Roborock Robot Süpürge

30 ürün

Renk

Ses Seviyesi

Kullanım Yeri

Haritalama

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Moplu

Pil Tipi

Toz Haznesi Kapasitesi

  Emiş Türü

  Fiyat

    Satıcı

     Marka Roborock
     Kategori Robot Süpürge
     Varsayılan
      Toplam 20 / 30 ürün

      Roborock Robot Süpürge

      Zeminde biriken toz, kir, kıl, tüy gibi istenmeyen cisimler, yaşam alanlarının kirli görünmesine neden oluyor. Ev temizliği, herkesin önem verdiği fakat bir o kadar da yorucu işlerin başında geliyor. Uzun vakit alan ortam temizliği sonrasında bedensel yorgunluk kişileri zorlayabilir. Günü yoğun yaşayan ya da çalışan kişiler ev temizliği için gereken zamanı ayıramayabiliyor. Akıllı teknoloji ürünü olan robotlar, insanların ihtiyaçları doğrultusunda hayatı kolaylaştıran cihazlarda da kullanılıyor. Bu bağlamda markalar insan gücüne ihtiyaç duymadan evinizi temizleyen robot süpürge modelleri geliştiriyorlar.

      2014 yılında kurulan Roborock markası, akıllı teknoloji ile tasarladığı ürün modelleri ile dikkat çekiyor. Roborock robot süpürge modelleri, ürün çeşitliliği ve teknik özellikleri ile benzerlerinden ayrılıyor. Evinizin zemin temizliği için herşeyi yapan ürün modelleri ile zaman alan süpürme işleminden kurtulabilirsiniz. Roborock robot süpürge çeşitleri ile yaşam alanlarınızın temizliği için zaman ayırmanız gerekmeyebilir. Derin öğrenme algoritmalarıyla desteklenen cihazlar, bünyelerindeki sensörler ile çevreyi algılayarak haritalama yapabiliyorlar. Otonom yapılarıyla temizlik rotalarını belirleyebilen Roborock robot süpürge modelleri, ortam temizliğini kısa sürede yapabiliyor. Bu cihazlar farklı zeminleri, zemin üzerindeki kirlilik oranlarını algılayarak bu doğrultuda temizlik yapabiliyor.  Modeline göre zeminleri süpürdükten sonra paspaslayan ürünler geleneksel temizlik anlayışına yeni bir boyut getiriyor. Derinlemesine temizlik yapabilen Roborock robot süpürge ile ihtiyacınız olan hijyeni yaşarken zamanınız da size kalabilir. Akıllı teknoloji ürünü cihazların özelliklerini Pazarama.com sayfalarında inceleyebilirsiniz. Yine bu sitenin sayfalarında Roborock robot süpürge fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

       

      Roborock Robot Süpürge Çeşitleri Ve Özellikleri

      Roborock robot süpürge çeşitleri, sahip oldukları teknolojileri, temizlik fonksiyonları, pratik kullanım imkanı ile tercih ediliyor. İnsan gücü olmadan etkili temizlik yapabilen Roborock robot süpürgeleri, bir dizi sensör ile üretiliyor. Güçlü işlemci ile tasarlanan ürün modelleri, temizlenecek alanların her köşesini tarayarak, en uygun temizlik rotasını hesaplayabiliyor. Pek çok farklı teknolojiyle tasarlanan robot süpürge, haritalama özelliği ile ön plana çıkıyor. Lidar teknolojisi ile haritalama yapan ürün modelleri, çevreyi tanıma sürecinde lazer darbeleri gönderiyor. Lazer ışınlarının gönderiliş ve geri dönüş zamanını hesaplayan cihaz böylece nesnelerin uzaklığını ölçebiliyor. Lidar sensör ile bu işlemi kısa sürede yapan Roborock robot süpürge, evinizin temizliğini de eksiksiz olarak tamamlayabiliyor. Tasarımında 360 derece lazer sensör bulunan ürün, önündeki engelleri tanıyarak duruyor. Haritalama hafızası olan Roborock robot süpürge modelleri evin haritasının yanında temizlik noktasını da kaydediyor. Temizlediği alanı hatırlayan cihaz, temizliğe geri döndüğünde kaldığı yerden devam ediyor.

       

      Yuvarlak olarak tasarlanan Roborock robot süpürge, en dar alanlara girebiliyor ve aynı noktada dönerek çıkabiliyor. Şeklinin avantajıyla eşyalara takılmayan cihaz artan hareket kabiliyeti ile etkili temizlik yapabiliyor. Şöyle ki, mobilya altlarını süpüren cihaz, mobilya ayaklarının etrafında dönerek en dar noktaları süpürebilir. Ergonomik tasarımlarıyla yer kaplamayan cihazlar, siyah, beyaz renk seçenekleri ile üretiliyor.

       

      Lityum iyon pil ile tasarlanan Roborock robot süpürgeler, modeline özelliklerine göre farklı sürelerde çalışabiliyor. Bu ürün modelleri sahip oldukları teknoloji ile enerjileri azaldığında şarj istasyonuna giderek enerji dolumu yapabiliyor.

       

      Roborock robot süpürge modelleri farklı döşeme yapılarını algılayarak, zemin tipine uygun temizlik yapıyor. Parke, seramik gibi sert zeminlerde paspaslama yapan cihaz halı üzerinden geçerken vakumlama yapıyor. Döşemedeki kirleri algılayarak bu doğrultuda temizlik yapan Roborock robot süpürge modelleri, kullanıcılarına derinlemesine temizliği vadediyor.

       

      İnsan gücü olmadan farklı zeminleri süpürebilen Roborock robot süpürge çeşitleri, özel kir algılama sensörü ile derinlemesine temizlik yapabiliyor. Üzerinde düşme sensörleri bulunan cihaz, merdiven gibi kot farkı olan alanları algılayabiliyor.

       

      Roborock robot süpürge modellerini manuel kontrol edebileceğiniz gibi akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Mi- Home uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. Her gün temizlenmesi gereken alanları bu uygulama üzerinden belirleyebilirsiniz. Periyodik temizlik ayarlayabilir, temizliğin başlamasını ve bitmesini isteyebilirsiniz. Sanal duvarlar belirleyerek girmesini istemediğiniz yerleri işaretleyebilirsiniz.

       

      Roborock Robot Süpürge Modelleri

      Evde olmasanız da kendi kendine evi temizleyen robot süpürgeler, pratik kullanım şekli ile tercih ediliyorlar. Günlük yaşamı kolaylaştıran cihazlar ile temizlik için ayıracağınız zaman size kalabilir. Farklı teknolojilerle ve kaliteli materyaller ile tasarlanan Roborock robot süpürge modelleri, sağlam yapısıyla tercih ediliyor. Bu cihazlar yaşam alanlarınızın temizliği için hem süpürme hem de paspaslamayı yapabiliyor. Ev temizliğinde ihitiyacınız olan tüm detayları Roborock robot süpürge modellerinde bulabilirsiniz. Roborock, robot teknolojisinde uzmanlaşan, Çin teknoloji devi Xiaomi’nin yan markası olarak akıllı cihazları tasarlıyor.

       

      2000pa emiş gücü ile tasarlanan Roborock S5 Max vacuum cleaner robot süpürge, yüksek emiş gücü ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda özel kir algılama sensörü bulunan cihaz zemindeki kirleri algılayarak derinlemesine temizlik yapabiliyor. Markanın en çok talep gören modellerinden olan Roborock S5 robot süpürge bünyesinde kullanıcıların ihtiyacı olabilecek tüm özellikler bulunuyor. Hızlı şarj süresi, yüksek emiş gücü, çok katmanlı filtre sistemi ile tasarlanıyor. Sensörleri sayesinde sert ve yumuşak zeminleri algılayan cihaz, emişi gücünü zeminin cinsine göre ayarlayabiliyor. Bu ürün modeli süpürme işlemi yaparken aynı zamanda paspas özelliği ile kusursuz temizlik yapabiliyor. Paspas işlemi sırasında ihtiyacı olan su için cihazın bünyesinde su tankı bulunuyor. Haftalık programlama yapabilen Roborock S5 robot süpürge, 2 cm kadar engelleri aşabiliyor. Enerji konusunda riske girmeyen cihaz %20 şarj seviyesine düştüğünde istasyona gidiyor. Bu ürün modelleri, sessiz olarak nitelendirilebilecek 55 dB ses seviyesi ile rahatsız etmeden temizlik yapıyor.

       

      Emsallerine göre pek çok yenilik ile tasarlanan Roborock S7 sonic mopping robot süpürge, seleflerine göre daha seri haritalama yapıyor. Haritalamada lidar teknolojisi kullanan ürün evin her yerini gezmeden 360 derece lazer sensörleriyle işini bitiriyor. Haritalama sonrasında eşya yerlerinde değişiklik olduğunda yine kontrolünü yaparak temizliğine devam ediyor. Tam dolu şarj ile 3 saat kesintisiz çalışan cihaz ıslak ve kuru temizlik yapabiliyor. Titreşimli paspas yapan cihaz defalarca zemin ovuluyormuş gibi derinlemesine temizlik yapabiliyor. Farklı dil seçenekleriyle üretilen cihazın dilini, kurulum sırasında uygulama üzerinden değiştirebiliyorsunuz. Zemin cinsine göre emiş gücünü ayarlayan Roborock robot süpürgenin sessiz çalışma modu bulunuyor. Çok katmanlı filtre ile tasarlanan Roborock s7 modelinin çöp istasyonlu tasarımları da bulunuyor. Bu cihazlar çöp hazneleri dolduğunda istasyona giderek tozları boşaltıyor ve çalışmaya devam ediyor.

       

      Roborock Robot Süpürge Fiyatları

      Teknolojinin gelişmesiyle ev temizliğinde önemli yer tutan süpürme ve silme işlerini robot süpürgeler yapıyor. Konusunda uzman Roborock, robot süpürge modelleri yaşam alanlarınızın temizliğinde ihtiyacınız olan her detayı gerçekleştirebiliyor. Roborock markası akılı teknoloji ile ürettiği cihazlarına sürekli yeni modeller ekliyor. Yüksek emiş gücü ile tasarlanan cihaz modelleri süpürme, silme, paspaslama yapabiliyor. Farklı zeminlere farklı emiş gücü uygulayan cihaz, sahip olduğu enerji en verimli şekilde kullanıyor. Roborock robot süpürge fiyatları, sahip olduğu teknolojilere, fonksiyonlarına göre değişebiliyor. Cihazın emiş gücü, filtre sistemi, sensör yapısı, çöp istasyonu fiyatı üzerinde etkili olabiliyor. Roborock S5 fiyat ulaşılabilir fiyat avantajıyla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Roborock S7 sahip olduğu VibraRise teknolojisi ile beğeniliyor. Paspaslama sırasında yaptığı küçük titreşimler ile temizliğin etkili olmasını sağlıyor. Roborock süpürge fiyatları ve çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Pazarama.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.