Dell LA45NM140 KXTTW D0KFY OCDF57 YTFJC 19,5V 2,31A 45W 4,5 mm Notebook Adaptörü Teknik Özellikleri:
RNA-DL10
Marka: İnfostar
Durumu : %100 Uyumlu Muadil
Voltaj : 19.5V
Güç : 65W (45W destekler)
Kapasite: 3.34A (2.31A destekler)
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı: 4.5 x 3.0 mm - Pinli uç
Garanti: 24 Ay Garantilidir.
Parça Kodu: 43NY4 74VT4
Uyumlu Modeller: Dell LA45NM140 KXTTW D0KFY OCDF57 YTFJC 19,5V 2,31A 45W 4,5 mm Notebook Adaptörü
Dell LA45NM140 KXTTW D0KFY OCDF57 YTFJC 19,5V 2,31A 45W 4,5 mm Notebook Adaptörü Bilgilendirme:
-Adaptör iç kısmında darbe ve ısıya dayanaklı izolasyon malzemesi bulunmaktadır.
Dell LA45NM140 KXTTW D0KFY OCDF57 YTFJC 19,5V 2,31A 45W 4,5 mm Notebook Adaptörü Kullanım Talimatları: