Dekoratif Duvar Saati

7.929 ürün

Ürün Türü

Renk

  Ürün Şekli

  Dünya Saatleri Gösterimi

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Dekoratif Duvar Saati
     Varsayılan
      Toplam 20 / 7929 ürün

      Dekoratif Duvar Saati

      Saatler zamanı gösteren ve her ortamda karşımıza çıkan gün içinde en sık baktığımız eşyalardır. Gün içinde işleri planlarken, bir yere yetişmeye çalışırken, iş yerinde kısacası her alanda kullandığımız hayatımızı planladığımız en değerli kavramı zamanı, gösteren mekanizmalardır. Kol saati, duvar saati, masa saati, cep saati hatta yüzük ve kolyelerde kullanılan saat modelleri vardır. Teknolojinin gelişmesiyle de birlikte saatler çok farklı formlara ulaşmıştır. İşlevinin yanı sıra görsellik açısından da son derece önemli bir yere sahip olan saatler özellikle mekânların duvarlarında kullanılmak üzere özenle seçilmiştir. Birbirinden farklı dekoratif duvar saati çeşitlerine Pazarama.com adresinden ulaşabilirsiniz.

      Ev ve iş yerlerinizde özellikle duvar dekorasyonunun yeri büyüktür. Bir mekâna girildiği zaman göze çarpan ilk kısım duvarlar olur. Doğru duvar dekorasyonu ile mekânınızı çok farklı ve özel bir alana dekoratif duvar saati çeşitleri ile dönüştürebilirsiniz. Saatler işlevsel bir obje olmanın yanı sıra şık dekorasyon aracıdır. Farklı markaların birbirinden şık ve farklı ürettikleri modeller sayesinde her ihtiyacı karşılayan ve her zevke hitap eden saat çeşitleri bulmak son derece mümkündür. Ev ve işyerlerinde ortamın genel havasına uygun olarak tercih edebileceğiniz dekoratif saat çeşitleri ile farkınızı ortaya koyabilir mekândan çok farklı bir havada olan saat modeli ile kuralların ötesine geçebilirsiniz. Saatler modellerine, boyutlarına, işlevselliklerine göre farklılık gösteren ürünlerdir. Bu farklılıklar beraberinde dekoratif duvar saati fiyatları alanında farklılıklar gösterse bile her bütçeye uygun olacak saatler bulunmaktadır. Kullanılacak olan yere en uygun saat modelini çeşitli kategorilere göre ayırt ederek seçebilir dilediğiniz alanda şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Özellikle duvar saati kategorisinde ürün seçerken bazı dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat ederek doğru saat modelini seçebilirsiniz. Böylelikle satın almış olduğunuz üründen son derece memnun kalmanız sağlanmaktadır.

      Dekoratif Duvar Saati Modelleri

      Duvar saatleri ev dekorasyonunda büyük bir önem taşımaktadır. Bir ortamın dekorasyonunu olumlu yönde etkileyen en büyük faktörlerden birisi duvarlarıdır. Duvarlarda kullanılan boya, duvar kâğıdı, aksesuarlar, tablolar, aynalar ve saatler ortamın genel havasını çok fazla etkileyen unsurlardır. Her geçen gün gelişen ve değişen teknoloji ve moda sektörü bu anlamda da farklı tarzları ortaya çıkarmakta ve her kullanıcının beklentisini karşılamaktadır. Saatler her ortamda olması, bulunması gereken eşyalardır. Her evde ve ortamda gözlerin aradığı saatler zaman kavramını bizlere gösteren ve günümüzü planlamamızı sağlayan araçlardır. Büyük boyları, küçük boyutluları, farklı form ve malzemeden üretilmiş çeşitleri ile çok farklı zevklere hitap etmektedirler. Duvar saatlerini birbirinden ayıran en temel özellikler detaylarıdır. Üzerinde bulunan rakamların farklı tarzları, çerçevelerinin farklı malzemelerden üretilmiş olmaları, çalışma mekanizmaları gibi farklılıklar saatleri birbirinden ayıran özelliklerdir. Her stili karşılayabilen dekoratif duvar saatleri arasından daha sade ve sıcak bir görünüm için ahşap duvar saati tercih edebilirken modern ve yenilikçi bir dekorasyon sağlamak istiyorsanız metal malzemeden üretilmiş farklı renklere sahip çerçevesiz veya çerçeveli duvar saatlerinden faydalanabilirsiniz. Çerçeve rengini evinizin koltuk ve mobilya renklerine uygun olacak şekilde tercih etmeniz ortama genel anlamda bir uyum sağlarken tercihinizi zıt renklerden yana kullanmanız ise farklı bir hava yaratacaktır. Geleneksel tarzın vazgeçilmez modeli olan guguklu ahşap ve büyük boy dekoratif duvar saatinden yana tercihinizi yapabilirsiniz.

      Retro, nostaljik, modern, spor, klasik, avangart, minimal, şık birçok farklı tarzlarda duvar saati bulmanız mümkündür. Fiyat aralığı olarak ta kullanıcılarının beğenisini toplayan duvar saatleri her mekânda kolaylıkla kullanılmaktadır. Cam özelliklerinin ve içerisinde LED olanların yanı sıra suya dayanıklı ve dijital olan modelleri de son yıllarda çok sık kullanılan modelleridir. Salonunuzu dekore ederken tüm gözlerin mutlaka değeceği duvar saatinizin seçimi evinizin tüm dekorasyon havasını değiştirebilecek kapasitede olan ürünlerdir. Duvar saati üretiminde birçok farklı materyallerin kullanılmasının yanı sıra farklı malzemelere de yer verilen tasarımlar ne kadar fazla çeşit olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu farklı malzemelerin başında taş ve inci detaylı çerçeveler daha sade bir görüntü için hasırdan yapılan saatler bunlara verilebilecek örnekler arasındadır. Saat göstergelerinin roma rakamı şeklinde olması, geometrik şekillerde olması, farklı objeler ile gösteriliyor olması da beraberinde kendi zevkinizi kolaylıkla ortaya çıkarmanıza yardımcı olan modelleridir. İş yerinizin duvarına asacağınız duvar saati ile gelen misafirlerinizi etkilerken ciddi ve kaliteli görüntünüzü duvara konumlandıracağınız saat ile vurgulayabilirsiniz. O halde saatler doğru seçildiği vakit kişilerin etkilenmesini sağlayan objelerdir denilebilir. Dada da kişiselleştirebileceğiniz modeller ile ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Pilates salonun duvarına asacağınız rakam kısımlarının pilates hareketleri olduğu bir duvar saati ile restoranın duvarına asacağınız rakam kısımlarının çatal, kaşık olduğu bir duvar saati bunlara örnektir. Bu şekilde kendi tarzını benimsemiş duvar saatleri ile misafirlerinizin ilgisini çekebilirsiniz.

      Ev dekorasyonunda yenilikçi çizgiler sizin için önemliyse modern duvar saati modelleri beklentilerinizi karşılayabilir. Daha eğlenceli ve renkli duvar saati tercih ediyorsanız baskılı duvar saati modellerine göz gezdirebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı çizgileri bir araya getiren ve göz dolduran duvar saatleri ile salonlarda farklı havalar katabilirsiniz. Aynalı, taşlı, resimli, cam, LED, mekanik, üç boyutlu gibi duvar saatleri ile bulundukları ortamın en gözde dekorasyon ürünü olabilir. Dijital göstergesi olan duvar saatleri de ofis ve modern tarzı benimsemiş kişilerin evlerinde sık kullandıkları ürünler arasında yer alır.

      Duvar Saatleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

      Duvar saatlerini birbirinden ayıran en önemli unsurların başında üretildikleri malzemeler gelmektedir. Duvar saatlerinin üretimi sırasında kullanılan malzemeler birbirinden farklı olup metal, cam, ahşap, lazer kesim, ferforje, bakır, demir, krom ve sert plastik olarak sıralanabilir. Duvar saatlerinin bazı modellerinde koruyucu cam bulunurken bazı modellerinde olmaz. Tüm duvar saatleri şık ve modern bir görünüme sahip ürünlerdir. Bunun yanı sıra söz konusu materyaller son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Pil ile çalışan duvar saatleri uzun ömürlü ürünlerdir. Böylelikle satın aldığınız duvar saatini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

      Duvar Saati Genel Ebatları

      Söz konusu ürünlerin ebatları birbirinden farklı olup yaşam alanlarınıza uyum sağlayabilecek ebatlarda üretilmektedirler. Küçük, orta ve büyük olan duvar saatleri arasından evinize en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Genel olarak duvar saatlerinin boyutları 25 x 25 cm’den başlar ve 300 x 300 cm dek uzanır. En sık tercih edilen saat ebatlı genellikle 50 x 50 cm ve 70 x 70 cm olanlarıdır. Satın alacağınız duvar saatinin ebatlarına karar vermeden önce bulunacağı duvarın ölçülerine göre almanız tavsiye edilir. Salonunuzda, iş yerinizde, odanızda, mutfağınızda kısacası yaşam alanınızın duvarında kullanacağınız duvar saatleri hem ortamın havasını değiştirecek unsurlara sahip hem de işlevsellik açısından gerekli ürünlerdir.

      Tamamen kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz duvarlar için üretilen dekoratif duvar saati fiyatları geniş fiyat performansına sahip olup, her bütçeye uygun olan fiyat listesine sahip ürünlerdir. Birbirinden farklı ve şık dekoratif duvar saati modellerine kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olan Pazarama.com‘dan ulaşabilir evinize ve diğer yaşam alanlarınıza farklı hava katabilirsiniz.