SANDISK 4TB EXTREME SDSSDE61-4T00-G25 1050MB-S TAŞINABILIR SSD DISK
SANDISK
Tüm Ürün Açıklamasını Gör
27.000,00 TL
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı
26.700,00 TL
Ürün Açıklaması
● 4 TB kapasitesi ile büyük dosyalarınızı güvenle saklayabilir, anlık erişim sağlayabilirsiniz.
● 1050 MB/s okuma ve 1000 MB/s yazma hızı sayesinde tüm işleriniz hızla tamamlanır.
● 2 inç boyutu ve 10 mm derinliği ile taşınabilirliği üst seviyede, pratik kullanım için idealdir.
SANDISK 4TB EXTREME SDSSDE61-4T00-G25 1050MB-S TAŞINABILIR SSD DISK, 2 yıl garanti süresi ile güvenilir bir kullanım sunar. 105 mm genişliği ve 200 gram ağırlığı ile kullanıcılarına kolay taşınabilirlik avantajı sağlar. Özellikle hareket halinde olan profesyoneller için ideal bir çözümdür. USB 3.2 Gen 2 bağlantı tipi sayesinde, cihazınızı hızlı bir şekilde bağlayabilir ve veri transfer işlemlerini hızla gerçekleştirebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Kapasite 4 TB
Boyut 2.5 inç
Derinlik 10 mm
Genişlik 105 mm