Bardaklık

121 ürün

Fiyat

   Satıcı

    Kategori Bardaklık
    Varsayılan
     Toplam 20 / 121 ürün

     Bardaklık

     Bardaklık çeşitleri tüm yaşam alanlarınızda hayatınızı kolaylaştıran pratik ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde çalışma alanınızda, seyahatte, bisiklet kullanırken, sahilde otururken, evinizde, kampta ya da içeceğinizi koyacağınız bir alanınız olmadığı zamanlarda ve sarsıntı olabilecek alanlarda kullanıma rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bardaklık çeşitleri arasında teknelerde, arabalarda, bisiklet gibi alanlarda kullanılan modelleri vardır. Hareketten ve sarsıntıdan etkilenerek içeceklerinizin dökülmesini engelleyen portatif ürünlerdir. Bu pratik aksesuarlar her türlü motorlu ve motorsuz araçlara uygun olarak üretilirler. Birbirinden farklı bardaklık çeşitlerini incelemek ve ihtiyacınıza uygun olanı satın almak için sizde Pazarama.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

     Konfor Sağlayan Bardaklık Çeşitleri

     Bardaklık ürünlerini teknenizde veya ofisinizde bulunan sebilin yanına monte edebilirsiniz. Bu bardaklık ürünleri su sebilinden su içmek isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Yerleştirdiğiniz bu bardaklık çeşitleri sayesinde kullan at bardakları koyarak hem pratik hem de hijyenik bir kullanım elde edersiniz. Teknelere uygun olarak üretilen bardaklık modellerini teknenize kolay bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Su sebiline bardaklık monte ederek yanında da bir çöp kovası bulundurarak konfor ve pratikliği aynı anda yaşayabilirsiniz. Su sebiline monte edilen bardaklar sıcak ve soğuk suya dayanıklı ürünlerdir. Su içme sırasında bardak almaya gidip gelmenize gerek kalmadan size pratik bir kullanım sağlayan bu ürünler sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

     Mutfak Dolaplarında Yer Açın

     Bardaklık denildiği zaman birçok farklı ürün ile karşılaşmanız mümkündür. Bunlardan biri de mutfak dolaplarının içerisine yerleştirilen metal malzemeden üretilmiş bardaklık ürünleridir. Bu bardaklık modellerini aynı zamanda tezgâh üzerinde de muhafaza ederek hem şık bir görüntü yakalayabilirsiniz hem de mutfak dolaplarının içerisinde ki yoğunluğu azaltabilirsiniz. Metal malzemeden üretildiği gibi sert plastik ve ahşap malzemeden de üretilen bu bardaklık çeşitleri ile mutfağınızın dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz.

     Sıcak ve Soğuk Tutan Bardaklık

     Araçlar için tasarlanan bardak tutucular sayesinde aracınızda kolaylıkla içecek içebilirsiniz. Bu bardaklık ürünlerini aracınızın kabinine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle bu bardaklıklar bardağınızı sabit tutar. Otomobilin fan ızgarasına monte ettiğiniz bu tutucular sarsıntıyı engellerken fanlarınızı çalıştırdığınızda soğuk ya da sıcak kalmalarına destek verebilirsiniz. Bazı ürünler ise telefon ve bardağınızı koyabileceğiniz modellerde üretilmektedir. Böylece tek bir tutucuda iki eşyanızı muhafaza edebilirsiniz.

     Bardaklık Ürünlerinin Avantajları

     Bardaklıklar yıkanabilir ürünlerdir bu sebeple hijyenik olarak kullanım imkânı sağlarlar. Kupa bardaklıkları, yüksek depolama alanı sağlarlar. Bardak rafları ve bardaklıklar sayesinde tekne, ev, ofis gibi alanlarda bardaklarınızı toplu halde saklayabilme olanağı sağlarken tekli kullanımları sarsıntıya karşı koruma sağlamanıza destek verir. Katlanır olan bardaklıkları portatif olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

     Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

     Bardaklık çeşitlerini kullanırken bardaklarınızın içerisinde ki içeceklerinizin her ihtimale karşı dökülmemesi için çok fazla doldurmamanız gerekmektedir. Bardaklık ürünlerini de temizlemeniz gerekmektedir. Ve satın almadan önce kullanmayı düşündüğünüz alana uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer bardaklığınız üzerinde farklı desenler varsa ve bu desenler bulaşık makinesinde çıkabilecek türde ise elinizde yıkamanız bardaklığınızın ilk günkü gibi yeni olmasını sağlayacaktır. Su sebillerinin ve kahve makinelerinin yanına yerleştirdiğiniz bardaklık çeşitleri size çok fazla kolaylık sağlayacak olan ürünlerdir. Bu alanlara bu bardaklık modellerini çok kolay bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Bardaklığınızın içerisine koymuş olduğunuz bardağınızı alırken çok hızlı bir şekilde kaldırmaya çalışmanız bardağın içerisinde k sıvının dökülmesine neden olabilir. Bu sebeple bardağınızı bardaklıktan yavaşça kaldırarak alın.

     Farklı Bardaklık Modelleri

     Bardaklık ürünleri bardaklarınızı kolay bir şekilde içindeki içeceğiniz dökülmeden muhafaza edebileceğiniz pratik ürünlerdir. Bardaklık ürünleri tasarlanmadan önceleri araçların torpido gözünde muhafaza edilirdi. Ya da elinizde tutar bacaklarınızın arasında sıkıştırarak hep dökülecek endişesi ile içeceğin keyfini çıkaramadan bitirmeniz gerekirdi, ancak bardaklık ürünleri ile birlikte artık seyahat sırasında çok daha keyifli ve konforlu bir sürüş gerçekleştirebilmektesiniz. Araçların üretiminde vites yanında bulunan kısma sadece bir bardak yerleştirilebilmektedir. Ancak sizin sonradan satın alacağınız bardaklık çeşitleri arasından aracınızın ön fan kısmına ya da arka kapılarına, ön kapı yanına monte edeceğiniz bardaklık modelleri ile tüm ailenin konfor ve keyif ile seyahat etmesine yardımcı olabilirsiniz. Araçların ön kısımlarına iki bardak koyabileceğiniz şekilde ki bardaklık ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bardaklık ürünleri tekne ve bisiklet gibi araçlarda da yer almaktadır. Bisikletin direksiyon kısmına ve gövde kısmına yerleştirebilir ve suyunuzu burada muhafaza edebilirsiniz. Tekne içinde kullanılan ve tekneler için özel olarak üretilmiş bardaklık modellerinden faydalanabilirsiniz. Otobüslerde ve uçaklarda da bulunan bardaklık ürünleri ile amaç yolcuların seyahatleri boyunca keyifli vakit geçirmelerini sağlamak ve içecekleri dökülmeden içmelerine yardımcı olmaktır. Evlerde çalışma alanınızda seyyar masalarda bardağınızı koymak için bu bardaklık ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Koltuklarınızın yan kısımlarına farklı aparatları ile asılabilen bardaklık ürünleri sayesinde yerinizden kalkmadan suyunuzu doldurup TV keyfinizi tamamlayabilirsiniz. Kamp alanlarında, pikniklerde, açık alan kullanımına özel olarak üretilmiş kapaklı bardaklık modellerinden faydalanarak içeceğinizin içine böcek, çiçek gibi istenmeyen maddelerin düşmesini engelleyebilirsiniz.

     Bardaklık fiyatları bu ürünlerin çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bardaklık ürünleri birçok farklı malzemelerden üretilir ve farklı kullanım alanlarına hizmet eder. Bu sebeple bardaklık fiyatları kendi aralarında farklı fiyat performanslarına sahipti denilebilir. Bazı bardaklık ürünlerini farklı aparatları sayesinde delikleri olan herhangi bir yere monte edebilirsiniz. Tutucu özellikleri sayesinde bardağınız havada kalarak yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Otomobil için bardak tutucuları arasında petek ızgara ve kalorifer gibi çeşitleri mevcuttur. Oto tutucular bardağınızın genişliğine göre pratik bir şekilde ayarlama yapmanıza olanak tanır bu sebeple size geniş ya da dar her bardağı kolay bir biçimde yerleştirebilme avantajı sağlar.

     Bazı bardak tutucular ise piknik masalarına, kamp masalarına sabitlemenize veya balık tuttuğunuz sırada orada olan herhangi bir alana sabitleyebileceğiniz kolaylığı getirir. Bardaklık kategorisinde olan ve tutucu görevini üstlenen bardak tutucuları arasından tercih yaparken doğru ürünü almanız son derece önem teşkil etmektedir. Araç içi için bardak tutucu ürün almak istiyorsanız öncelikle arabanıza bu ürünü ne şekilde monte edeceğinizi bilmeniz ve kararlaştırmış olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra arabanız ile uyumlu olması görsellik açısından da size uyum sağlayacaktır. Bardaklık çeşitleri arasından seçim sırasında boyutlarına da dikkat ederek doğru boyutta olanlarından satın almalısınız. Çok farklı tarzda ve modelde bardaklık ürünlerinin olmasından dolayı bardaklık fiyatları arasında araştırma yapılırken öncelikle kullanım alanına ve işlevselliğine bakarak fiyat analizi yapmanız doğru olacaktır. Her alanda kullanıma uygun olan bu ürünler fonksiyonellikleri düşünüldüğü zaman fiyat açısından fazla gelmeyecek orandadırlar. Öyle ki farklı malzemelerden yapılmış olmaları da başlı başına fiyat aralıklarını değiştiren unsurlardır. Sizlerde kampta, evde, ofiste, teknede, aracınızda kullanmak için bardaklık modellerinden satın almak istiyorsanız geniş ürün yelpazesine sahip olan Pazarama.com adresini ziyaret edebilir ve burada bulunan bardaklık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kendi kullanım amacınızı dikkate alarak seçiminizi yapabilir keyifli vakitler geçirmeniz için kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Çift bardak ve tek bardak seçenekleri ile tamamen ihtiyacınıza cevap verebilecek olan ürünlerden faydalanmanız tek bir tıkla mümkün. Dilediğiniz bardaklık modelleri sepete atarak Pazarama.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz.