalitesine ve tasarıma göre farklılık gösteriyor. Kullanacağınız yer ve zevkinize göre en uygun modeli bulduktan sonra fiyata göre filtreleme yaparak ürünleri fiyata göre listeleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz erkek çizmeyi Pazarama.com üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.