Bavul, Valiz, Seyahat Çantası

3.588 ürün

Renk

  Ürün Tipi

   Boyut

    Materyal

     Tip

     Su Geçirmez

     Yükseklik

      Genişlik

       Derinlik

        Tekerlek

        Fiyat

          Satıcı

           Kategori Bavul, Valiz, Seyahat Çantası
           Varsayılan
            Toplam 20 / 3588 ürün

            Ergonomik Tasarımlarıyla Bavul, Valiz, Seyahat Çantası

            Ergonomik tasarımları ile öne çıkan valizler, seyahat sırasında eşyalarınızın güvenle saklanmasına yardımcı olur. Farklı markalar tarafından tasarlanan bavullar sayesinde eşyalarınızı güvenle bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. İş, seyahat ve okul için farklı türde üretilen modeller, aradığınız ürünü kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. İş ve tatil amaçlı yapılacak geziler için küçük, büyük ve orta boy olmak üzere farklı boyutta bavul türleri geliştirilir. Yapacağınız seyahatin süresine göre ihtiyacınıza uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Kısa süreli seyahatleriniz için küçük bavullar ideal bir seçenek olurken uzun süreli seyahatlerde büyük bavullara yönelebilirsiniz. Valizler boyut türünün yanı sıra renk ve içeriğinde kullanılan materyale göre de birbirinden ayrılır. Her bir türde farklı renkler kullanılarak kişiye özel tasarımlar oluşturulabilir. Kişisel zevklere uygun olarak üzeri logolarla desteklenebilir. Valiz modelleri üzerinde farklı materyaller kullanılarak sağlamlığı arttırılır. Böylelikle uzun yıllar seyahatlerinize eşlik edecek dayanıklı bavul çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı valiz türleri arasından kişisel zevkinize uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Farklı özelliklere göz gezdirerek Pazarama’nın avantajlarından yararlanıp uygun tercihi yapabilirsiniz. Valiz aksesuarı ve yedek parça ürünlerine de bakabilirsiniz. 

            Seyahatlerinizi Kolaylaştıracak Valiz Çeşitleri

            Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere güvenle taşımak için valizlerden yardım alabilirsiniz. Spor kıyafetlerinden okul araç gereçlerine kadar hemen her tür eşyayı içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda seyahatlerinizi daha kolay hale getirmek için de bavullardan yardım alabilirsiniz. Bavulların içerisine kıyafet başta olmak üzere farklı eşyaları koyabilirsiniz. Böylelikle seyahatiniz sırasında ihtiyacınız olan tüm kişisel eşyalarınızı yanınızda taşıma olanağı elde edebilirsiniz. Seyahat çantası olarak tasarlanan bavulların her biri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Küçük ve orta boy tasarımlı modeller, elle tutularak veya omuz üzerinde rahatlıkla taşınabilecek şekilde üretilir. Bu modeller elde ve omuzda taşınması için özel askı ile desteklenir. Kenarlarında yer alan bölmeler, farklı türden eşyalarınızı muhafaza etmenize olanak tanır. Aynı zamanda bu bölmeler fermuar ile desteklenerek eşyanızın güvenliğini garanti altına alabilir. Birbirinden farklı seyahat çantası modelleri, boyut seçeneklerinin yanı sıra renk bazında da geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Kişisel zevke göre mavi, kırmızı, siyah gibi farklı renk seçeneklerini bulmak mümkündür. Geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınıza uygun seyahat çantasını rahatlıkla bulup temin edebilirsiniz. 

            Farklı Özelliklere Sahip Bavul Ürünleri

            Genellikle seyahatlerde kullanılan bavullar farklı özelliklere sahiptir. Bunlar hem boyut hem de kumaş yapısı olarak birbirinden ayrılabilir. Seyahatlerde ve günlük hayatta kullanılan valizler; küçük, orta ve büyük boy olmak üzere farklı ebatlarda üretilir. Küçük modeller daha çok kısa süreli seyahatler için uygunken büyük modeller uzun süreli seyahatler için uygun olabilir. Seyahat çantaları boyut seçeneklerinin yanı sıra farklı özelliklerle donatılır. Tekerlekli bavul seçenekleri, seyahat sırasında daha kolay taşınabilmesi ile öne çıkar. Ergonomik tasarımı sayesinde kişiye büyük konfor sağlar. Her yöne dönebilen tekerlekleri, hareket kabiliyetinizin kısıtlanmasının önüne geçer. Seyahatlerde kullanılan çanta çeşitlerinin yanı sıra okul ve spor eşyalarının taşınması için de uygun modeller bulunur. Genellikle el ve omuz askısı ile desteklenen spor çantaları, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Okul çantalarında çocukların rahatlığını ön planda tutan tasarımlar mevcuttur. Kreşe giden çocuklar için özel olarak çek çek valiz modelleri geliştirilir. Bunlar çocukların sırtında yük olmasının önüne geçerek rahat etmelerine yardımcı olur. Avantajlı valiz ve bavul fiyatları sayesinde ihtiyacınıza uygun modeli uygun şekilde satın alabilirsiniz. Böylelikle hem günlük yaşamınızda hem de özel gezilerinizde konforu üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

            Kullanışlı Tasarımlarıyla Valiz ve Bavul Seçenekleri

            Günlük hayatta ve özel yaşamda kullanılmak üzere birbirinden farklı bavul modelleri bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen bu modeller, kullanışlı tasarımları ile günlük hayatı kolaylaştırır. Çocuklara ve yetişkinlere özel olarak üretilen modeller sayesinde ihtiyaca uygun olanı bulmak kolay hale gelir. Çocuklar için üretilen modellerde daha çok okul araç gereçlerini muhafaza edecek valizler ön plana çıkar. Tekerlekli yapıya sahip olan bu valizler; kitap, defter ve kalemlik gibi farklı araç gereçlerin taşınmasına olanak tanır. Bu valizlerin her biri farklı karakterler kullanılarak tasarlanır. Bazılarında Disney karakterleri yer alırken bazılarında hayvan figürleri öne plana çıkar. Dinozor, köpek, kedi gibi farklı karakterler, valizler üzerine işlenerek sevimli bir görünüm oluşturulur. Yetişkinler için tasarlanan modellerde, el çantaları ve tekerlekli bavullar ön plana çıkar. Tekerlekli bavullar, pratik kullanımlı yapısı ile seyahatlerinizdeki en büyük destekçiniz olur. El çantaları ise daha çok kısa mesafe gezilerinde veya spor salonuna giderken tercih edilebilir. Hemen herkese uygun tasarımlar ile öne çıkan valiz çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz. Dönemsel yapılan kampanyalardan da yararlanarak bavul çeşitlerinden istediğinize sahip olabilirsiniz. 

            Farklı Boyutlarda Bavul ve Valiz Modelleri

            Valiz çeşitlerinin her biri farklı boyda tasarlanır. Büyük, orta ve küçük bavul olmak üzere farklı çeşitleri ile hemen her ihtiyaca uygun olanı bulmak kolay hale gelir. Küçük modeller daha çok kısa süreli seyahatlerde tercih edilirken büyük tasarımların içerisine fazlasıyla eşya sığdırmak mümkündür. Bu özelliği ile büyük tasarımlar uzun süreli seyahatler için uygun olabilir. Farklı boyutlara sahip bavullar üzerinde birçok kumaş türü kullanılabilir. Deri, naylon, plastik, polyester, süet gibi farklı materyalleri kullanarak valiz ve bavul çeşitlerini üretmek mümkün hale gelir. Kullanılan materyaller, ürünlerin dayanıklılığını önemli ölçüde etkiler. Sağlam yapıya sahip olan valizleri uzun süre kullanabilmek mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra materyal tipi, ürün özelliklerinin belirlenmesinde de önemli bir ölçüye sahiptir. Deri, polyester ve plastik materyaller kullanılarak üretilen bavul modelleri, su geçirmez yapısı ile eşyalarınızın zarar görmesini önler. Aynı zamanda bu ürünler kolay temizlenebildiği için pratik bir kullanım sağlar. Polyester malzeme kullanılarak üretilen modeller, sert yapıları sayesinde darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Böylelikle seyahatleriniz sırasında kolaylıkla deforme olmadan kullanılabilir. Seyahatlerinize eşlik edecek birbirinden farklı valiz çeşitleri ve valiz kılıfları arasından uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olanı belirledikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

            Avantajlı Valiz Fiyatları

            Sportif aktivitelerden seyahatlere kadar hemen her anınızı destekleyen valizler, birbirinden farklı markalar tarafından üretilir. Markalar kalitesine göre farklı skalada bavul çeşitlerini beğeniye sunar. Kalitenin değişmesine bağlı olarak fiyat aralığı da çeşitlenir. Böylelikle her bütçeye hitap eden valiz çeşidini bulmak mümkün hale gelir. Marka kadar kullanılan kumaş yapısı da kaliteyi etkileyen önemli bir unsurdur. Bazı modellerde deri kumaş türleri kullanılırken bazılarında bez tercih edilebilir. Deri, polyester, naylon ve bez bavul çeşitleri arasında fiyat farklılıkları olabilir. Kullanılan materyaller ürünün kalitesini ve dolayısıyla fiyatını önemli ölçüde etkiler. Bu nedenle seçim yapmadan önce farklı ürünlere göz gezdirerek ihtiyacınıza uygun modeli belirleyebilirsiniz. Farklı boyutlara sahip valizler arasında da fiyat farkı olabileceği için online seçeneklerden yararlanarak kendiniz için en uygun modeli bulabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük modeller arasından seyahatlerinizi destekleyecek en uygun seçeneğe yönelebilirsiniz. Sonrasında Pazarama’nın avantajlı valiz fiyatları sayesinde bütçenize uygun satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.