Loncin LC2V80FD-B, güçlü 764 cc motor hacmi ve 25,5 HP (19 kW) motor gücüyle ağır hizmetlerde yüksek performans sağlar. EURO 5 emisyon standartlarına uygun çevreci yapısı ile hem doğayı korur hem de uzun ömürlü motor deneyimi sunar.
Motor Marka / Model: Loncin / LC2V80FD-B
Silindir Hacmi: 764 cm³
Güç: 25,5 HP / 19 kW
Maksimum Devir: 3150 dev/dk
Yakıt Tipi: Benzinli
Motor Tipi: EURO 5 çevre dostu motor
Krank Tipi: Konik – Yatay
Krank Çapı / Uzunluğu: 25,40 mm / 76,20 mm
Piston Çapı x Stroke: 80 mm x 76 mm