Chicco

1.001 ürün

Kategori

  Renk

   Yaş Aralığı

    Materyal

    Ürün Türü

     Akış Tipi

     Taşıma Kapasitesi

      Ağız Tipi

      Antikolik

      Gaz Yapmayan

      Biberon Hacmi

      Fiyat

        Satıcı

         Marka Chicco
         Varsayılan
          Toplam 20 / 1001 ürün

           

          Chicco 

          Chicco markası bebekler özelinde sunduğu ürünler ile büyük ölçüde dikkat çekiyor. Marka bünyesinde kişilerin hayatını kolaylaştıracak ve konforlu hale getirecek birçok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Kişiler istek ve ihtiyaçları doğrultusunda dilediği gibi ürün seçiminde bulunabiliyor. 

          Chicco Bebek Ürünleri 

          Chicco biberon ürünleri Ml değerlerine ve materyal seçeneklerine bağlı olarak birbirinden farklı özellikler gösteriyor. Tüm ürünlerin sahip olduğu dayanıklı materyal seçeneği sayesinde biberonlar uzun süreli kullanıma da son derece uygun nitelikler taşıyor. Cam biberon seçenekleri sundukları hijyen niteliğiyle de kısa sürede tercih haline geliyor. Ürünlerdeki yavaş akış seçeneği sayesinde bebeklerin istenmeyen kazalar yaşaması da engelleniyor. Özellikle yeni doğanlar için ideal özellikler taşıyan bu ürünler ısı dengesiyle de elde yakma probleminin önüne geçiyor. Ürünler uygun yıkanma talimatlarına uyulduğunda büyük bir hijyen sağlıyor. 

          Chicco kanguru ürünleri farklı renk seçenekleriyle kişilere sunuluyor. Ürünlerin sahip olduğu kaliteli kumaş yapısı sayesinde kişiler büyük bir konforla bebeklerini taşıyabiliyor. Aynı zamanda ürünlerde ayarlanabilir askı bulunması da pratiklik düzeyini artırıyor. Çift yönlü niteliğe sahip olan ürünleri tercih eden kişiler bebeklerini iki taraflı bir şekilde kanguruya yerleştirebiliyor. Modeller yüksek taşıma kapasiteleri sayesinde de belirli yaşlardaki bebeklerde kullanılabiliyor. Chicco oto koltuğu seçenekleri arabaların arka bölümüne yerleştirmek için uygun özellikler taşıyor. Ürünler siyah, mavi, turuncu gibi farklı renklerde kişilere sunuluyor. En çok tercih edilen modeller arasında ye alan siyah oto koltuğu toplamda 36 kg değerinde taşıma kapasitesine sahip olmasıyla biliniyor. Bu ürün 12 yaşına kadar olan çocuklarda rahatlıkla kullanılabildiği için büyük ölçüde rağbet görüyor. Ürünü kullanarak 3 farklı yatış tekniği oluşturmak da mümkün hale geliyor. Böylece çocuklar ve bebekler yolculuk sırasında konforu yakalıyor. 

          Chicco suluk ürünleri bebekler ve çocuklar için farklı renklerde tasarlanıyor. Aynı zamanda erkek ve kız bebekler için de farklı üretilen modeller arasında pipetli seçenekler de bulunuyor. Pipetli suluk modeli sahip olduğu tasarımla ön plana çıkarken ısı yalıtımıyla da istenmeyen kazaları önlüyor. Ürünlerin ideal boyutları aynı zamanda kolay bir tutuş imkanı da sağlıyor.  

           

          Hayatı Kolaylaştıran ve Konforlu Hale Getiren Chicco Ürünleri 

          Chicco park yatak ürünü bebeğinizin güvenli ve konforlu bir şekilde oyun oynamasını sağlıyor. Ürünün etrafını saran kaliteli file yapısı sayesinde bebekler istenmeyen düşme riskinden de büyük ölçüde kurtuluyor. Aynı zamanda bu model bebeklerin son derece rahat bir uyku deneyimi yaşamasını da sağlıyor. Bu ürünleri tercih eden kişiler bebeklerini her daim gözetim altında tutmak zorunda kalmıyor. Chicco emzik ürünleri sahip oldukları kaliteli silikon yapılarıyla bebeklerin hijyenini korumasına yardımcı oluyor. Her ay aralığındaki bebekler için özel olarak üretilen emzikler ideal akış seçenekleriyle de büyük bir rahatlık sunuyor. Bu sayede istenmeyen boğulma riskleri de büyük ölçüde engellenmiş oluyor. Chicco biberon ucu ürünler biberonların üst kısmına kolay bir şekilde takılabiliyor. Ardından kişiler bebeklerini pratik ve güvenli bir şekilde besleyebiliyor. Belirli bir yaşa sahip bebekler biberonlarını kolay bir şekilde kavrayabiliyor. 

          Chicco beşik modelleri genel olarak ayaklı ve yüksek yapısıyla kişilerin karşısına çıkıyor. Sallanabilir özelliğe sahip modeller ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor ve bebeklerin daha rahat bir şekilde uykuya geçmesini sağlıyor. Modellerin üretim aşamasında kullanılan kaliteli materyaller sayesinde ürünler bebekleri etkili bir şekilde koruyabiliyor. Chicco puset seçenekleri sunduğu güvenli özellikler sayesinde kısa sürede tercih haline geliyor. Konforlu kumaş yapısı sayesinde bu ürünler bebeklerin rahat bir deneyim yaşamasını sağlıyor.  

          Chicco yürüteç ürünleri bebeklerin yürüme aşamalarında büyük bir destekçisi oluyor. Güvenli nitelikler sunan ürünler sayesinde bebekler güvenli bir şekilde adım atabiliyor. Aynı zamanda ürünlerin katlanabilir olması kullanım sağlanmadığı zamanlarda fazla yer kaplamamasını sağlıyor. Chicco tırnak bakım seti seçenekleri farklı hayvan figürlerindeki formlarıyla ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Ürün içeriğinde bebek törpüsü, tutma yeri, tırnak makası ve tırnak fırçası yer alıyor. Ebeveynler bu ürünler sayesinde bebeklerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Chicco ateş ölçer dijital niteliğiyle en gerçek sonucu veriyor. Kişiler bu ürün sayesinde bebeklerinin ateşini pratik bir şekilde ölçerek önlem alabiliyor.  

           

          Anneler İçin Chicco Ürün Seçenekleri 

          Chicco anne yanı beşiği ürünleri yatak odalarında kolay bir şekilde konumlanabiliyor. Böylece ebeveynler bebeklerine geceleri de yakın olarak her durum karşısında anında müdahale edebiliyor. Ürünler kaliteli kumaş ve materyal seçenekleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Chicco ana kucağı ürünün sunduğu konforlu özellikler sayesinde bebekler kolay bir şekilde taşınabiliyor. Gelişmiş kumaş yapıları sayesinde uzun süre taşınmak durumunda kalınan bebekler ebeveynler tarafından rahat bir şekilde konumlandırılabiliyor. Chicco anne yanı beşikler ve diğer tüm ürünler büyük ölçüde güvenli nitelikler sunmaktan da geri kalmıyor. Tüm ürünlerin üretim aşamaları son derece titiz bir şekilde gerçekleşiyor. Bu sayede bebeklerin güvenliği ve sağlığı da korunuyor.  

           

          Chicco Bebek Arabası Modelleri 

          Chicco bebek arabası modelleri farklı renk seçenekleriyle kişilere sunuluyor. Ürünlerin kolay tutuş ve kontrol seçenekleri ürünü ebeveynler için konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda ürünlerin alt ve yan bölümlerinde yer alan bölmeler birçok eşyanın konumlanmasına da olanak tanıyor. Böylece bebeğiyle dışarıya çıkan kişiler daha rahat bir şekilde hareket edebiliyor. Chicco baston bebek arabası ideal düzeydeki taşıma kapasitesiyle belirli bir yaşa olan birçok bebek için kullanım imkanı sunuyor. Dört tekerlekli forma sahip olan bu modeller güvenlikli kemer seçenekleriyle de ön plana çıkıyor.  

          Chicco ikiz bebek arabası modelleri siyah, beyaz ve kırmızı renklerde kişilere sunuluyor. Beyaz renkli model 15 kg değerine kadar taşıma kapasitesine sahip olmasıyla biliniyor. Aynı zamanda ürünün katlanır yapıya sahip olması da büyük bir konfor alanı yaratıyor. Kırmızı renge sahip model tam yatırılabilir özelliğe sahip olduğu için bebeğinizin yolculuk boyunca rahatlıkla uyumasına olanak tanıyor. Siyah renge sahip modelin alt bölümünde bulunan alışveriş sepeti ebeveynlerin yolculuklarını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Chicco araba koltuğu modelleri sağlam yapılarıyla güvenli bir yolculuk vaad ediyor. Modellerin kg kapasiteleri ve taşıma özellikleriyse birbirinden farklı nitelikler taşıyabiliyor. Pazarama.com adresini ziyaret eden kişiler birçok ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olarak satın alma aşamasına geçebiliyor. Sizlere özel olarak sunulan bu ürünleri tercih ederek hem kendiniz hem de bebekleriniz için konforlu bir hayata geçiş yapabilirsiniz.